AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Mam wrażenie, że grupowi bossowie są czasami kompletnie nieprzemyślani i umieszczeni w miejscach, w których rzadko kiedy trafia się grupa postaci. Miałem już tak parę razy, ale dzisiaj...
Zrobiłem Only Zuhl i na samym dole natknąłem się na Giant Destroyer Troll. Udało mi się go kitować i zdjąć poniżej 50% życia, po czym wrócił do punktu startowego i zresetował sobie życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 02:35, pkapis napisał:

Udało mi się
go kitować i zdjąć poniżej 50% życia, po czym wrócił do punktu startowego i zresetował
sobie życie :(


Miałem podobnie, za daleko z nim odbiegłem i się dziad zregenerował jak już prawie połowę HP mu zjechałem, odrazu spróbowałem drugi raz i jak już mu zjechałem HP gdzieś do 10% wpadłem na minę i padłem na hita :/
Wkurzyłem się, zebrałem małą ekipę i za trzecim razem już taki kozak z tego trolla nie był :] Szkoda tylko, że potem skrzynka po tym bossie była zbugowana i nie dało się dropu z niej zebrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To resetowanie życia jest strasznie idiotyczne. Ja rozumiem, jak odciągasz moba kilometr od jego spawnu, ale czasami mob stoi w miejscu, ja go tłukę, a ten się nagle resetuje i odchodzi dosłownie krok dalej. To już się czasami śmiercią kończyło w przypadku jakichś bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach komfortowo pogram sobię w GW 2 na tym sprzęcie:

AMD Phenom X3 8450
4GB Ram
Zotac GF 9600GSO 512/256

mam na myśli głównie PvE czasami PvP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 16:58, Kedzoj napisał:

Na jakich detalach komfortowo pogram sobię w GW 2 na tym sprzęcie:

AMD Phenom X3 8450
4GB Ram
Zotac GF 9600GSO 512/256

mam na myśli głównie PvE czasami PvP?


Na więcej niż medium nie licz - w niektorych przypadkach pewnie bedzie trzeba nawet na low zrzucic (glownie na wvwvw bo jest ciagle slabo zoptymalizowane i coponiektorzy maja ostre lagi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na Gunnars Hold ale przeniosłem się na Blacktide to teraz moim głównym serwerem jest blactide? Bo przy wyborze serwerów mam teraz Blacktide jako home server. Gramowa gildia jest ogarnięta, zeby np dla kogoś, kto w tygodniu raczej nie gra a na weekend chciałby mieć szybko kogoś na drużynę do dungów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 22:27, DarkWolf_PL napisał:

Ciekawi mnie kiedy arena zamknie dostęp do darmowych transferów miedzy serwerami, może
ktoś coś słyszał?

Mam nadzieję, że nieprędko. Bo wtedy 100% explorera będzie niewiarygodnie trudno zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 22:27, DarkWolf_PL napisał:

Ciekawi mnie kiedy arena zamknie dostęp do darmowych transferów miedzy serwerami, może
ktoś coś słyszał?

Pewnie wtedy gdy wprowadzą guesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 22:41, Karanthir666 napisał:

Mam nadzieję, że nieprędko. Bo wtedy 100% explorera będzie niewiarygodnie trudno zrobić.

Raczej, będzie w końcu wymagał czegoś więcej niż skakania przez płot do sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 07:27, L33T napisał:

> Mam nadzieję, że nieprędko. Bo wtedy 100% explorera będzie niewiarygodnie trudno
zrobić.
Raczej, będzie w końcu wymagał czegoś więcej niż skakania przez płot do sąsiada.


Rozwiniesz swoją myśl? Co takiego pozwala ominąć zmienianie serwerów poza bugami uniemożliwiającymi dostanie się w niektóre miejsca czy odpalenie skill pointu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 08:19, pkapis napisał:

Rozwiniesz swoją myśl? Co takiego pozwala ominąć zmienianie serwerów poza bugami uniemożliwiającymi
dostanie się w niektóre miejsca czy odpalenie skill pointu?


Chodzi o skillpointy, poi oraz visty na wvwvw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się