AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Tak, ruszyła :D

Edit: Rejestracja powiodła się, tak jak było zapowiedziane headstart dla pre-orderów zaczyna się 27 sierpnia :)

Edit2: Można też pobierać clienta gry, dla tych co nie brali udziału w beta testach, czyli mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manufacturer:
Hewlett-Packard
Processor:
Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 380 @ 2.53GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
Memory:
3072MB RAM
Hard Drive:
483 GB
Video Card:
Radeon (TM) HD 6470M
Operating System:
Windows 7 Home Premium 64-bit Service Pack 1


Powie mi ktoś, kto się na tym zna, czy ten laptop dałby radę uciągnąć GW2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 14:05, hammerfall87 napisał:

Na gram pl można kupić tanio pre purchase czy mogą mi tylko wyslac klucz z gra bez pudełka
?

Nie wiem czy to tylko ja, ale ni w ząb nie rozumiem tego zdania. Ale, ze lubię wyzwania to postaram się odpowiedzieć, a co!
Na gramie już nie można kupić pre-purchase. Można było pare miesiecy temu i kosztowało 200zł. Dostawałeś pudełko z tekturką z kluczem. A pudełka z grą można nei chcieć, bo klucz z pre-purchase jest do wszystkiego.

@BartexooN Po przedostatnim stress teście mam obawy, ze tak właśnie będzie. Wszyscy się rzucą i nici z headstartu. Jak 90% tych co kupili pre-purchase będzie się chciało dobić do gry równo ze startem to ja nie wiem czy te serwery wytrzymają. I potem jeszcze ten pierdyliard prób logowania w każdym ułamku sekundy, bo nie działa. Trololo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekko nie w temacie jestem - skąd można pobrać clienta i czy jest to możliwe tylko dla tych co zarejstrowali już sobie klucz z HeadStartu? Rozumiem, że inaczej niż podając ten klucz się nie da rejestrować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 14:46, BartexooN napisał:

Jak zwykle będzie tak:
Dopiero pogracie dzień/dwa dni później z powodu przeciążenia serwerów


Po ostatnim Stress Teście, bardzo pozytywnie podchodze do tej sprawy. Godzina 20:00 i już się normalnie loguje, bez crashów, błędów sieci itd. Ani razu mnie nie wywaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 15:06, Ostrowiak napisał:

zaloguj sie na guildwars2.com i pobierz ze swojego konta


Tylko że jeszcze się nie rejestrowałem - gram dopiero od 23go wysyła klucze :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Izrafel92
Mam identycznego laptopa, i grałem w betę na najsłabszych ustawieniach, rozdzialka tylko wysoka + pojedyńcze ustawienia dałem na medium, te z shaderami przede wszystkim aby gra ładniej wyglądała a tylko troszeczke gorzej chodziła. W każdym razie ustawienia LOW. Ale możesz mi napisać jak Tobie chodzi jak już będziesz grał :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osob, ktore graly gurdianem: czy ta klasa to taki typowy tank/supporter bez dmg''a, czy tez moze dobry dmg wyciagnac np. podczac expienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się