Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 23:39, Ecko09 napisał:

A podobno też w tym modzie postacie są do nas nastawione bardziej wrogo.

To zależy jakie XD np strażnicy ze starej kopalnie na początku tak, ale jak się zostanie ich szefem to zamykają buźki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 23:30, Ecko09 napisał:

A mam pytanie odnośnie tego modu. Świata w nim. Nowe obozy są w dodanych terenach, nowych?
Czy też gdzieś na terenie, który był juz w G1? Jesli teren został powiększony to gdzie?


W Mrocznych Tajemnicach są nowe zeny (światy). Ja znam cztery nowe - kopalnię pajęczaków, świątynię Pradawnych, Podziemny Świat i wyspę Uriziela. W starym świecie jest jeszcze Obóz Fanatyków i pełno nowych miejsc i postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te dowody w jaskini sa jak idziesz do starej cytadeli na wschodzie(tam gdzie siedzi Ur-Shak) jak idziesz tym mostem wiszacym to napewno zauwazysz takie cos swiecace po prawej stronie na dole. Tam jest kamienny krag. wokol niego kilka nieumarlych paladynow i mag. jaskinia jest tuz obok kregu. wjaskini jest demoniczny cieniostwor. w skrzyni obok lozka jest jeden z dowodow. Napewno go odnajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Aby ugotować zupę dla Radiego potrzebuję dwóch sztuk orkowego ziela.Przetrząsnąłem całą kolonie i nic!!
Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie ono rośnie??Albo kto je sprzedaje??Bo potrzebuje spodni kopacza, aby wejść do kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:04, karolek44 napisał:

kup od fiska z so


Jesteś ZBAWIENIEM!!!!!Od dwóch godzin latam jak głupi po koloni!!!Całuje twe stopy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:06, Pawciu45 napisał:

> kup od fiska z so

Jesteś ZBAWIENIEM!!!!!Od dwóch godzin latam jak głupi po koloni!!!Całuje twe stopy!!!!

Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 19:55, Pawciu45 napisał:

Mam problem.Aby ugotować zupę dla Radiego potrzebuję dwóch sztuk orkowego ziela.Przetrząsnąłem
całą kolonie i nic!!
Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie ono rośnie??Albo kto je sprzedaje??Bo potrzebuje spodni
kopacza, aby wejść do kopalni.

zeby wejsc do kopalni mozesz jeszcze zdobyc szewca dla Fiska a on w zamian da ci swoje spodnie kopacza. aby zdobys szewca trzeba tylko pogadac z tymi dwona mysliwymi z NO jeden nazywa sie chyba Drax. to sa ci ktorych spotykasz przy zagrodzie ze scierwojadami. jeden z nich jest szewcam. wystarczy o ym powiedziec Fiskowi i spodnie sa twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w MT wszelkiego rodzaju pancerze podobnie jak oręż też mają swoje wymagania, które trzeba spełniać, żeby z nich skorzystać. Może mi ktoś coś o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wszystkie. Z pewnością taki śmieszny pancerzyk jakiegoś generała (:P) tak ma, możliwe, że także zbroje w Obozie przy Kopalni, a także te od Pradawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja i znowu mam problem.Po zleceniu przez Ken’Udza dostaje pozwolenie na opuszczenie świątyni.Korzystam z portalu, który teleportuje mnie do kopalni w której znajdujemy zwłoki generała.Próbuje się dostać z powrotem do kolonii, ale żadna runa nie działa (Teleport do Obozu koło Kopalni, Magów Wody, Sekty, kryształ od Gardhara) zupełnie nic!!Jak mam się dostać z powrotem do kolonii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 22:44, Pawciu45 napisał:

To ja i znowu mam problem.Po zleceniu przez Ken’Udza dostaje pozwolenie na opuszczenie
świątyni.Korzystam z portalu, który teleportuje mnie do kopalni w której znajdujemy zwłoki
generała.Próbuje się dostać z powrotem do kolonii, ale żadna runa nie działa (Teleport
do Obozu koło Kopalni, Magów Wody, Sekty, kryształ od Gardhara) zupełnie nic!!Jak mam
się dostać z powrotem do kolonii??

Trochę mnie zdziwiłeś... ta kopalnia to lokacja, więc nie możesz się z niej wydostać inaczej niż teleportem... kiedy znajdziesz się w niej po teleportacji ze świątyni odwróć się i przejdź kilka kroków. Tam będzie portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 17:24, Feomathr napisał:

Trochę mnie zdziwiłeś... ta kopalnia to lokacja, więc nie możesz się z niej wydostać
inaczej niż teleportem... kiedy znajdziesz się w niej po teleportacji ze świątyni odwróć
się i przejdź kilka kroków. Tam będzie portal.


Tam nie ma żadnego portalu.Jedyny to ten do świątyni pradawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 17:33, mlynar911 napisał:

Zgłaszajcie się na testerów dubbingu. To szybciej wyjdzie i będzie można w niego pograć.
Dlaczego to tak długo trwa??


A jak się można zgłosić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Próbowałem ściągnąć moda MT z linka przyczepionego na górze strony. Link ten jednak nie chce się otworzyć.

Not Found
The requested URL /forum/index.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:47, sprite39 napisał:

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument
to handle the request.

Możesz to tez pobrać ze strony z której pobierasz Player Kita 1.08 tam tez jest mod.Koniecznie pobierz latke 1.03, bo bez niej to armaggeddon tyle bugow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 17:35, Pawciu45 napisał:

A jak się można zgłosić??


Grupa PoziomkaZ ogłasza nabór na beta testerów polskiego dubbingu dla modyfikacji "Mroczne Tajemnice" przeznaczonej dla pierwszej części gry Gothic.

"Ogłaszam nabór na Testerów Dubbingu. Lecz będzie on trochę inny niż standardowo. Napiszcie na maila poziomkaz@gmail.com dla czego właśnie Wy macie być testerami dubbingu, oraz opiszcie jaka jest fabuła moda Mroczne Tajemnice. Także chciał bym zobaczyć opis waszej ulubionej postaci. Oraz każdy zgłaszający niech przyśle jeden Screen z lokacji z moda która mu się najbardziej podoba. Najlepsze opisy przejdą do części drugiej(jeśli będzie za mało osób to będzie tylko jedna część). Oczywiście osoby które najbardziej się wykażą przy testowaniu będą w napisach końcowych moda, oraz także każda osoba która będzie uczestniczyła w dubbingu zostanie wymieniona na stronie Poziomek. Mam nadzieję że zgłosi się dużo osób, przyspieszy to wydanie modyfikacji z dubbingiem."

Tutaj masz informacje do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować