Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 18:15, Kamil.i.Maciek napisał:

Właśnie wyczytałem, że za 2 dni TYHE ma urodziny :D

Przeciez ja to wiedzialem, przeciez ja to wiedzialem. Przeciez... kurde! Spoko, jeszcze mam czas cos wymyslec :/...


TYHE ==>> Chwila! Mam! Znalazlem... adres... Uff ;)... To w sumie nadal chcesz tego F2 PL :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.. aget K. Powrócił :P

>Demo - zabije ;P

:P

>TYHE ==>> Chwila! Mam! Znalazlem... adres... Uff ;)... To w sumie nadal chcesz tego F2 PL :D?

Eee.. Ty masz nawet jej adres?.. Pewnie nawet wiesz jak wygląda :P Szczęściaż i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego mi zabraklo w poscie otwierajacym glosowanie... Adresu, na ktory tzreba wyslac swoje glosy! Dlatego wlasnie wyslalem swoje glosy na strormkiss, bo znalazlem go w swojej historii wyslanych maili. Jesli adres ulegl zmianie, dajcie mi znac, to wysle na odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grr, dopiero teraz zauwazylem :/. Nie w tym okienku kliknalem na ''Dodaj Post'' ;/. No to jeszcze raz :/


Wiedzialem, ze cos za malo napisalem ;). Tak, adres sie nie zmienil, wiec przypominam, ze jak ktos nie pamieta to glos wysylamy na adres:

*****************
Adres e-mail: stormkiss (malpka) tlen (kropka) pl <<== zamieniamy nawiasy na odpowiednie znaczki i laczymy razem ;). Zadnych podreslen czy innych ozdobnikow nie ma ;)
*****************


>>> DemoBytom
>> Eee.. Ty masz nawet jej adres?
A Ty nie masz? Tyhe@ (...) i tak dalej. A o jakim adresie myslales :>?


PS. Pytanie do TYHE, daloby rade usunac powyzszego posta :>? Bede bardzo ale to bardzo wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzę właśnie nad głosowaniem.
Zirytowana jestem.

Przez to, że skaczecie po różnych przeglądarkach,
2 prace mają wyraźne powtórzenie tła w pionie,
jedna ma awatara przesuniętego względem tego co powino być - wg screena - a psuje to ciągłość grafiki.

W moim przekonaniu oceniamy wizytówkę, otwieraną przez przeglądarkę a nie screena - przeglądając forum, tak właśnie w sposób naturalny ogląda się wizy. Poza tym screen ma inną jakość obrazu a ewentualne ruchome elementy .... wiadomo. Krótko: konkurs jest na wizytówkę, nie na screena.
Zważywszy na długie odwlekanie konkursu i potem dodatkowe przedłużenie terminu, proste pytanie: dlaczego??

Ostatecznie z tego co widzę to rozjeżdżanie się wizytówek i tak za bardzo nie wpływa na moje głosy.
Tym niemniej ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:20, TYHE napisał:

Siedzę właśnie nad głosowaniem.
Zirytowana jestem.

Przez to, że skaczecie po różnych przeglądarkach,
2 prace mają wyraźne powtórzenie tła w pionie,
jedna ma awatara przesuniętego względem tego co powino być - wg screena - a psuje to ciągłość grafiki.


Przykłady i wymienienia proszę ;P
Choć jak znam życie to min. o moją wizę chodzi :P

Dnia 07.07.2006 o 21:20, TYHE napisał:

W moim przekonaniu oceniamy wizytówkę, otwieraną przez przeglądarkę a nie screena - przeglądając forum, tak właśnie w sposób naturalny ogląda się wizy. Poza tym screen ma inną jakość obrazu a ewentualne ruchome elementy .... wiadomo. Krótko: konkurs jest na wizytówkę, nie na screena.


Jak to już było mówione - "w konkursie mogą głosować wszyscy - czyli ci co nie biorą udziału też. A nie każdy może mieć ochotę zakładać konto na cdprojekt.cz po to by głosować"
Ale mnie też wkurza trochę to screenowanie :P

Dnia 07.07.2006 o 21:20, TYHE napisał:

Ostatecznie z tego co widzę to rozjeżdżanie się wizytówek i tak za bardzo nie wpływa na moje głosy.
Tym niemniej ...!


Ja czuję sie ostrzeżony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:20, TYHE napisał:

Zirytowana jestem.

Uff, to na szczescie wczoraj ;). Dzis trzeba sie cieszyc. Choc w tyyym wieku to ja nie wiem :D

Dnia 07.07.2006 o 21:20, TYHE napisał:

Zważywszy na długie odwlekanie konkursu i potem dodatkowe przedłużenie terminu,
proste pytanie: dlaczego??

Yy, dlaczego co? Ze sa takie, a nie inne zasady? Czy tez chodzi o fakt, ze nadal nie udostepniono nam mozliwosci tworzenia wizytowek na forum gram.pl?


PS. TYHE! W dniu twego swieta zycze Ci wszystkiego najlepszego! Niech dzisiejszy jak i nadchodzace dni byly zawsze tak samo piekne i sloneczne jak dzisiejsza pogoda :). No i jeszcze malutki bukiecik kwiatow ;). STO LAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:59, Piotrek K. napisał:

PS. TYHE! W dniu twego swieta zycze Ci wszystkiego najlepszego!


:* Dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako osoba nie posiadajaca konta na czeskim CDP uwazam, ze motyw ze screen''ami ejst dobry, bo dzieki temu sam glosuje, a gdyby ich nie bylo zapewne nie przejmowalbym sie tym kontem i konkursem. No i chyba to nie ejst nikogo wina, ze uzywa innej przegladarki, prawda? Natomiast zrobic wizytowke, ktora bedzie dobrze wygladala we wszystkich pewnie nie jest tak latwo. Trudno. Screeny to dobre rozwiazanie.

PS. Wszystkiego najlepszego TYHE! Na wieksze zyczenia nie bede sie scieral, bo nie potrafie ich skladac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 13:01, Wiadroman napisał:

Ja jako osoba nie posiadajaca konta na czeskim CDP uwazam, ze motyw ze screen''ami ejst dobry,
bo dzieki temu sam glosuje, a gdyby ich nie bylo zapewne nie przejmowalbym sie tym kontem i konkursem.


proszę, wizytówki bez potrzeby zakładania konta na cdp.cz ;)
http://www.cinus.neostrada.pl/wizytowki/last.html

Dnia 08.07.2006 o 13:01, Wiadroman napisał:

No i chyba to nie ejst nikogo wina, ze uzywa innej przegladarki, prawda? Natomiast
zrobic wizytowke, ktora bedzie dobrze wygladala we wszystkich pewnie nie jest tak latwo. Trudno.


no ale, to też pokazuje komu tak naprawdę na tym konkursie zależy i jak bardzo ktoś się stara aby jego wizytówka była jak najlepsza, co dodatkowo może wpływać na to na ile dana wizytówka otrzyma punktów.

Dnia 08.07.2006 o 13:01, Wiadroman napisał:

PS. Wszystkiego najlepszego TYHE! Na wieksze zyczenia nie bede sie scieral, bo nie potrafie ich skladac. ;)


też się skromnie do życzeń dołączam: wszystkiego najlepsiejszego dla TYHE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:39, Wiadroman napisał:

O prosze! :) Fajne, dzieki. Zawsze tam sa?


no staram się w miarę na bieżąco wrzucać wizytówki więc przy następnych edycjach możesz tam zaglądać ;)

1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:43, cinus` napisał:

1000


Gratuluje 1000 postow. :) Taki troche offtopic, ale nie moglem sie p[owstrzymac. :) Duzo ludzi ma co swietowac dzisiaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 21:20, TYHE napisał:

Przez to, że skaczecie po różnych przeglądarkach,
2 prace mają wyraźne powtórzenie tła w pionie,
jedna ma awatara przesuniętego względem tego co powino być - wg screena - a psuje to ciągłość
grafiki.


Z tym avatarem to pewnie do mnie :) Używam Firefoxa i wszystko jest ok, sprawdzałem pod Operą i też było dobrze a o IE zapomniałem, już dawno nie używałem tej przeglądarki :) Następnym razem sprawdzę również w IE.

I dołączam się do życzeń. Wszustkiego najlepszego w dniu Twych urodzin!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pandarianin przez chwilę zastanawiał się co też ofiarować Pani Chaosu (pic 1).
Może by tak laleczki VooDoo? Niee.. Pewnie już ma. Może miecz Rębajmistrz +15 (pic 2).. Albo Łuk Nigdy Nie Chybiacz? Po co on elfiej czarodziejce..
Demo był w kropce.. Nie miał pomysłu. W końcu jednak go olśniło. :)

Specjalnie dla ciebie TYHE w dniu twego święta - Piękny bukiet kwiatów (pic 4)..

(i mała beczułka pysznego miodku) :P
Od Pandariańskiego Mnicha/Czarodzieja :) (pic 5)

Wszystkiego Naj Naj Lepszejszego ~.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pozazdrościłeś Piotrkowi podziękowań ;)
No ale widzę, że się postarałeś, więc buziak i dla Ciebie :*
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś napiszę od siebie, choć akurat przy wymyślaniu życzeń, to ja najlepszy nie jestem, więc będzie raczej standardowo. ;)

Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, zdrowia, przystojnego męża ;), sukcesów w przyszłym zawodzie, cierpliwości w dążeniu do swoich celów i czego jeszcze tylko sobie życzysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 23:47, TYHE napisał:

Hehe, pozazdrościłeś Piotrkowi podziękowań ;)
No ale widzę, że się postarałeś, więc buziak i dla Ciebie :*
;)


Dziękuję =)
Ale nie widziałem nawet wcześniej pracy Piotrka.. Życzonka napisałem już raniutko, a wczoraj prawie cały dzień nie miałem neta. Spalilo nam linię na dzielnicy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 10:12, DemoBytom napisał:

Dziękuję =)

Ja za to bylem pierwszy i mialem pogrubione podziekowania :D*

Dnia 09.07.2006 o 10:12, DemoBytom napisał:

Ale nie widziałem nawet wcześniej pracy Piotrka..

Bo moja byla taka skromna, ale urocza ;). Tylko nadal mnie jedna rzecz zastanawia... No nic.. poczekam do poniedzialku moze cos sie wyjasni - oby ...


* - To oczywiscie zart ;). nie brac tego na serio ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować