Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

No to jeszcze sobie poczekasz bo z tego co na forach piszą to za szybko nie wyjdzie.
"nie wyjdzie jutro czy pojutrze"
Ale ogólnie dubbing już skończyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:55, Lord Andre 1 napisał:

No to jeszcze sobie poczekasz bo z tego co na forach piszą to za szybko nie wyjdzie.
"nie wyjdzie jutro czy pojutrze"
Ale ogólnie dubbing już skończyli.


No to to ja wiem. Ale nie mogę się doczekać kiedy on wyjdzie ;] On będzie do pobrania tak jak te mroczne tajemnice prawda? Chyba ,że im strzeli coś do głowy znajdą sponsora i wypuszczą je do sklepu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbin do Mrocznych Tajemnic będzie miał około 1 GB. Z tego co przeczytałem to grupa Poziomkaz w tej chwili zbiera na serwer żeby móc wrzucić ten dubbing jako patch. xD
Tyle o tym wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 19:27, Bodzio11q napisał:

> sorki za drugiego posta ale nie wkleiłem tego ważnego... o to drugi zrzut...
Masz tyle zadań ?? O matko... Ja mam obecnie 3 :D No ale Mroczne Tajemnice Ci dodało ;PP .
Bo masz więcej . I wykonuj te króe potrafisz . A tamte zostaw na koniec . A wydzieline pełzaczy
powiem jedno... wykonajz adanie dla Jana . I Da ci zgodę na wejście do pełzaczy . Muszisz pogadać
ze strażnikiem tej bramy ( Asgan czy jak mu tam ) . Każ4e ci sprowadzić 3 strażników świątynnych
( najlepiej tych z imionami )


Wiem wiem.... ale dzięki za pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:13, mlynar911 napisał:

No to to ja wiem. Ale nie mogę się doczekać kiedy on wyjdzie ;] On będzie do pobrania tak jak
te mroczne tajemnice prawda? Chyba ,że im strzeli coś do głowy znajdą sponsora i wypuszczą
je do sklepu :]


Nom ja też już nie moge się doczekać... popykał bym w niego! ale puki co czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi - czy rozwiązanie zagadki "ostatniego maga" (jaskinia w której leżał jego trup) było umieszczone już w podstawce, czy znów Mroczne Tajemnice rozwijają wątki z podstawki? Bo ja tej jaskini niezbyt kojarzę, ale Bogiem a prawdą - po tamtych terenach nigdy się zbytnio nie kręciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna zagadka. Po prostu w temacie poświęconym G1 wybuchła kiedyś dyskusja dotycząca ilości magów którzy tworzyli barierę - było ich zbyt mało. I - z tego co pamiętam - nie doszliśmy do żadnych sensownych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:52, Tajemnic napisał:

To nie jest żadna zagadka. Po prostu w temacie poświęconym G1 wybuchła kiedyś dyskusja dotycząca
ilości magów którzy tworzyli barierę - było ich zbyt mało. I - z tego co pamiętam - nie doszliśmy
do żadnych sensownych wniosków.


Acha mo to teraz wiem o co biega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 18:41, Dekerinho6 napisał:

Czy jak zainstaluje mod i bedę chciał grać w zwykłego Gothica to czy wszystko się tam pozmienia
?



Powiem tak: Jeżeli chcesz uruchomić moda to musisz mieć playerkita(link w przypiętym poście),ale gdy uruchomisz normalny ''''odpalacz'''' Gothica to będziesz grał w zwykłą grę.Ale zapisy gry nie będą kompatybilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 19:00, nox2 napisał:

W gothicu 2 jest pare błędów. Za obozem Lestera jest jaskinia w której jest grób jakiegoś ''''Lotara''''.
W grze jest tylko jeden grób czy jest i ch więcej?


To temat o modzie do PIERWSZEJ części Gothica.Temat o Gothicu 2:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895#u_10615

Tam napisz swoje uwagi,a co do grobu: Tak,jest ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 19:00, nox2 napisał:

W gothicu 2 jest pare błędów. Za obozem Lestera jest jaskinia w której jest grób jakiegoś ''''Lotara''''.
W grze jest tylko jeden grób czy jest i ch więcej?

Tematy pomyliłes.
Tak , da się znalexc więcej grobów , ale to tylko ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka nie wiem jak wyjsc od pradawnych. Wybralem droge Beliara, nikt mnie tam nie lubi, a przed teleportem stoi niezabijalny kolo- HOGAN chyba sie nazywa (krate otwalem przelacznikiem w pierwszej komnacie. Moze robie cuś źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować