Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Witam mam pewien problem z moim Gothicem i Gothicem 2 i modami do nich. Wiem że to nie miejsce na to ale proszę o pomoc.Ano miałem format kompa i wgrywanego nowego Win Xp z Service packiem 2, zainstalowałem równierz mojego antywirusa(AOL antiwirus) i firewall (Kerio personal firewall), no i oczywiście Gothicki. No i gdy chcę włączyć grę on wogólę się nie uruchamia po prostu widoczny jest pulpit i nic się nie dzieje. Próbowałem wyłączać antiwirusa i firewalla ale nic to nie dało, dałem tez Gothicowi dostęp w firewallu oraz reinstalowałem. Wcześniej przed formatem miałem równierz Xp z SP2 i wszystko było ok. Proszę pomóżcię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 20:49, Kradziej napisał:

Jestem w 2. rozdziale, zaciukałem go po dołączeniu do Strażników Kopalnii i zrobieniu odpowiedniej
ilosci questów, zebym mógł zostać przywódcą miłej miejscówki, w której urzędują Melkor i Kazio
XD

To było zadanie zlecone przez kogoś , czy tak sam z siebie postanowiłeś sprzątnąć Melkora?Ja jestem w III rozdziale, questy jakie tylko znalazłem już powykonywałem.Po rozmowie z Krukiem o odnalezieniu osoby kierującej przemytem rudy , Melkor za karę zabrał mi kasę i w tym momencie utknąłem.
Ciężką zbroję strażnika w tym momencie gry mogę już kupić , ale nie znalazłem jeszcze możliwości zdobycia pancerza magnata.
A co zrobiłeś w chwili , gdy Melkor zabrał całą Twoją kasę?A moze nie robiłeś zadania z przemytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 20:55, KrzychW napisał:

A co zrobiłeś w chwili , gdy Melkor zabrał całą Twoją kasę?A moze nie robiłeś zadania z przemytem?


Zadania z przemytem nawet nie dostałem XD
Ale jeśli chcesz się dowiedzieć, jak sprzątnąć Melkora i dostac zbroję magnata, to zapraszam tutaj: http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=2922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jest poradziłem se bez kodów koleś raz mnie walnoł a ja nogę dałem i fruuu potem tylko bitewny szał i ostrzeliwanie z fire ball(ognista burza) .potem teleport kilku zombie znalazłem zbroje dla maga i jakiś suchar (typu runa dostępna od 5 kręgu[ciekawe kto mnie ma niby tego kręgu nauczyć]). potem czarny mag i wyspa .jakiś miecz gonił mnie i potem ork elita .spotkanie ze smokiem i dostałem teleport. to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:46, KrzychW napisał:

-spoiler- /.../to raczej wgram
wcześniejszy sejwik i będę Melkora omijał szerokim łukiem.

A nie mógłbyś schować, powiedzmy, 20 000 bryłek w skrzyno i chodzić z marnym tysiacem? jak Ci 1000 zabierze, to straty dużej nie poniesiesz... a może się odczepi ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 20:59, Kradziej napisał:

Zadania z przemytem nawet nie dostałem XD
Ale jeśli chcesz się dowiedzieć, jak sprzątnąć Melkora i dostac zbroję magnata, to zapraszam
tutaj: http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=2922


Ja niestety na tę strone jak i zresztą na strone poziomek wejsć niemoge... przez żadne przeglądarki ( System musze chyba zrobić), wieć prosiłbym cię o to abyś mi tekst jakiś skopiował ;) ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 21:37, KrzysztofMarek napisał:

A nie mógłbyś schować, powiedzmy, 20 000 bryłek w skrzyno i chodzić z marnym tysiacem? jak
Ci 1000 zabierze, to straty dużej nie poniesiesz... a może się odczepi ;-D

Wgrałem wcześniejszego sejwa , ponieważ okazało się , że jest jeszcze coś do zrobienia w Obozie Strażników.Pozałatwiam co się da , a potem jeszcze przed walką z Melkorem mam zamiar zrobić właśnie to , o czym piszesz.Pójdą z jakąś niewielką kasą na rozmowę o przemycie rudy.
Może okaże się zresztą , że po wygranej walce cała ruda będzie do odzyskania z ekwipunku Melkora , ale jeżeli tak się nie stanie , to niewielkiej kwoty nie szkoda i nie będzie trzeba znowu zaczynać od wcześniejszego zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co:)Udało mi się przemycic Dotyk Beliara do GD.Teraz nikt mi nie podskoczy.Tego paladyna Belialetha(czy jakoś tam)wziąłem na 1 hita:):):)zrobiłem to bez kodów:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:09, banan96 napisał:

Wiecie co:)Udało mi się przemycic Dotyk Beliara do GD.Teraz nikt mi nie podskoczy.Tego paladyna
Belialetha(czy jakoś tam)wziąłem na 1 hita:):):)zrobiłem to bez kodów:):):)


Jakim cudem? Ja próbowałem na wiele sposobów-bez skutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:09, Tavax napisał:

> Wiecie co:)Udało mi się przemycic Dotyk Beliara do GD.Teraz nikt mi nie podskoczy.Tego
paladyna
> Belialetha(czy jakoś tam)wziąłem na 1 hita:):):)zrobiłem to bez kodów:):):)

Jakim cudem? Ja próbowałem na wiele sposobów-bez skutku...


Jak stoisz przed mostem z tym strażnikiem portalu to strzel w niego z kuszy i uciekaj w tamto miejsce gdzie byłeś na początku u pradawnych(tam gdzie był czarny smok) i zakręc kółko i biegnij do portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:14, banan96 napisał:

Jakim cudem? Ja próbowałem na wiele sposobów-bez skutku...

Jak stoisz przed mostem z tym strażnikiem portalu to strzel w niego z kuszy i uciekaj w tamto
miejsce gdzie byłeś na początku u pradawnych(tam gdzie był czarny smok) i zakręc kółko i biegnij
do portalu.


Ale ty jesteś łebski Bezio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:07, Tavax napisał:

Po raz 3 się grzecznie pytam! Kto uczy broni jednoręcznej do 100%?! Z góry dziękuje za odpowiedź.
:)

ja ci powiem pradawny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:21, Tavax napisał:

> ja ci powiem pradawny .

Dobra tylko, że jak na mistrza bierzesz Sheer''Geara to on uczy 2-ręki.

ale suchar .myśałem że on uczy to i to ;)

a wiesz może kto przed spotkaniem z magami wody nauczy mnie 5 kręgu bo w drodze do wujka uriziela znalazłem runkę deszcz ognia i mam 2 kryształy które wymagają 5 kręgu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:14, banan96 napisał:

Jak stoisz przed mostem z tym strażnikiem portalu to strzel w niego z kuszy i uciekaj w tamto
miejsce gdzie byłeś na początku u pradawnych(tam gdzie był czarny smok) i zakręc kółko i biegnij
do portalu.

a nie łatwiej po prostu wyjąć broń i przebiec obok? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:23, Pediator napisał:

a wiesz może kto przed spotkaniem z magami wody nauczy mnie 5 kręgu bo w drodze do wujka uriziela
znalazłem runkę deszcz ognia i mam 2 kryształy które wymagają 5 kręgu .


Nie mam pojęcia. Popytaj u Magów Ognia. No i kim jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:26, Tavax napisał:

> a wiesz może kto przed spotkaniem z magami wody nauczy mnie 5 kręgu bo w drodze do wujka
uriziela
> znalazłem runkę deszcz ognia i mam 2 kryształy które wymagają 5 kręgu .

Nie mam pojęcia. Popytaj u Magów Ognia. No i kim jesteś? :)

jestem pradawnym jak byłem magiem ognia nauczyłem się do 4 kręgu a potem ten łoś mówił mi że mnie nauczył wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować