Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2006 o 15:34, shorty91 napisał:

no i koniec, a z avatarem mam tak samo :/


tak się pokazuje jak poprawnie wczytasz obrazek, a więc wszystko powinno być dobrze, sprawdź woją wizytówkę, bo najprawdopodoniej tło masz już wczytane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, myślę, że moja wizytówka jest już skończona. Dziwny jest ten IE. W Firefox''ie i Operze wizytówki wyglądają tak samo albo prawie tak samo, a w IE jest niemal zawsze jakoś troszkę inaczej. Tym razem sprawdziłem wizkę w tych trzech przeglądarkach i wszystko powinno być ok.

Link: http://www.cdprojekt.cz/wizytowka.asp?uid=22453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ja już mam swoją wizę, chociaż nie udało mi się wykonać projektu, o którym myślałem... I w sumie mógłbym zrezygnować z konkursu i wziąć udział dopiero w następnej edycji (co i tak zrobię ;), ale nie mogłem pozbawić Was widoku tego tła :)
http://www.cdprojekt.cz/wizytowka.asp?uid=24119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja wciaż pracuję ^.^ ale spoko wodza ;) Jeszcze dziś powinienem skończyć ;) Raczej nie planuję tym razem obsów.. Choć może fajnie by było, znów posabotować konkurs.. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja dopiero teraz zobaczylem ze mozna wizy robic do jutra :D Jednak zdaze, juz nawet czesc zmian wprowadzilem, no ale umieszcze nowa wize dopiero jutro, mam nadzieje ze nie sprawi to jakiegos wielkiego klopotu prowadzacemu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. mam jednak "drobny probelm".. Przy max. skompresowaniu jpg. i doprowadzieniu do jakości na "0" w PS.. Mam wciaż ponad 100kb :(
Chyba trza jeszcze ciąć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować