Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gra, która najbardziej was rozczarowała

656 postów w tym temacie

W mojej głowie układa się tylko jeden wyraz...--->Gothic<---Gra z ciekawą fabułą, dobrą lokalizacją ;) ale....STEROWANIE...poniżej krYtYki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy chyba Quake 4. Zagrałem, przeszedłem, zapomniałem. Ale i tak najbardziej kiepskim tytułem jest Championship Manager 5 - żałuję dwóch dych jakie na nie wydałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 - "Efekciarska" grafika.. i jakoś nic więcej do niej mnie nie przyciągneło.. Tak jak ktoś wyżej napisał o quake 4 przeszedłem i zapomniałem.. Gra bez "tego czegoś"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 15:51, Mar0 napisał:

W mojej głowie układa się tylko jeden wyraz...--->Gothic<---Gra z ciekawą fabułą, dobrą
lokalizacją ;) ale....STEROWANIE...poniżej krYtYki...


do sterowania trzeba się przyzywczaić i się nie zrażać, jak już się je opanuje to można zrobić naprawdę wiele, ja jak zaczynałem grać w Gothica to zaraz przerwałem granie bo sterowanie mnie odrzuciło, pare tygodni później spróbowałem znowu i jakoś przezwyciężyłem niechęć do tego, teraz kiedy już kilkakrotnie przeszedłem Gothica to moge powiedzieć, że dla mnie to system walki i całe sterowanie jest naprawdę rewelacyjne i w żadnej grze nie spotkałem innego które by mi tak bardzo przypadło do gustu jak w Gothicu (no może w Gothicu 2 było lepsze bo bardziej dopracowane, ale w gruncie rzeczy jest bardzo podobne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo rozczarowało Age of Empires III - tak!

Gra zbyt przekoloryzowana, mało budynków i ich ulepszeń, beznadziejna fabuła kampanii... no i w ogóle czasy w jakich rozgrywa się akcja mało "atrakcyjne". Pomysł z "metropolią" - totalny niewypał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- "Spellforce" - po recenzjach mówiacych, że SI jest bardzo dobra, zagrałem w to...Mogę tylko parsknąć urągliwym śmiechem - od kiedy chamskie inwazje to zaawansowana SI? Krótko: więcej w to nie zagram.
- "Need For Speed: Underground" - naprawdę się starałem, ale mam dość ciągle tak samo wyglądąjacych tras i tych cieeemnooości! Tu mało co widać, jest szaroburo. Chcę się ścigać za dnia! No i stanowcze "nie" dla kotylioniarstwa - ozdabianie samochodu wszelkimi świństwami i gadżetami odrzuca mnie od gry.
- "Half-life" 2 - jak można tak zmarnować potencjał tkwiący w kontynuacji Wielkiego i Najlepszego "Half-life"...Sama Cytadela nie wystarczy, aby H-L 2 był taką legendą jak poprzednik. Grafiką i fizyką nie dam się oślepić. Towrzysząca nam drużyna jest bandą durni pchających się wrogowi pod lufy. Bitwa na placu - króciutko zapętlone zdarzenie, patrzałem z dachu Muzeum i prawie się śmiałem w głos, że ciągle to samo w kółko się dzieje (jedno zapętlone zdarzenie a nie kilka na przemian). Teraz zacząłem grać drugi raz z nastawieniem "jak oni to zrobili" (zaglądałem do SDK) i wrażenia są już trochę lepsze...warto włożyć wysiłek w tłumaczenie bredni dr.Breena i wyjaśnień pani dr Mossman (z powodu fatalnej fabuły zastanawiałem się, o co chodzi i co ja tam robię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:24, Gevon Slicer napisał:

- "Spellforce" - po recenzjach mówiacych, że SI jest bardzo dobra, zagrałem w to...Mogę tylko
parsknąć urągliwym śmiechem - od kiedy chamskie inwazje to zaawansowana SI? Krótko: więcej
w to nie zagram.


Spellforce jest OK, ale kto Ci mówił o zaawansowanej si??? xD

Strategii to tam dużo nie ma... budujesz wieżyczki, one bronią obozu przez cały czas, wtedy rekrutujesz 80 jednostek, wychodzisz i wycinasz całą mapę... I tak wszędzie :) No... może z małymi wyjątkami.

Jest za to fajna fabuła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarowała gra Driver 3 niestety ta kontynuacja została obsadzona w dobrej prawdopodobnie Włoskiej lokalizacji ale sterowanie jest beznadziejne gra miała być lepsza a okazała się na - :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHICAGO1930

O jezu co za ***** yeah :(
dostałem taki wredny prezent na mikołajki od kolerzanki :(.
ta gra ma 3 lata i niema jej już w cdprojekt w sprzedaży taka to katastrofa dobrze że dostalem +10 wpln uff to mała słodycz za dziadostwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:26, Monastor napisał:

Spellforce jest OK, ale kto Ci mówił o zaawansowanej si??? xD

Byli tacy, co tak twierdzili, nie będę palcem pokazywał :( .

Dnia 10.12.2005 o 23:26, Monastor napisał:

Strategii to tam dużo nie ma... budujesz wieżyczki, one bronią obozu przez cały czas

Nieraz, gdybym się nie zainteresował, to by mi bazę puścili z dymem, bo wieżyczki nie wystarczały.
>, wtedy

Dnia 10.12.2005 o 23:26, Monastor napisał:

rekrutujesz 80 jednostek, wychodzisz i wycinasz całą mapę... I tak wszędzie :)

Z powodu inwazji odpalanych przy pomocy monumentu wolałem "hard way" i erpegowe "wyciąganie" wroga, które mi nerwów zaoszczędziło (tam gdzie się dało).

Dnia 10.12.2005 o 23:26, Monastor napisał:

Jest za to fajna fabuła ;)

I szkoda gry z tego powodu, bo do Spellforce 2 już nie zajrzę i nie dowiem się, czy coś było dalej. Film końcowy z podstawki dawał do myślenia.
"Warrior Kings" jest dużo lepszą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA WAM DAM ŻE GOTHIC JEST ZŁY!!!!!!!! :-(((( TO JEST JEDNA Z NAJLEPSZYCH GIER JAKIE DO TEJ PORY WYSZŁY!!!! :-))))) KLIMAT GRAFA FABUŁA THE BEST. A STEROWANIE JEST TEZ DOBRE JAK MOZNA SIE DO STEROWANIA CZEPIAĆ...... TO GODZI W WSZYSTKIF FANÓW GOTHICA (ALE TYCH PRAWDZIWYCH FANÓW)
WY NIE WIERZYCIE W JEGO MOC !!!! JESTEŚCIE NIEWIERNI!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:44, Gevon Slicer napisał:

I szkoda gry z tego powodu, bo do Spellforce 2 już nie zajrzę i nie dowiem się, czy coś było
dalej. Film końcowy z podstawki dawał do myślenia.
"Warrior Kings" jest dużo lepszą grą.


To wiele stracisz. W Spellforce 2 już nie bedzie kręgu, nie bedzie run, wiec nie bedzie aktywowania monumentów i przyzywania jednostek. Już nawet pomijam fakt, że SI moze być znacznie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2005 o 23:51, Bambusek napisał:

To wiele stracisz. W Spellforce 2 już nie bedzie kręgu, nie bedzie run, wiec nie bedzie aktywowania
monumentów i przyzywania jednostek. Już nawet pomijam fakt, że SI moze być znacznie lepsze.


Hmm... To znaczy, że gra będzie zupełnie inna. Straci trochę oryginalności i pewnie zbliży się do rasowych strategii... Czyli kolejny RTS, w którego będę tylko przegrywał :) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 23:53, Monastor napisał:


> To wiele stracisz. W Spellforce 2 już nie bedzie kręgu, nie bedzie run, wiec nie bedzie
aktywowania
> monumentów i przyzywania jednostek. Już nawet pomijam fakt, że SI moze być znacznie lepsze.

> > > > Hmm... To znaczy, że gra będzie zupełnie inna. Straci trochę oryginalności i pewnie zbliży
się do rasowych strategii... Czyli kolejny RTS, w którego będę tylko przegrywał :) :/


Nie wiadomo. Wątek RPG będzie nadal tak rozbudowany. Z tego co udpstępiono wynika, że nie bedzie juz run, jednak jak to sie odbije na rozgrywce - nie wiadomo. Zgaduję, ze będzie tak jak napiałem wcześniej, ale twórcy gry mogą jeszcze coś nowego wynaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować