Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 15:59, Lord Andre 1 napisał:

38lvl w drugim rozdziale aha nie wiem gdzie ty ten level wbiłeś jak 38 lvl to kilka rozdziałow
sie wbija


no niestety wiem o tym jak zawsze przechodziłem gothica ale naprawde mam taki.... jak będziesz grał następnym raze w gothica to wybij wszystko oprucz jednego cieniostwora i tą wioskę orkó jestem pewien że otrzymasz lv 38 .. no i nie zapomnij wykonywać te zadania różne które są w 1 rozdz i te dodatkowe ... wMT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 15:56, Pan Cienia1993 napisał:

> Na raz go wziąłeś aha na to gratki wielkie naprawde ja chyba 40 razy w niego walilem no
ale
> widocznie miałem slabszą postac.

nie rozumiem... to chodzi o to czy ma się postać dobrą czy słabą... ja gram teraz w niego mam
1dział.. ten co się dołącza do koloni i mam lv 38.. no przed chwileczką dołączyłem do nowego
obozu czyli mam rozdz2. ale w pierwszym go pacłem na 2 bądź raz... tym młotem mówie wam! ten
młot jest niesamowity.,.. co prawda nie jest z wyglądu taki ladny ale dużo zabiera ! MAssssakra!

Też go zabiłem z tego młota, ale strażnik portalu mi go zabrał bo to narzędzie beliara.Zabiłem ogniociernia,dałem krew dla beleiarthowi(czy jakoś tak)i on gdzieś czeka na mnie ale gdzie?Moglibyście mi powiedzieć gdzie on się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:05, rafalski10 napisał:

Też go zabiłem z tego młota, ale strażnik portalu mi go zabrał bo to narzędzie beliara.Zabiłem
ogniociernia,dałem krew dla beleiarthowi(czy jakoś tak)i on gdzieś czeka na mnie ale gdzie?Moglibyście
mi powiedzieć gdzie on się znajduje.


Też miałem problem z odnalezieniem jego...ale to zaraz...a wiesz jak a tego gościa co chciał mi go zabrac zrobiłem w balona hehe.. zamieniłem się prze nie kilka krków w chrząszcza i go ominełem...a później on przecież ginie co Uriziel robi wjazd tą swoją armią..heeh i mam dalej ten młot:P!!!hehe. a on na ciebie czeka na terytorium orkó..... tam gdzie stoją ci 2 strażnicy idź kawałek prosto a potem w lewo( tam gdzie są te psy orkowe) i skręć wtedy w lewo tam jest kilku orków elita i szaman i tam są drzwi za którymi on jest!nom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla ciebie zrobiłem zrzut ekrany i zobaczysz że mam lv 17... bo z tym38 to mi się pomuliło zobacz sam!. A w jedny z tych zrzutów zaznaczyłem na zielono że jest w właśnie te zadanie z wydzieliną pełzarzy czyli to musi byc rozdział 3 i co ? nom...

20071230162231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:25, Lord Andre 1 napisał:

I co i co i nic bo z wydzieliną pełzaczy to jest rozdział drugi, a nie trzeci. Sam sie gubisz
w tym co piszesz.


Nom sorka z tym 3 ale widać wyraźnie....'

o i jeszcze pomyliłem się z tym 17 mam 37 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:25, Lord Andre 1 napisał:

I co i co i nic bo z wydzieliną pełzaczy to jest rozdział drugi, a nie trzeci. Sam sie gubisz
w tym co piszesz.


ale chciałem jeszcze tobie dopisać że tam gdzie jest uriziel to w jakis tam skrzynkach były te mikstóry co dodają hp mana siłeę i zręczność... i jak je wypije to będe miał jeszcze więcej mana i hap i zręczności i siły czyli moja postać jest dość mocna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:34, Lord Andre 1 napisał:

Dla podbicia statystyk możesz wypić ale twoja postac jest akurat choć jeszcze nie jeden level
do końca gry ci wpadnie.


nom wiem bo kurka teraz na wbicie kolejnego trzeba miec coraz wiecej doświadczenia!!!!! i akurat do 38 brakuje mi około 20 tys... no to liba ale i tak mam punktów umiejętności 209 to na coś je wydam..:P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze prosze o rade, jestem teraz zamyslony czy instalowac gotica bo znow bede gral calymi godzinami i mniee az glowa bedzie bolala prosze o0 rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:24, Pan Cienia1993 napisał:

sorki za drugiego posta ale nie wkleiłem tego ważnego... o to drugi zrzut...

Masz tyle zadań ?? O matko... Ja mam obecnie 3 :D No ale Mroczne Tajemnice Ci dodało ;PP . Bo masz więcej . I wykonuj te króe potrafisz . A tamte zostaw na koniec . A wydzieline pełzaczy powiem jedno... wykonajz adanie dla Jana . I Da ci zgodę na wejście do pełzaczy . Muszisz pogadać ze strażnikiem tej bramy ( Asgan czy jak mu tam ) . Każ4e ci sprowadzić 3 strażników świątynnych ( najlepiej tych z imionami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 19:27, Bodzio11q napisał:

> sorki za drugiego posta ale nie wkleiłem tego ważnego... o to drugi zrzut...
Masz tyle zadań ?? O matko... Ja mam obecnie 3 :D No ale Mroczne Tajemnice Ci dodało ;PP .
Bo masz więcej . I wykonuj te króe potrafisz . A tamte zostaw na koniec . A wydzieline pełzaczy
powiem jedno... wykonajz adanie dla Jana . I Da ci zgodę na wejście do pełzaczy . Muszisz pogadać
ze strażnikiem tej bramy ( Asgan czy jak mu tam ) . Każ4e ci sprowadzić 3 strażników świątynnych
( najlepiej tych z imionami )


Bodajże jeden z tych Strażników Świątynnych zwie się Gor Na Vid. Siedzą oni koło orka niewolnika, który pracuje na młocarni. Jest ich tam dwóch, a trzeci stoi gdzieś koło niszy gdzie znajdują się pełzacze...tyle z tego wiem.
Aha i jeszcze jedno. Ci strażnicy nie pójdą z tobą do po jaja...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma to jakieś większe znaczenie czy pójdzie się drogą Innosa czy drogą Beliara ? Mówię tutaj o zadaniu w Podziemiach Pradawnych i ognionoścach. Wyczytałem, że jeżeli się okłamie pradawną z podziemi, to równa się to z wstąpieniem na drogę Beliara. Jakie są konsekwencje wyboru ścieżki danego boga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować