AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2012 o 21:38, Alehor napisał:

Długo rozmyślałem nad tym jaką klasę obrać na maina. Przez bardzo, bardzo długi czas
obstawałem przy thiefie zastanawiając się troszkę nad warriorem. Jak wiadomo na mainie
spędza się najwięcej czasu i ma być on najbardziej przekoxanym wyznacznikiem e-penisa.
Problem w tym że thief ma mało fajnych armorów a skiny legendarnych broni to jakaś parodia.
Teraz już jestem przekonany że mój Human Warrior w czarnym mixie herritage/human cultural
t2/t3, dzierżący Twilight spędzi setki godzin na exterminacji tyryjskiej fauny i flory
:D

A tysiące na crafceniu twilighta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 23:36, DarkWolf_PL napisał:

A tysiące na crafceniu twilighta ;p


Skin Fellblade albo GS''a z AC w zupełności mi przez ten czas wystarczą :D

Dobra to teraz z innej beczki

W obecnej chwili zbieram się do zakupu nowego PC z dedykacją dla GW2 i chciałbym jakoś zmieścić się w budżecie 3500zł (oczywiście nie wliczając monitora, klawiatury/myszy, i wszystkiego co stanowi zewnętrzne elementy PC :P)

Chciałbym pograć w GW2 PvE/Lvling na +/- Ultra (Textury-max, Woda-high, Cienie-Medium) w rozdzielczości 1360x768 przy przy jakichś 60fps by podczas tłocznych eventów czy arah runów płynność nie spadała poniżej 20-25fps
WvWvW i sPvP również bez spadków poniżej 25fps (nie biorąc pod uwagę zergów na WvW bo nie wiem czy na kompach z NASA chodzi to płynnie)

Czy z takim budżetem dam radę kupić komputer spełniający moje wymagania? Jeśli tak to mógłby ktoś zasugerować jakiś build?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 01:13, Alehor napisał:

Chciałbym pograć w GW2 PvE/Lvling na +/- Ultra (Textury-max, Woda-high, Cienie-Medium)
w rozdzielczości 1360x768 przy przy jakichś 60fps by podczas tłocznych eventów czy arah
runów płynność nie spadała poniżej 20-25fps Do tego to nie trzeba aż tylu pieniędzy
WvWvW i sPvP również bez spadków poniżej 25fps (nie biorąc pod uwagę zergów na WvW bo
nie wiem czy na kompach z NASA chodzi to płynnie)

Z tym będzie problem(WvWvW, sPvP lepiej chodzi niż PvE)

Dnia 22.10.2012 o 01:13, Alehor napisał:

Czy z takim budżetem dam radę kupić komputer spełniający moje wymagania? Jeśli tak to
mógłby ktoś zasugerować jakiś build?

Na szybko to mógłbym podesłać link z zestawami komputerowymi(składaki), np na PurePC
http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_pazdziernik_2012_poradnik_zakupowy?page=0%2C0 Tam za 1,5 tyogdnia będzie widniała nowa lista
Najlepiej będzie jak im tutaj wszystko ładnie rozpiszesz http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&tpage=1269

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram na Ultra w full hd, ze wszystkim na ULTRA na
i5 3470 , 8gb ram, Radeon 7950 i w WvsW aktualnie mam spadki czasami do 18fpsów(minimum jakie odnotowałem) średnio tak do 40osób na ekranie jest to 25-30 przy mniejszych 15-25 osobowych walkach mam już 40+ fpsów, a w PvE poniżej 50-60 nie schodzi.
Za same graty tj:
2 x Kingston DDR3 4096MB 1333MHz CL9 BOX
Gigabyte Radeon HD 7950 3GB DDR5 PCI-E BOX
Asrock B75 PRO3-M 204.8
Intel Core i5-3470 3.20GHz BOX
Dałem 2300zł, gdyż nie kupywałem ani obudowy/zasilacza itp bo to miałem, tak więc przy 3500zł spokojnie mozesz procka zmienić na i7, płyte główną na jakąś lepszą z chłodzeniem sekcji zasilania i do tego wrzucić chłodzenie jakieś dobre na procka, to będziesz miał zestaw na długie lata z możliwosćia dobrego OC .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 15:00, zerohunter napisał:

Ale jak są, czy jak nie ma?


Mógłbyś sam sprawdzić ;)

Jak jest ten czerwony pasek, to znaczy, że zaznaczona postać jest poza zasięgiem skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pod skillem jest czerwony pasek to zaznaczony cel jest poza jego zasięgiem.
Na 35lvl powinieneś już to zauważyć.

Uprzedzając: niektóre skille będąc poza zasięgiem mogą ranić cel np. strzały rangera, wtedy po prostu warto spamować 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 18:29, Shelazar napisał:

Hej czy te niebieskie tonki przemiany są do czegoś przydatne czy to tylko taki bajer?


Taki bajer. Są account bound więc nawet nie sprzedasz. Z dungeonów wypadają inne tonici, takie żółte. Te można sprzedać czy to u vendora czy na tp, ale za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 07:43, conan8 napisał:

Gdzie jest Pact Requisitioner Hargrove? Niby gdzieś w Fort Trinity.


Powinien być w Caer Aval ( część Fort Trinity ), ale na ten moment nie można się tam dostać - drzwi są zabugowane. Podobno ma to być naprawione nie wcześniej niż 28.10, kiedy to ma wejść następna łatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 09:18, luq napisał:

Powinien być w Caer Aval ( część Fort Trinity ), ale na ten moment nie można się tam
dostać - drzwi są zabugowane. Podobno ma to być naprawione nie wcześniej niż 28.10, kiedy
to ma wejść następna łatka.


Dzisiejszy patch naprawił tego buga.
Podoba mi się nawet większość skinów tych broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się