Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar - zapowiedź

102 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2007 o 20:32, Selv napisał:

Abonament ma być ciekawie rozwiązany.
Teoretycznie jest on około 2-3x tańszy od pozostałych MMO, można także wykupić dożywotni dostęp
do gry. Nie jest źle.
Szkoda tylko, że projektem zajmuje się Turbine która już spaprała D&D O. Kto grał, ten wie
jak żałosny jest tam system... wszystkiego :\
Strasznie chciałbym, aby crafting był rozwiązany jak w EQ2. Chyba najfajniejszy crafting jaki
widziałem w MMO.

Gralem. I to jest IMO najlepsza implementacja DnD na kompa :D. Swietnie zrealizowana mechanika, swietnie zaprojektowane dungeony, devsi niedajacy sobie wlesc na glowe. Jak dla mnie to MMO prawie idealne. Z wad to zbyt wolne dodawanie nowego contentu.
Szkoda ze gra niedoceniona w Europie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedzi jest pewna nieścisłość. Spotkać THORINA podczas wojny o pierścień? Zginął chyba podczas Bitwy Pięciu Armii, czyż nie? xD
Może Rasy Ciemności dojdą w jakimś Expansion Packu? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz, taki mmo jest, nazywa się Everquest 2. Vanguard to kolejny taki mmo. W ogóle rozglądałeś się, czy jak nie ma wszędzie reklam to takie gry nie istnieją dla Ciebie?

iniside: Implementacja DD na kompa? Hahaha, z punktami many, atakami na turę rodem z jakiejś łupaniny? Lochy są średniawe, mocno średniawe. W większości po prostu zwykłe szare lochy, bez pomysłu czy idei robione. Takie odniosłem wrażenie po paru dniach grania. Jakie zresztą jest DDO widać po ocenach w necie.
PS: Jedyne co mi się spodobało, to system doświadczenia, powiew świeżości. Gorzej już z jego rozwiązaniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwistek111 dal link z recencja i tam bylo napisane ze nie jest na podstawie filmu. Ale ogolnie ta gra jest nudna i przewidywalna . Zagzadzam sie z ta recenzja na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:06, Selv napisał:

Głupoty gadasz, taki mmo jest, nazywa się Everquest 2. Vanguard to kolejny taki mmo. W ogóle
rozglądałeś się, czy jak nie ma wszędzie reklam to takie gry nie istnieją dla Ciebie?

iniside: Implementacja DD na kompa? Hahaha, z punktami many, atakami na turę rodem z jakiejś
łupaniny? Lochy są średniawe, mocno średniawe. W większości po prostu zwykłe szare lochy, bez
pomysłu czy idei robione. Takie odniosłem wrażenie po paru dniach grania. Jakie zresztą jest
DDO widać po ocenach w necie.
PS: Jedyne co mi się spodobało, to system doświadczenia, powiew świeżości. Gorzej już z jego
rozwiązaniem :))

Mana to byl najlepszy pomysl Turbine tutaj. System czary/dzien osobiscie uwazam za poroniony pomysl (;
Combat tez jest dobry. Wkoncu koniec z klikaniem raz i patrzeniem az sie samo zrobi. reczne manualne blokowanie/atakowanie :p
po miesiacu gry stwierdzam ze im dalej tym ciekawiej. Dungeony sa bardzo fajne, rozbudowane.
IMO DDO odstawia takiego NWN2 o lata. Panowie z Bioware za bardzo chcieli oddac DnD z papieru i wg. mnie wyszlo im to sredniawo... (nudno..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, tylko popatrz jakie `hity` ma DD Online obok siebie. W większości bezpłatne mają taką ocene:))
IMO dobre gry zaczynają się w tym rankinu od 8, reszta to przeciętniaki do bólu, popatrz na tytuły w ogólnym rankingu.
Mana świetnym pomysłem - może, combat świetnym pomysłem - może
Tylko może, bo to DnD. Nwn2 zeżre na multi DDO swoim klimatem. Wystarczy tylko poczekać. Będzie podobnie jak z nwn1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 16:05, Selv napisał:

Tia, tylko popatrz jakie `hity` ma DD Online obok siebie. W większości bezpłatne mają taką
ocene:))
IMO dobre gry zaczynają się w tym rankinu od 8, reszta to przeciętniaki do bólu, popatrz na
tytuły w ogólnym rankingu.
Mana świetnym pomysłem - może, combat świetnym pomysłem - może
Tylko może, bo to DnD. Nwn2 zeżre na multi DDO swoim klimatem. Wystarczy tylko poczekać. Będzie
podobnie jak z nwn1...

Mnie akurt kilmat odgrywanie postaci bla bla, nie bawi wogole. Liczy sie przemyslana mechanika, ciekawy system, dobry pomysl, wykonanie. Naprawde przerobilem duzo gier online (od WoW, poprzez GW, na Vanguard konczac) i tylko DDO wsrod nich to jakis powiew swierzosci.. :D
W sumie co ja bede mowil klikane gry mnie nudza.. Point''n''Click i wciskanie guziczka zeby zaatakowac mieczem 0_o. (mowiac wprost odkad zagralem w WoW gry z innym sterowaniem i podejsciem to dla mnie pomylka :P)

NwN2 niech zostanie w spokoju. Za 20 patchy, jak silnik graficzny zostanie doporawdzony do stanu uzywlanosci to moze, moze..
A tak pozatym. Na zachodzie nie widac jakos szczegolnie zeby DDO tracilo przez NWN2. Przeciwnie na US servery ciagle dochodza nowi ludzi (;.

Co by nie mowic Turbine stworzylo podwaliny pod MMO takie jakie znamy dzisiaj (czyt. wow i jego dominacja). I ja te firme bardzo cenie i stawiam na rowni obok Relic czy Epic Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siłą właśnie Nwn jest odgrywanie postaci, które chyba tylko na UO miało aż tak wielki wpływ na społeczność. Nwn2 nie będzie i nigdy nie było konkurencją dla MMO, to jest inna liga.
Dla ciebie ddo to powiew świeżości, a dla mnie i dla mojej kobiety to pomyłka w świecie mmo :-)
Podwaliny mmo to zupełnie inna bajka i mam zupełnie inne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:05, Selv napisał:

Siłą właśnie Nwn jest odgrywanie postaci, które chyba tylko na UO miało aż tak wielki wpływ
na społeczność. Nwn2 nie będzie i nigdy nie było konkurencją dla MMO, to jest inna liga.
Dla ciebie ddo to powiew świeżości, a dla mnie i dla mojej kobiety to pomyłka w świecie mmo
:-)
Podwaliny mmo to zupełnie inna bajka i mam zupełnie inne zdanie :)

Wiesz jak ja patrze na to co jest na rynku (WoW, Vanguard, Lineage 2, ze wymienie liczace sie stytuly) to to jest naprawde cos nowego :D.
W sumie nigdy nie wiedzialem co jest ciekawego w odgrywaniu 0_o jak zobaczylem wymagani i teksty z polskich shadrow ultimy to poleglem :D
Oczywiscie nie mowimy tu np. o EvE bo to gra dla maniaków i nie gram w nia tylko z braku czasu :D.

Historycznie podwaliny sa w Ultima Online. Fakty sa takie ze Ultima to margines. A jej nastepca (Darkfall Online, nastepa hmm ducowy bo gra ma byc w zalozeniach nastawiona na maksymalne wyrzynanie sie wzajemnie...) to nastepny DNF :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ja grałem w EvE pare mcy i tam w ogóle nie trzeba czasu w porównaniu do innych gier tego typu, bo tam skille lecą same :-)
Klikasz `ucz` i postać się uczy. Obojętnie czy jesteś zalogowany, czy nie. Prawda, że aby coś uzyskać trzeba spędzić tak ze 4mce ale realna ilość czasu w grze może być naprawdę marginalna i spokojnie może polegać na paru godzinach tygodniowo. No ale fakt fakt,z czasem EvE staje się pracą a nie grą :p
Mnie odgrywanie bawi, bo to świetne urozmaicenie dla mózgu po godzinach ubijania stworów. DDO w porównaniu do innych gier takich jak L2, WoW czy Vanguard faktycznie jest inna ale wg mnie ta inność poszła w przeciwną stronę niż ja by wielu wolało. Zresztą, ja chce FR a nie jakiegoś durnego Emberon`a który w ogóle nie ma klimatu i tego `czegoś` co ma FR. Ot, taki przeciętny świat jak Grayhawk.
Zresztą, koniec OFFTOPIC`a, zdania nie zmienię, Ty nie zmienisz także więc o czym tu gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:37, Selv napisał:

Jakoś ja grałem w EvE pare mcy i tam w ogóle nie trzeba czasu w porównaniu do innych gier tego
typu, bo tam skille lecą same :-)
Klikasz `ucz` i postać się uczy. Obojętnie czy jesteś zalogowany, czy nie. Prawda, że aby coś
uzyskać trzeba spędzić tak ze 4mce ale realna ilość czasu w grze może być naprawdę marginalna
i spokojnie może polegać na paru godzinach tygodniowo. No ale fakt fakt,z czasem EvE staje
się pracą a nie grą :p
Mnie odgrywanie bawi, bo to świetne urozmaicenie dla mózgu po godzinach ubijania stworów. DDO
w porównaniu do innych gier takich jak L2, WoW czy Vanguard faktycznie jest inna ale wg mnie
ta inność poszła w przeciwną stronę niż ja by wielu wolało. Zresztą, ja chce FR a nie jakiegoś
durnego Emberon`a który w ogóle nie ma klimatu i tego `czegoś` co ma FR. Ot, taki przeciętny
świat jak Grayhawk.
Zresztą, koniec OFFTOPIC`a, zdania nie zmienię, Ty nie zmienisz także więc o czym tu gadać
:)

Nie wiem o czym ? O wymianie pogladow ? :D. Bo nawet nie mam ochoty przekonywać.
Mi sie Eberron podoba, nie wiem mam takie wrazenie jakby jego tworca mocno sie wzorowam na FF. Dla mnie Eberron to "co by bylo gbyby naszym swiatem wladala magia a nie technika" :D

A FR powoli sie stacza. Statki kosmiczne, floty etc :D. To co pasowalo idealnie do Warcrafta (gadzety techniczne) do FR nie bardzo lezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L0l, 50 zl + VAT / miesiac. Dziekuje, postoje.

Czekam na zapowiedz Warhammer: Online :-).

(Choc pewnie abonament bedzie podobny. Trudno, skoro ludzie placa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować