AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2012 o 10:10, Quandor napisał:

Kupiłem wczoraj pre-order GW2 w Empiku. Z tego co się dowiedziałem to dzięki niemu mogę
zagrać dzień wcześniej. Czyli jak dobrze rozumiem idę do nich 27 sierpnia z dowodem zakupu
i kupuje grę? Dobrze zrozumiałem? W pre-orderach jestem zielony, a to jest mój pierwszy.
I czy kod z pudełka mogę wykorzystać w każdej chwili?


Nie wiem, jak działają te pre-ordery empikowe, lecz jeśli dobrze pamiętam, to w nim powinien być kod, który będzie można na kilka dni przed premierą zarejestrować i dzięki nim dostaniesz dostęp do gry na jeden dzień przed premierą i dwa dni po premierze.
A jak dalej z kupnem pełnej wersji z tą zniżką to już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 10:10, Quandor napisał:

Dobrze zrozumiałem?


A kupiłeś do w sklepie internetowym czy w salonie?
Jeśli online to grę musisz zamówić tez online po otrzymaniu kuponu rabatowego. Nie można łączyć zakupów online z salonowymi.
Jeśli w salonie to w dniu premiery idziesz do salonu, okazujesz dowód zakupu pre-ordera i kupujesz pełną wersję.
Nie ma jeszcze chyba możliwości wpisania kodu z pudełka.

EDIT: Aczkolwiek nie wiem czy w ogóle można kupić pre-order w salonie. Ja zamówiłem online w Empiku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 10:39, HumanGhost napisał:

EDIT: Aczkolwiek nie wiem czy w ogóle można kupić pre-order w salonie. Ja zamówiłem online
w Empiku. ;]

Pre-order kupiłem w salonie, więc można. Cena 20 zł.Tylko zobaczyłem stoisko z pudełkami ze znajomym logo, bez wahania poleciałem do kasy:). Dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bardziej podobały mi się te z jedynki.. były bardziej charakterystyczne i rozpoznawalne. Charr dance strasznie słaby, miałem nadziej na coś w stylu haka ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez się średnio te nowe tańce podobają. Charry pod kolejnym względem są beznadziejne. Co to w ogóle ma być? Po ciemku ten taniec Charr Male wyglada jakby robił "niewiadomoco". Aż wstyd to przy ludziach odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 07:22, HumanGhost napisał:

Aż wstyd to przy ludziach odpalić.


A nie było Ci wstyd odpalać dance w jedynce na męskim paragonie z brodą?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze składem pudełkowej wersji GW2 - tej podstawowej z gram.pl? Tylko krótka instrukcja + klucz + podstawowa płytka instalacyjna czy może jeszcze dodatkowo coś w stylu ciekawej książeczki do poczytania jak to było w przypadku pierwszej części? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 18:38, Gol_Galad napisał:

Jak to jest ze składem pudełkowej wersji GW2 - tej podstawowej z gram.pl? Tylko krótka
instrukcja + klucz + podstawowa płytka instalacyjna czy może jeszcze dodatkowo coś w
stylu ciekawej książeczki do poczytania jak to było w przypadku pierwszej części? :)

Nie liczyłbym na to, zresztą zapytaj tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=12165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 18:38, Gol_Galad napisał:

Jak to jest ze składem pudełkowej wersji GW2 - tej podstawowej z gram.pl? Tylko krótka
instrukcja + klucz + podstawowa płytka instalacyjna czy może jeszcze dodatkowo coś w
stylu ciekawej książeczki do poczytania jak to było w przypadku pierwszej części? :)


Nigdy nie zapomnę instrukcji do Guild Wars: Prophecies. Strasznie gruba i strasznie dobrze się ją czytało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety twórcy gier dostrzegają chyba tendencję "tl;dr" i dlatego mamy coraz mnie fajnych książeczek dołączanych do gier. Wtórny analfabetyzm się szerzy. Szkoda.

Hehe ja już sobie słownik angielsko-polski naszykowałem i położyłem obok monitora w oczekiwaniu na premierę. Nie będę się oszukiwał, że wszystko zrozumiem bez słownika. Ale pędzić nie zamierzam. Grać będę powoli, chłonąc klimat każdym porem skóry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 19:24, HumanGhost napisał:

Niestety twórcy gier dostrzegają chyba tendencję "tl;dr" i dlatego mamy coraz mnie fajnych
książeczek dołączanych do gier. Wtórny analfabetyzm się szerzy. Szkoda.


Mogą zarobić taką samą kaskę przy mniejszym wkładzie własnym, szkoda że czasy gdy liczył się komfort gracza minęły.

Dnia 08.08.2012 o 19:24, HumanGhost napisał:

Hehe ja już sobie słownik angielsko-polski naszykowałem i położyłem obok monitora w oczekiwaniu
na premierę. Nie będę się oszukiwał, że wszystko zrozumiem bez słownika. Ale pędzić nie
zamierzam. Grać będę powoli, chłonąc klimat każdym porem skóry. :-)


Osobiście w trakcie bety pomijałem wszystkie cut-scenki by tylko nie poznać fabuły dla danej postaci, ale jeszcze tylko 19 dni i żaden szczegół się nie uchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się