AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2012 o 12:00, Budo napisał:

btw to prawda, że postacie z beta eventów się kasują na koniec i nie przechodzą dalej?

to zależy od bety z tego co wiem, prasa na przykład ma możliwość tworzenia postaci od razu na 30tym poziomie a reszta robi od nowa, nie mam info z pierwszego źródła to ciężko powiedzieć


a co do kryzysu postaci to ja ZAWSZE taki mam, na tworzeniu postaci spędzam godziny... dobijam do max poziomu i stwierdam ''nee jednak mi się tym nie podoba granie'' i robię drugą postać i tak w kółko aż nie trafię na tą jedyną ^^ (w swtorze tak miałem, zrobiłem bounty huntera na max i mi się endgame nie spodobał, zrobiłem assasina i sie zakochałem wtedy w postaci xD)

ja będę robił na pierwszy strzał Thief''a a później elementalistę, ciekawi mnie ta zmiana augumentów w trakcie walki, muszę potestować jak to się sprawdzi w pvp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 12:00, Budo napisał:

btw to prawda, że postacie z beta eventów się kasują na koniec i nie przechodzą dalej?


Oczywiście.
Tylko headstart daje możliwość wcześniejszego od premiery stowrzenia postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 12:04, walgierz napisał:

Oczywiście.
Tylko headstart daje możliwość wcześniejszego od premiery stowrzenia postaci.


A nie jest przypadkiem tak że postaci będą po prostu resetowane do pierwszego poziomu, kasowane przedmioty itd ale sama postać (wygląd i imię) zostają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 13.04.2012 o 12:04, Onybic napisał:

ja będę robił na pierwszy strzał Thief''a a później elementalistę, ciekawi mnie ta zmiana
augumentów w trakcie walki, muszę potestować jak to się sprawdzi w pvp :)


Mówisz o Złodzieju z tymi augmentami? Chodzi o tą broń środowiskową, czy coś innego. Bo właśnie z tym kojarzy mi się ten wyraz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 12:17, Fang napisał:

A nie jest przypadkiem tak że postaci będą po prostu resetowane do pierwszego poziomu, kasowane przedmioty itd ale sama postać (wygląd i imię) zostają?


Nie. To co się robi podczas beta eventów nie ma najmniejszego znaczenia dla gry po starcie. Wszystkie postacie będą kasowane, gildie też.
Właściwy start gry będzie trzy dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mu pewnie o elka i płynne zmiany dostrojeń do danych szkół magii elementarnej podczas gry. Z tego względu, że elek ma jednoczesny i szybki dostęp do aż 20 różnych skilli z broni może mieć tylko jeden set na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 12:23, Daronn_Darker napisał:

Mówisz o Złodzieju z tymi augmentami? Chodzi o tą broń środowiskową, czy coś innego.
Bo właśnie z tym kojarzy mi się ten wyraz;D


nie akurat o Attunements ( o to mi chodzilo :) ) miałem na mysli elementaliste :) no i tworzenie młotów elektrycznych dla ludzi z drużyny może być świetne :)


a złodziejaszek i podkradanie broni wrogom brzmi świetnie, tylko zastanawia mnie jak to się wszystko sprawdza w grze bo na papierze to różnie może byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc człowiek nie ma internetu i takie rzeczy się dzieją. Na szczęście ominął mnie chyba cały hype i whine ''ja już mam'' ''ja nie mam'' ''ja chcę'' ;]
Do kiedy będzie można robić pre purchase (o ile oczywiście znajdę jakiś sklep z kluczykami)? Coś mi mignęło, że prawie do premiery gry, ale nie pamiętam gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:03, Daelor napisał:

Miesiąc człowiek nie ma internetu i takie rzeczy się dzieją. Na szczęście ominął mnie
chyba cały hype i whine ''ja już mam'' ''ja nie mam'' ''ja chcę'' ;]
Do kiedy będzie można robić pre purchase (o ile oczywiście znajdę jakiś sklep z kluczykami)?
Coś mi mignęło, że prawie do premiery gry, ale nie pamiętam gdzie.


Prawie do premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 13:03, Daelor napisał:

Do kiedy będzie można robić pre purchase (o ile oczywiście znajdę jakiś sklep z kluczykami)?
Coś mi mignęło, że prawie do premiery gry, ale nie pamiętam gdzie.


Nie wiem jak w innych miejscach, lecz pre-purchase na stronie Guild Wars 2, będzie otwarty do jakiegoś czasu przed premierą, tylko czasami może być zablokowane z tej okazji, że serwery bety mogą zacząć się przeciążać, do momenty skombinowania lepszego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:28, szmarcin napisał:

Chciałem tylko zapytać o opinię. Nie to nie.


Najlepiej zadaj pytanie sprzedającemu, sprawdź jakie komentarze otrzymywał sprzedawca. Nikt jeszcze nie kupił poza tym podejrzana jest liczba sztuk tej kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:34, Isildur napisał:

Najlepiej zadaj pytanie sprzedającemu, sprawdź jakie komentarze otrzymywał sprzedawca.
Nikt jeszcze nie kupił poza tym podejrzana jest liczba sztuk tej kolekcjonerki.


Bardziej konkretnie - to nie jest kolekcjonerka, ale Deluxe Edition.

Wiem, że podejrzane, a na komentarze nie ma co patrzeć - ma tylko jeden neutralny.

Cena jest bardzo atrakcyjna, bo gdzie indziej można kupić standard edition za tyle samo pieniędzy.

1 osoba kupiła, ale nie wystawiła jeszcze komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aukcje na allegro nie są czymś wiarygodnym zwłaszcza, że do premiery jeszcze trochę zostało. Ciekawe skąd ów kody posiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:43, Isildur napisał:

Aukcje na allegro nie są czymś wiarygodnym zwłaszcza, że do premiery jeszcze trochę zostało.
Ciekawe skąd ów kody posiada...


Nie zdziwiłbym się jeśli od Rusków :D

Ale tak serio - czekam na komentarz tego kupującego. Coraz więcej wejść na aukcje będzie, więc może i klientów przybędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 19:43, Isildur napisał:

Aukcje na allegro nie są czymś wiarygodnym zwłaszcza, że do premiery jeszcze trochę zostało.
Ciekawe skąd ów kody posiada...


Kody możesz kupić bezpośrednio od ncsoftu w ilościach dowolnych. Funkcjonuje masa sprzedawców kluczy i nie ma się tu czego bać, pod warunkiem, że źródło jest pewne, jak np. inexus.pl, albo fabryka kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 20:31, Budo napisał:

Kody możesz kupić bezpośrednio od ncsoftu w ilościach dowolnych. Funkcjonuje masa sprzedawców
kluczy i nie ma się tu czego bać, pod warunkiem, że źródło jest pewne, jak np. inexus.pl,
albo fabryka kluczy.


My mówimy o innej aukcji, w której sprzedawany jest deluxe digital za 189,99 zł, a ilość egzemplarzy to 999.

Wejdź na allegro i poszukaj, będzie na samym topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się