Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Ponieważ dziś jest ostatni dzień zgłaszania się i umieszczania screenów, porównałam listę zgłoszeń z postami w tym temacie. Użytkownicy:
Lak5
lancuch
Light Prince
dulak
proszeni są o zgłoszenie się w wyznaczonym do tego miejscu, jeśli zamierzają brać udział w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 15:51, dulak napisał:

Na gramie do zgłoszeń przeznaczonym


Nie wiem gdzie się zgłaszałeś, ale na gramsajcie konkursowym nie ma Twojego wpisu, przed chwilą sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 15:59, Daimon_Frey napisał:

> Na gramie do zgłoszeń przeznaczonym

Nie wiem gdzie się zgłaszałeś, ale na gramsajcie konkursowym nie ma Twojego wpisu, przed chwilą
sprawdziłem.

Ehh.. wpisywałem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW świetne wszystkie tła ,a szczególnie podoba mi się Lesz3yk''a jest to kawał dobrej roboty.Tylko było by dobrze jak byś bardziej przesunął te postacie jedną bardziej w lewo ,a drugą bardziej w prawo ale i tak jest świetne tło.Gratulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 17:48, dambialko napisał:

/.../

-> Z komentowanie wstrzymajmy sie moze do zakonczenia konkursu, tj. do momentu, az nie bedzie juz mozna oddawac glosow i bedziemy oczekiwac na wyniki. Nie chcemy nic nikomu zasugerowac prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To temat konkursowy. Żeby wziąć udział w konkursie, musisz się do niego zgłosić.


Przypominam wszystkim, że głosowanie zaczyna się dopiero jutro po zamieszczeniu przeze mnie listy uczestników. Głosy, które wysłaliście do tej pory są nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować