Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry Eidosu dostępne przez Steam

40 postów w tym temacie

Biorąc pod uwagę jakie miałem problemy z tym draństwem w HL 2 , to wieki miną zanim kupię tak grę, pudełcio i dodatki to też część gry, nawet dla niektórych nieodłączna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powód używania Steam''a. Przynajmniej nie trzeba będzie błąkać się po sklepach, bo te serie u nas ciężko dostać ;P
Kolejna rzecz do zanotowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, że coraz więcej gier można kupić nie wychodząc z domu lub czekając a listonosza ;) Mam już kilka gier w Steamie i będę miał jeszcze więcej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy wszyscy narzekacie na stema. Ciekawe dlaczego? Że ceny są wysokie? Są, ale dla amerykanów bardzo tanio.I wcale nie tak ciężko zainstalować gre na steamie. Wystarczy znać szczątkwo angielski. Chociaż patche automatycznie śćiąga. Ja mam 6 gier na steamie i mase dodatków(trailerów,dem,modów) i da sie ustawić jezyk polski :P. Żeby tak ceny były w polskich zł ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

steam jest bardzowygodny - podobnie jak system Direct2Drive
jednakze w polsce nadal malo osob ma na tyle szybki internet by moc w pelni korzystac z tego dobra - niby neo 512 jest szybkie jednakze dopiero od 2 mb mozna mowic o przyjemnym sciaganiu gry :) nie trwa to wtedy tak dlugo :P

a kto narzeka? coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie gier przez Steama wychodzi drożej. Wystarczy porównać ceny EP1 czy Dark Messiah u nas z pudełkowymi. Otrzymujemy mniej za więcej... Należy też jeszcze doliczyć do ceny opłatę, jaką pobiera bank za transakcję. Szybkość łącza nie jest tu problemem. Czy dłużej, czy krócej na dłuższą metę nie ma to znaczenia, zwłaszcza, że można zrobić kopię zapasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, na pewno nie będą, jest to tylko alternatywna możliwość kupienia gry. Więc jak ktoś nie che to nie musi kupować elektronicznej wersji, są przecież tradycyjne w pudełkach. Więc nie rozumiem czemu niektórzy narzekają?
A ze Steam''em nie mam problemów (częściej mam problemy z internetem bo jest jakaś awaria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? ja tam steama bardzo lubie, nigdy nie miałem z nim problemów, a jak ktoś niechce kupić to poprostu nie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować