Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Koniec swiata jednak nie nastapil... Zaglada o ktorej wspominaly niektore zapiski okazala sie fikcja. Fikcja, ktora postawila na nogi tych, ktorzy sie o tym dowiedzieli. Nie bylo powodu informowac o tym opinni publicznej. Wywolaloby to jedynie niepotrzebna panike, ktorej nie potrzebowali. W koncu... nie bylo czasu na nic. A jesli mialy sie spelnic przepowiednie to... NIKT nie mial prawa przezyc dzisiejszego dnia...

- I co? - spytal niski basowy glos - Masz cos do powiedzenia?
- Nie, nie moglismy tego przewidziec
- Taaak... przepowiednie... Cos o nich ostatnio wspominales?!
- Nie wiedzialem!
- Nie wiedziales? Nie wiedziales ?! Czy Ty wiesz ILE ja wydalem na przygotowania ?! Boze! Czemu ja sie ciagle musze otaczac takimi abderytami*?
- Wybacz...
- Nie, tym razem nie bedzie ''wybacz''... Zostaniesz oddelegowany do innej Agencji. Tam poznasz co to znaczy odpowiedzialnosc... za muszle klozetowe!
- ...
- Dobra, pokaz mi co to udalo Ci sie zebrac przez ostatnie dni.
- Prosze.

***** Odtajnione Akta Na Czas Misji *****
1. Piotrek K. ==>> TYHE 3 pkt, DemoBytom 2 pkt, cinus 1 pkt,
2. Kukowsky ==>> Sarafan_Knight 3 pkt, bombel1981 2 pkt, DemoBytom 1pkt,
3. cinus` ==>> bombel1981 3 pkt, Piotrek K. 2 pkt, Unpredictable 1 pkt,
4. Sarafan_Knight ==>> Piotrek K. 3pkt, Unpredictable 2 pkt, TYHE 1 pkt,
5. Widek ==>> cinus'' 3 pkt, TYHE 2 pkt, Unpredictable 1 pkt,
6. bombel19811 ==>> TYHE 3 pkt, Piotrek K. 2 pkt, cinus'' 1 pkt
7. DemoBytom ==>> Piotrek K. 3 pkt, cinus 2 pkt, TYHE 1 pkt,
8. Unpredictable ==>> bombel1981 3 pkt, Piotrek K. 2 pkt, TYHE 1 pkt,
9. TYHE ==>> Piotrek K. 3 pkt, bombel1981 2 pkt, DemoBytom 1 pkt,
****************************************

- Sa jeszcze trzy osoby, ktore jakos dowiedzialy sie o naszej akcji.
- Co?! To miala byc tajna akcja!
- Tak, wiem, ale... nie moglem tego nie przyjac. Oto te informacje

***** Informacje Otrzymane Przez Niezrzeszonych*****
Wiadroman ==>> TYHE 3 pkt, cinus 2 pkt, Sarafan_Knight 1 pkt,
minimysz ==>> Unpredictable 3 pkt, TYHE 2 pkt, bombel1981 1 pkt,
DEViANCE ==>> cinus'' 3 pkt, DemoBytom 2 pkt, Piotrek K. 1 pkt,
****************************************

- Czy nasz komputer przeanalizowal juz te dane?
- Tak, oto wyniki.


********** Wyniki badan **********
Oglasza sie wszem i wobec, ze obecna misja zakonczyla sie w nastepujacy sposob:
1. Najleszymi Agentami okazali sie: Piotrek K. oraz TYHE!!!
Kazde z Nich otrzymalo po 16 pkt!

2. Na trzecim miejscu znalazl sie Agent o kryptonimie cinus''!!!
Otrzymal on 12 pkt!!!

Na dalszych miejscach znalezli sie:
4. bombel1981 - otrzymal 11 pkt
5. Unpredictable - otrzymal 7 pkt
6. DemoBytom - otrzymal 6 pkt
7. Sarafan_Knight - otrzymal 4 pkt

Agencje zawiodly wyniki ponizszych Agentow. Ich dowody okazaly sie nieprzekonywujace:
8. Kukowsky oraz Widek - otrzymali po 0 pkt

************ Koniec ************


- Czy to juz wszystko?
- Tak szefie. Wiecej informacji nie udalo nam sie uzyskac.
- Dobrze. To wszysko... Mozesz juz odejsc...
- Badz pozdrowiony
- Badz pozdrowiony...

W pokoju zaczal rozbrzmiewac cichy stukot palcow o klawisze na klawiaturze. Jedna po drugiej na ekranie monitora zaczely sie pojawiac litery skladajace sie w ''Koncowy Raport dot. Sytuacji #23813''

''... Stan obecnej wiedzy nie pozwala nam stwierdzic jakoby dzisiejszy dzien mial byc naszym ostatnim. Pozwalam sobie swierdzic, ze tzw. Przepowiednia byla tylko plotka przekazywana z ust do ust. Niesodziewany zbieg okolicznosci sprawil, ze informacja ta trafila w nasze rece. Koszta calej operacji w wysokosci 100mln funtow zostana zaksiegowane jako niezbedne wydati na obrone naszego kraju. Jestem jednak pewien, ze za dwa/trzy tuygodnie moze sie rozpoczac kolejne sledztwo. Czeka nas wiele spraw do rozwiazania...''

''... Ocena naszych agentow nie jest jednolita. Czesc jak zwykle spisala sie wyjatkowo dobrze. Czesc z nich nie sprostala naszym surowym wymaganiom przez co nie osiagnela oczekiwanych wynikow...''
''... Jakiekolwiek bledy w poszczegolnych raportach moga wynikac z niedostatecznego przygotowania [...] nie powinno sie [...] wszelkie sugestie czy bledy [...] zostana poprawione [...] ...''
''... Dalsza ocena pracy naszych Agentow mprzewidziana jest w osobnym raporcie dzisiaj lub dnia kolejnego...''

''... Moge miec tylko nadzieje, ze wiecej bledow sie nie pojawi...
Z Powazaniem
Piotrek K. ...''

***** (... Z Przyczyn Finansowych Obecna Akcja Zostala Przerwana...) *****


* - Trudne slowo na dzis - Abderyta: za SJP abderyta to ''mieszkaniec Abdery, uchodzący w opinii starożytnych za uosobienie głupoty''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh ;)
Znowu zgadłem kto wygra.. no prawie :PP

@Piotrek - Zasługiwał na zwycięstwo najbardziej IMHO :) Pomysł/wykonanie pierwsza klasa.. Widać, że się przyłożył i namęczył. I wyza bez niepotrzebnych fajerwerków :P
Brawa :)

@cinus''
Trafiłeś w moje gusta :P

@TYHE
Do końca łamałem się, czy nie dać ci drugiego.. Ponury jednak wygrał ~.^'' (ech.. ta kosa:P)

A co do mojej wizy..
Pomysł był inny.. Jednak ogrom pracy i szczegółów potrzebnych do jej wykonania okazał się dla mnie za wielki :/ Stąd też to co widzicie..
I tak.. Tło od podstaw zrobione własnoręcznie - od projektu, przez szkic/skanowanie/po kolorowanie itd..
Ech.. szkoda, że trochę czasu brakło (2 dni :P:P) Ale i tak jestem zadowolony :)

Gratulacje dla zwycięzców :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze ! Czuje sie pokrzywdzony ! W poprzedniej edycji w ogole nie zrobilem wizytowki i dostalem 0pkt

teraz zrobiłem i też dostałem 0 :) TO nie fair :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<jupi>
No to nie dość że wygrałam to w miłym towarzystwie ;]
mrrr ;]
____________________
Myślę, że warto odnotować wynik bombel1981, który chyba pierwszy raz startował.

Co do moich głosów, uzasadnienie:
- Piotrek - bo ładna! Taka złota ze światełkami i w ogóle ^^
- bombel1981 - mimo ze kolor czerwony mi nie pasował, doceniłam opracowanie poszczególnych elementow i zgranie ich w całosc chociaz jak mowilam troche awatar nie tam gdzie powinien ;)
- Demo - wiza rozjechana w pionie ale z pomysłem* a jesli robota własnoreczna to tym bardziej

W tej edycji nie podobały mi się klimaty kibelkowe (np. kosmiczny bobek O_o), pójście tylko w niezasłanianie tła i przeglądarkowe niedopracowanie wizytówek.

*co nie zmienia faktu ze komuś tu należy sie lanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 22:27, TYHE napisał:

W tej edycji nie podobały mi się klimaty kibelkowe (np. kosmiczny bobek O_o), pójście tylko
w niezasłanianie tła i przeglądarkowe niedopracowanie wizytówek.


Hahahaha. :) Wiedziałem, że ktoś to wreszcie musi skomentować. ;) I tak widać kosmiczny bobek spodobał się bardziej niż anioł z poprzedniej edycji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 22:27, TYHE napisał:

- Demo - wiza rozjechana w pionie ale z pomysłem* a jesli robota własnoreczna to tym bardziej


Własnoręczna własnoręczna :)
A pod IE żeczywiście baardzo rozjechana o_O Mniej wiecej 2.5 raza bardziej niż myślałem, że będzie o_O
Ech.. A niebyłaby, gdyby forum cdprojekt.cz przyjmowało większe pliki ~.^ Obciąłem z dołu trochę tła, żeby zmniejszyć jego rozmiar ~.~''
Ech.. Nauczka na przyszłość - nie robić na szybciocha* ~.~''

Dnia 10.07.2006 o 22:27, TYHE napisał:

W tej edycji nie podobały mi się klimaty kibelkowe (np. kosmiczny bobek O_o), pójście tylko w niezasłanianie tła i przeglądarkowe niedopracowanie wizytówek.


Ta.. Najwięcej krzyczałem a sam miałem inkompatybilną wizę o_O''

Dnia 10.07.2006 o 22:27, TYHE napisał:

*co nie zmienia faktu ze komuś tu należy sie lanie :P


Za co wy wszyscy chcecie mnie lać?? ~.~'' Przecież to tylko jeden dzień był ~.^''

*Tak naprawdę nie robiłem wizy na ostatnią chwilę.. Szkice zacząłem robić na tydzień przed konkursem.. Ale jako, że nie jestem rysownikiem, zeżarło mi duuuużo więcej czasu niż myślałem, że zeżre..
Ale i tak się cieszę - dziś taką wizę zrobiłbym z 3x szybciej :) Już wiem jak się za to zabierać, a nie tracić czasu na użeranie się z niepotrzebnymi śmieciami (zaznaczanie tylko lassem i podobne, próba "inkowania" prosto w PSie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha.. I zapomniałem jeszce ~.~''

Dnia 10.07.2006 o 22:27, TYHE napisał:

W tej edycji nie podobały mi [..] pójście tylko w niezasłanianie tła


W poprzedniej edycji zastosowałem dialog wpisany przez info, który częściowo zasłaniał wizę.. Też nie dodało mi to dużo więcej punktów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mysle, ze juz czas narobic sobie paru wrogow w tym temacie ;D. A na serio - moja subiektywna ocena poszczegolnych wizytowek (cos o swojej napisze na samym koncu)...

2. Kukowsky
Pierwsza z wizytowek w stylu deja vu. Tego owada juz gdzies widzialem, wygladal tak samo i rowniez wtedy nie zdobyl mojego zaufania ;). Brak zachowania jakiegos zwiazku pomiedzy kolorem belek czy tekstu a tlem. Harmonia bylaby zdecydowanie lepsza. Do tego awatar - no nie wiem :/. To tak jakby do Ferrari 550 w kolorze srebrnym dodac maske w kolorze rozowym - jednym slowem blad. Nie do tej wizy i w ogole nie do zadnej wizy ;). Do tego rozciagniecie tla nie jest spowodowane pokazaniem wiekszej ilosci rzeczy czy szczegolow w tle. Robaka rownie dobrze mozna bylo zmniejszyc, a efekt bylby podobny...

3. cinus`
Mroczny jest fajny ^^. Oprocz tego, rowniez nie widze powodow czemu rozciagnales wizytowke. Mysle, ze zmniejszenie postaci i dodanie jakiegos bardziej wyszukanego (czy tez kolorowego tla) mogloby byc bardziej efektowne. Czemu wiec dalem 1 pkt? No coz - Mroczny jest fajny ^^ ;P. Hmm... a moze to Ponury jest? Jak go zwal tak go zwal :)

4. Sarafan_Knight
Yyy, taaak... ale o co chodzi ?! Zaden element wizytowki nie sprawil, ze sie na chwile zatrzymalem przy tej wizytowce. Tematyka tez jakas taka... ''kosmiczny bobek'' ;). Do tego zielony. Zielony jest fajny... na trawie ;)

5. Widek
Tutaj naprawde nie wiem co komentowac, bo nie ma czego. Moze i sama postac z gitara ciekawie zrobiona, ale podwojenie mija sie z celem. Tak jak w przypadku cinus''a - dac bardziej efektowne tlo - ozywic to troche. Pozbyc sie tych koszmarnych belek (wlasciwie po co one? Bo sa dostepne w opcjach? Do tego maja chyba nawet standardowy kolor). Brak awatara (nawet przezroczystego) jest juz kompletna porazka. Wiza wylaczona chyba nawet wczesniej niz Sarafana.

6. bombel19811
Wiza pod wzgledem technicznym naprawde bez zarzutu. Tak jak juz to zostalo napisane wszystko polaczone w jedna i spojna calosc. Co do awatara to sie nie zgodze - mimo, ze z innej bajki to jednak interesujacy. Czemu wiec nie wyzej w moim rankingu? Mam CALKOWITA awersje do Star Wars. Nie znosze ich i mnie od nich odrzuca. Tak, wiem, ze nie powinienem tak na to patrzyc, ale jednak. Reasumujac. Pojawil sie grozny rywal ;). Tylko jeszcze inna tematyka ;)

7. DemoBytom
Demo... co ja mam z nim zrobic ;)? Co mi sie w wizie podoba? Humor! Rzeczywiscie wygladasz na troche niedokonczonego ;P. Wieidzlaem, ze znajdzie sie w top trzy, nie wiedzialem tylko na ktorym miejscu. Trafilo na drugie ;). I nie, nie dam Ci jeszcze dwoch dni :D. Do tego - jakby sie tak przyjrzec przez mgle i rozmycie to nawet podobny... do mnie ;)

8. Unpredictable
Wiza deja vu numer dwa. Tego smoka juz znam z czyjejs wizy. Przyznac sie, kto go mial? Kolejna rzecz. Jak ma sie smok do cherubinka? Wiza nie dla mnie i trudno mi cos jeszcze napisac. Nie przypadla mi do gustu...

9. TYHE
Na koniec najlepsze ;). 3 pkt - czy slusznie? Mimo, ze wiza niezbyt efektowna to jednak zapewne taka nie miala byc. Do tego napis... tak... nie mam prawa sie z nim nie zgodzic. Klimat przedewszystkim - w sumie te dwa slowa dobrze charakteryzuja ta wizytowke. Bezapelacyjny zwyciezca... ups.. Zwyciezczyni ;)


A teraz cos o mojej:
Od dawna chcialem zrobic jakas wize z ufokami z teledyskow Moby''iego (bo to w sumie z dwoch teledyskow grafiki. Obrazek po lewej pochodzi z teledysku ''In this World'' a drugi z bodazje ''Sunday''), ale jakos nigdy nie moglem znalezc odpowiednio duzych grafik. Teraz mysle, ze nadarzyla sie odpowiednia okazja :). Poczatki wizy byly trudne. Zamierzenie bylo podobne, ale zastosowane srodki calkowicie nieodpowiednie. Wszystko bylo niezbyt wyszukane... za pierwszym razem nie skonczylem prac. A i 1-sza wersja nigdy nie ujrzala swiatla dziennego - zbyt straszny bylby to widok. Byla to jedyna grafika przygotowana pod wize, ktora usunalem z dysku. A to sie jeszcze nigdy nie zdarzylo - mozecie sie domyslec jak straszny byl to widok :D.
Pozniej zrobilem druga wersje, ktora ma zmieniony rozklad pol oraz kolor ramki... Bylo lepiej, ale nadal nie to - brak byl plynnosci z przejscia miedzy jednym obrazkiem a drugim.
Walka trwala dobre dwa tygodnie i jak widac efekt jak dobry :). Nie zmienilbym nic nawet jakbym mial wiecej czasu. Mi tam sie podoba ^^...
... Slowa, nawet te najprostsze, skierowane w strone innego czlowieka sa niczym... jesli ta druga osoba nie moze ich uslyszec ...

PS. Moze nie do konca dokladna, ale grafika przedstawia nasza Droge Mleczna. Nie wiem czy Ziemia znajduje sie na koncu akurat tego ramienia, ale co tam :D

Dziekuje za uwage :)

>>> DemoBytom
Czekam wiec z niecierpliwoscia na kolejna edycje i Twoje dzilo, ktore tym razem nie zdarzylo sie pojawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 12:47, Piotrek K. napisał:

6. bombel19811
Wiza pod wzgledem technicznym naprawde bez zarzutu. Tak jak juz to zostalo napisane wszystko
polaczone w jedna i spojna calosc. Co do awatara to sie nie zgodze - mimo, ze z innej bajki
to jednak interesujacy.


Eeeee nie rozumiesz, on jest u mnie przemieszczony, zobacz na ten schodek:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 12:58, TYHE napisał:

Eeeee nie rozumiesz,

Nie rozumiem ;)

Dnia 11.07.2006 o 12:58, TYHE napisał:

on jest ... u mnie ... przemieszczony,

Tak, to by wiele wyjasnialo :P

Dnia 11.07.2006 o 12:58, TYHE napisał:

zobacz na ten schodek:

Gdzie?! Co?! Jak?! Dlaczego?! ... Ke ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 12:47, Piotrek K. napisał:

Czemu wiec dalem 1 pkt? No coz - Mroczny jest fajny ^^ ;P. Hmm... a moze to Ponury jest? Jak go zwal takgo zwal :)


Fajny Fajn ^.^ Ale to Ponury Żniwiaż jest :) Jedna z moich ulubionych kreskówkowych postaci :)
Ale nie myślcie sobie, że teraz wystarczy kadr z tej kreskówki, żeby głosa dostać :P

Dnia 11.07.2006 o 12:47, Piotrek K. napisał:

7. DemoBytom
Demo... co ja mam z nim zrobic ;)? Co mi sie w wizie podoba? Humor! Rzeczywiscie wygladasz na troche niedokonczonego ;P.


No.. :) Przez chwilę zastanawiałem się, czy nie dać Gaussian Blurra na postać i napisać "Wyglądasz trochę... Niewyraźnie".. Ale ponieważ to śmierdzi reklamą w TV (straszną tandetą) skończyło się tak jak skończyło :)

Dnia 11.07.2006 o 12:47, Piotrek K. napisał:

I nie, nie dam Ci jeszcze dwoch dni :D.


Ooojjj... A tak się starałem ^.^''

>Do tego - jakby sie tak przyjrzec przez mgle i rozmycie to nawet podobny... do mnie ;)

Eee.... Ja nic nie mówię.. Ale to miałem być ja* :P:P

Dnia 11.07.2006 o 12:47, Piotrek K. napisał:

A teraz cos o mojej:
Od dawna chcialem zrobic jakas wize z ufokami z teledyskow Moby''iego


Tak jak Moby''iego lubię, tak te teledyski średnio mi się podobały.. Jednak "Why does my heart feels so bad" jest the best :P

>Nie zmienilbym nic nawet jakbym mial wiecej czasu. Mi tam sie podoba ^^...

Specjalnie dla ciebie zalatwilem u prowadzącego dodatkowy dzień ~.^

Dnia 11.07.2006 o 12:47, Piotrek K. napisał:

PS. Moze nie do konca dokladna, ale grafika przedstawia nasza Droge Mleczna. Nie wiem czy Ziemia znajduje sie na koncu akurat tego ramienia, ale co tam :D


Majtnaleś się o jakieś 2 mm na mapce = 1456574567654687468475 lat świtlnych w prawo :P:P

Dnia 11.07.2006 o 12:47, Piotrek K. napisał:

>>> DemoBytom
Czekam wiec z niecierpliwoscia na kolejna edycje i Twoje dzilo, ktore tym razem nie zdarzylo sie pojawic :)


Nie wiem jak to będzie z następną wizą.. Zastanawiam się, czy robić nową, czy skończyć tą i pokazać jak miała początkowo wyglądać..
Chyba jednak zrobię całkiem coś nowego :P Ale wszystko zależy od "eli"... "Eli będzie czas eli go nie bedzie"**
A może by tak znów coś ze Star Wars zrobić? ~.^

*
Tak.. Zapuściłem włosy i bródkę :P Wreszcie w pubach nie pytają o dowód ~.~''

**
Stare powiedzonko przekazywane u mnie w rodzinie z pokolenia na pokolenie ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 13:11, Piotrek K. napisał:

> Eeeee nie rozumiesz,
Nie rozumiem ;)

> on jest ... u mnie ... przemieszczony,
Tak, to by wiele wyjasnialo :P

> zobacz na ten schodek:
Gdzie?! Co?! Jak?! Dlaczego?! ... Ke ;)?


A myślałem, że to ja mam monopol nagłe napady pisania dziwnych postów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem na forum. Cieszy mnie czwarte miejsce tym bardziej, że to była moja pierwsza wizytówka. Będę się starał uczestniczyć w każdej kolejnej edycji. Co do mojej wizytówki to Star Wars''owe klimaty przyszły do mnie w ostatniej chwili bo wizytówka miała być inna. Następnym razem TYHE sprawdzę wizytówkę i w IE żeby więcej nie było takich cudów :) A co do avatara, to jest taki a nie inny bo dobrze pasuje do mojego nicka - Deathclaw - którego wszędzie używam (oprócz gram.pl ;)) i jest pewnym nawiązaniem do mojego ukochanego zespołu Vader :) Będzie on na każdej mojej wizytówce odpowiednio do każdej dopasowany m.in. kolorystycznie.

Trzy wizytówki, kóre wybrałem, spodobały mi się najbardziej. Wizytówka TYHE podoba mi się najbardziej ze względu na kolory i klimat. No i ten tekst. Piotrek K. miał bardzo fajny pomysł i wykonanie bardzo mi się spodobało. I jeszcze cinus` dostał ode mnie punkt za Ponurego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 12:47, Piotrek K. napisał:

8. Unpredictable
Wiza deja vu numer dwa. Tego smoka juz znam z czyjejs wizy. Przyznac sie, kto go mial? Kolejna
rzecz. Jak ma sie smok do cherubinka? Wiza nie dla mnie i trudno mi cos jeszcze napisac. Nie
przypadla mi do gustu...


Przyznaje się, ja go miałem w pierwszej edycji, w której brałem udział jeszcze na starym forum. A cherubinek pasował, lub nie pasował - kwestia gustu. Troche mi żal, bo naprawde sporo czasu spędziłem nad tą wizą, szczególnie nad znalezieniem odpowiednich zdjęć. A wynik szczerze mówiąc dość przeciętny, ale życie toczy się dalej. Teraz przynajmniej znam mniej więcej gusta wszystkich uczestników i wiem co się komu podoba, a co nie.

P.S. Sorry, że tak późno odpisuje na post, ale właśnie przed chwilą wróciłem z dalekiej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heyah! :)
Jak tam przygotowania do następnego konkursu? :) Powoli zaczynam zabierać się za wizę. Od tego kiedy miałby sie konkurs zacząć zleżęć będzie intensywnosć pracy na wstępie :P
Nie chciałbym znowu przesuwać terminów, bo by mnie tu już chyba Piotrek zjadł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:16, DemoBytom napisał:

Heyah! :)

Simplus lepszy ;)...

Dnia 16.07.2006 o 20:16, DemoBytom napisał:

Jak tam przygotowania do następnego konkursu? :)

Nie wiem ;)

Dnia 16.07.2006 o 20:16, DemoBytom napisał:

bo by mnie tu już chyba Piotrek zjadł ;P

Nie zjadlbym Cie... Po prostu bym Cie zdyskwalifikowal bez mrugniecia powieka, a to roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 15:16, Piotrek K. napisał:

Simplus lepszy ;)...


Mam Orange :P

Dnia 17.07.2006 o 15:16, Piotrek K. napisał:

Nie zjadlbym Cie... Po prostu bym Cie zdyskwalifikowal bez mrugniecia powieka, a to roznica...


No właśnie..Nie chcę przeginac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kiedy nastepny konkurs ? Chetnie bym sobie znowu wzial udzial (jesli moj komp zostanie zrobiony na czas, od miesiaca jest w naprawie), lub przynajmniej zaglosowal. I kurcze te 10 stron, ktore mnie ominela, to naprawda masa czytania i swietnych wizytowek. Gratuluje wszystkim zwyciezcom od II gramowej edycji w gore ;-) I czekam na info o konkursie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować