Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 03:01, Pediator napisał:

hmmm kolumna być może trzeba ją popchnąc, sprecyzuj gdzie znajduje się ten chromanin.


WE klasztorze mnichów,tam gdzie z gornem po kamień się idzie w 3 rozdziale.Wspinam się po schodkach skalnych(na dziedzińcu klasztora)jak się wespnę to atakują mnie gobliny zabijaki .Na samej górze znajduje się kolumna która chyba trzeba popchnąć bo dalej za kolumną jest półka skalna gdzie stoi chromanin i wskoczyć się tam nie da.W kolumnę waliłem z miecza i był głos uderzenia o kamień ale kolumna ani drgnęła a więc nie mam pojęcie jak ją zwalić.Jak klikam na nią to bezimienny wzrusza ramionami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 15:24, wybrany4567 napisał:

zeby tam wskoczyc trzeba sie nauczys AKROBATYKI. i jeszcze mozna wypic eliksir szybkosci oczywiscie
jak wczesniej nauczyles sie akrobatyki.

AHA, dzięki spróbuje ale ja już mam pierścień co daje mi szybkość więc nic pić nie muszę bo i tak to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytania co do gothica MT:
1.Kto uczy akrobatyki oprócz bustera(nie chcę mnie uczyć bo nie należę do NO)
2.Gdzie znajduję się miejsce które każe nam szukać mag ognia z obozu obok starej kopalni.
3.Koło jakiego wodospadu znajduję się monk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:58, rafalski10 napisał:

1.Kto uczy akrobatyki oprócz bustera(nie chcę mnie uczyć bo nie należę do NO)

Tego nie wiem.

Dnia 28.12.2007 o 16:58, rafalski10 napisał:

2.Gdzie znajduję się miejsce które każe nam szukać mag ognia z obozu obok starej kopalni.

O ile sie nie mylę, to jest jaskinia (w podstawowej wersji jej nie ma) przy wieży Xardasa. A dokładniej pod, przy bajorze. Jest tam stadko brzytw i niedaleko jedna z tych dwóch wież.

Dnia 28.12.2007 o 16:58, rafalski10 napisał:

3.Koło jakiego wodospadu znajduję się monk?

On w pewnym etapie gry znajduje się pod wodospadem, przy starej kopalni. W Nowym Obozie jest jezioro, z tego jeziora wypływa rzeka, zaraz za mostkiem jest wodospad. Należy wskoczyć do rzeki za wodospadem i przepłynąć przez niego do jaskini. Tam jest Monk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilaka pytań dotyczących Gothica MT. W jaki sposób mogę zdobyć ten kamień czy jak on tam się nazywa - kryształ wojownika co zdobyłem go na arenie bo togo co zdobyłem już otworzyłem go na siebie i potrzebuje drugiego dla tego kolesia z tej Świątyni ( czy przez to że go dołęm na siebie moge nie przejść gry ??? )
W jaki sposób mam wykonać misję z tymi dowodami na Magów Wody ???------ Co muszę zrobić kogo znaleźć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kryształu - jeśli nie idziesz Ścieżką Beliara, to ta misja nie jest konieczna do ukończenia gry. Misji nie zrobisz, ale wątek przejdziesz.
A co do reszty - musisz mieć prywatne zapiski Saturasa (pod mostkiem, kiedy idziemy tunelem do kopca rudy), jakiejś książki o teleportacji z biblioteki Magów Wody, i formuły zaklęcia teleportacyjnego (trudno to określić, w jaskini niedaleko kamiennego kręgu z artefaktem, na terytorium orków). Uważaj, bo jeśli Saturas przyuważy cię, a ty będziesz miał którykolwiek z tych dowodów to Ci je zabierze. Będziesz musiał się teleportować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:37, Tajemnic napisał:

Co do kryształu - jeśli nie idziesz Ścieżką Beliara, to ta misja nie jest konieczna do ukończenia
gry. Misji nie zrobisz, ale wątek przejdziesz.
A co do reszty - musisz mieć prywatne zapiski Saturasa (pod mostkiem, kiedy idziemy tunelem
do kopca rudy), jakiejś książki o teleportacji z biblioteki Magów Wody, i formuły zaklęcia
teleportacyjnego (trudno to określić, w jaskini niedaleko kamiennego kręgu z artefaktem, na
terytorium orków). Uważaj, bo jeśli Saturas przyuważy cię, a ty będziesz miał którykolwiek
z tych dowodów to Ci je zabierze. Będziesz musiał się teleportować.


oki dzieki za pomoc ale co do tych zapiskow na kamiennzm kregu to gdzie dokladnie ... tam gdyie jest ten cieniostwor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:37, Tajemnic napisał:

Co do kryształu - jeśli nie idziesz Ścieżką Beliara, to ta misja nie jest konieczna do ukończenia
gry. Misji nie zrobisz, ale wątek przejdziesz.
A co do reszty - musisz mieć prywatne zapiski Saturasa (pod mostkiem, kiedy idziemy tunelem
do kopca rudy), jakiejś książki o teleportacji z biblioteki Magów Wody, i formuły zaklęcia
teleportacyjnego (trudno to określić, w jaskini niedaleko kamiennego kręgu z artefaktem, na
terytorium orków). Uważaj, bo jeśli Saturas przyuważy cię, a ty będziesz miał którykolwiek
z tych dowodów to Ci je zabierze. Będziesz musiał się teleportować.


:) Dzięks że zostałeś moim znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:43, Pan Cienia1993 napisał:

> Co do kryształu - jeśli nie idziesz Ścieżką Beliara, to ta misja nie jest konieczna do
ukończenia
> gry. Misji nie zrobisz, ale wątek przejdziesz.
> A co do reszty - musisz mieć prywatne zapiski Saturasa (pod mostkiem, kiedy idziemy tunelem

> do kopca rudy), jakiejś książki o teleportacji z biblioteki Magów Wody, i formuły zaklęcia

> teleportacyjnego (trudno to określić, w jaskini niedaleko kamiennego kręgu z artefaktem,
na
> terytorium orków). Uważaj, bo jeśli Saturas przyuważy cię, a ty będziesz miał którykolwiek

> z tych dowodów to Ci je zabierze. Będziesz musiał się teleportować.

oki dzieki za pomoc ale co do tych zapiskow na kamiennzm kregu to gdzie dokladnie ... tam gdyie
jest ten cieniostwor..

ten kamienny krag jest pod stara cytadela. tam gdzie ratujemy Ur-Shaka. jest przy tym kregu kilka demonicznych wargow, wojownikow z Gniwena stala i Mag. jaskinia jest przy kamiennym kregu. Jest tam cieniostwor i skrzynie przy lozku oto kod do niej: llppplppppllplppplllp. jest tam sporo ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:44, Pan Cienia1993 napisał:

Mam takie pytanie gdzie jest ten koleś Uriziel???

po zabiciu Blairetha(tego co kazal ci przyniesc krew ognionosca) znajdziesz przy nim teleport do polnocnej czesci wyspy. potem znow wchodzisz w teleport i juz jetses. potem dochodzisz do takiego zamku i jest tam smok. dajesz mu jajko a on znika i daje ci teleport. jak bedziesz mnial szczescie to nie zaatakuja cie orkowi. Idziesz to malego zameczku na gorce i tam zabijasz Uriziela. Zabierasz od nie go teleport i teleportujesz sie do ostatniego najsilniejszego ,,artefaktu" Innosa. Ale to juz zupelnie inna historia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:26, wybrany4567 napisał:

> Mam takie pytanie gdzie jest ten koleś Uriziel???
po zabiciu Blairetha(tego co kazal ci przyniesc krew ognionosca) znajdziesz przy nim teleport
do polnocnej czesci wyspy. potem znow wchodzisz w teleport i juz jetses. potem dochodzisz do
takiego zamku i jest tam smok. dajesz mu jajko a on znika i daje ci teleport. jak bedziesz
mnial szczescie to nie zaatakuja cie orkowi. Idziesz to malego zameczku na gorce i tam zabijasz
Uriziela. Zabierasz od nie go teleport i teleportujesz sie do ostatniego najsilniejszego ,,artefaktu"
Innosa. Ale to juz zupelnie inna historia.....


Tylko że ja mam pewien mały problem... czy przypadkiem chodzi ci o tą jaskinie ??? w niej ma być ten koleś...?? Niestety jego tam nie ma!!!!! i co teraz ??

20071228200427

20071228200527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:10, hunter22 napisał:

I nie ma się co dziwić, że to nic nie dało... tak ma być ;)
; Pozdrawiam ;D

Dzięki...a ja zaczolem grac od nowa, na szczęście mam stare save.
Chociaż ciekawi mnie to że nikt nie ma kasy a mam co opylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:12, TICOCHONDRIUSS napisał:

Jeszcze jedno pytanko, kierownik przemytników ma helm, czy są gdzieś i jak je zdobyć

Są , po prostu sie na nie natchniesz , jeden jest w opuszczonej kopalni , natkniesz się na niego podczas wykonywania questa głównego moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować