AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2012 o 03:07, Ilona napisał:

http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_20/20120519223023.jpg

Też chcę zmienić na odbiór osobisty, tak jak miałam w zamówieniu na sam pre-purchase.

Napisałam już w tej sprawie wiadomość do sklepu. Tobie radzę również napisz, jeśli zależy
Ci na czasie.



Obawiam się że informacja o tym że będzie możliwy odbiór osobisty była równie poprawna co informacja że mail w sprawie pudełka będzie wysłany w maju :)

Ja już pisałem do DOK w sprawie odbioru osobistego tego pudełka... oto co mi odpisali:
"Jedyna metoda wysyłki tego zamówienia, to przesyłka kurierska. Nie ma możliwości zmiany formy dostawy."

Nie jest to odpowiedź jakiej oczekiwałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 06:21, Karanthir666 napisał:

Heh... Wczoraj jak patrzyłem na zamówienie mojej EK to mieli dzisiaj ją wysłać. Teraz
patrzę, a tu wysyłka już zmieniona na czwartek.


To jakiś ich mały błąd. W e-mailu z informacją o stworzeniu zamówienia na wysłanie paczki jest napisane:
"Jeżeli wszystkie dane w zamówieniu są prawidłowe, prosimy o jego potwierdzenie. Utworzone zamówienie mogą Państwo potwierdzić do 16.09.2012. Wysyłka zamówionego produktu planowana jest na 27.08.2012."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy kolejny Stress Test: "We will be conducting a stress test tomorrow Tuesday, August 21 from 12:00 Noon PACIFIC Time to 4:00 PM PACIFIC Time."

Czyli dzisiaj 21 sierpnia, tradycyjnie od 21 do 1 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 08:34, Piotrbov napisał:

No to mamy kolejny Stress Test: "We will be conducting a stress test tomorrow Tuesday,
August 21 from 12:00 Noon PACIFIC Time to 4:00 PM PACIFIC Time."

Czyli dzisiaj 21 sierpnia, tradycyjnie od 21 do 1 w nocy.



Jest możliwość wzięcia udziału w tym stress teście jak nie mam zakupionego żadnego pre ordera itp ?

Grę chce kupić dopiero po premierze a chetnie bym sobie już zagrał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 09:14, barsum napisał:

Akurat żeby ostatecznie pobawić się edytorem przed headstartem. :D


Ja się bawiłem. Tworzyłem tak jakby, już moją główną postać, ani się obejrzałem, a już minęło prawie 40 minut.

Szymon666 ---> Niestety nie. Tylko osoby z wykupionym pre-purchase''m mają możliwość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 09:41, Piotrbov napisał:

Szymon666 ---> Niestety nie. Tylko osoby z wykupionym pre-purchase''m mają
możliwość gry.


Ehhh to szkoda, własnie chciałem stworzyć sobie ludka i choć trochę oswoić się z interfejsem. A tworzenie postaci zawsze długo mi zajmuje, nie dość że mój ludek musi wyglądać jak prawdziny Norn wojownik który nie jedno już przezył, to jeszcze jego facjata nie może mi sie za szybko znudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie serwery wybrali gracze z Rosji, Niemiec i Francji? Pytam bo chce te serwery omijać szerokim łukiem. Nie zebym nie lubił tych nacji czy coś, po prostu mają graczy którzy potrafią zdrowo zepsuć zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 15:38, ping-pong napisał:

Mając klucz EU można grać na US? I czy na serwerach US są dużo większe pingi?


"Customers in North America must register the North American version of the game, customers in Europe must register the European version of the game, and customers in other areas may register either version.

After you successfully register your Guild Wars 2 account, it becomes a global account. You can roam to any part of the world and still access the game."

https://www.guildwars2.com/en/news/a-world-of-choice-the-regions-of-guild-wars-2/

A co do pingów, to nie wiem, czy przed premierą ktoś coś konkretnego wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 15:46, walgierz napisał:

A co do pingów, to nie wiem, czy przed premierą ktoś coś konkretnego wie.


Coś tam jednak wiadomo. Ping do ameryki zawsze wynosi ok 200ms. I nie zależy przecież od serwerów. Po prostu odległość jest taka, że nic się na to nie poradzi. Chyba, że się ma światłowód podpięty do domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawiając dwa egzemplarze Guild Wars 2 Pre-Order (dla mnie i dla kolegi) dostanę w szczegółach zamówienia dwa kody do jednodniowego headstartu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 20:20, Kopiec napisał:

Byłbym wdzięczny za informację.


A więc tak:

PvE ( czyli typowe lokacje, questy itd. ): około 90 minut zabrało mi około 21 Megabajtów

Structured PvP ( czyli walki PvP w arenach ): dwie walki, 22 minuty około 8 Megabajtów

WvWvW ( czyli totalna nawalanka sporo przeciwników z innych serwerów ): 25 minut, około 14 Megabajtów.

Podzieliłem na 3 części, gdyż każdy sposób gry potrzebuje innej wielkości danych, to zależy od ilości graczy w danej lokacji, więc dlatego WvWvW zżera najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za informacje!
Widzę, że gra zjada bardzo mało pasma nawet przy złożonych walkach pvp, chyba zamówię w związku z tym grę, bo mój limit transferu nie będzie w takim razie przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 23:59, Kopiec napisał:

Wielkie dzięki za informacje!
Widzę, że gra zjada bardzo mało pasma nawet przy złożonych walkach pvp, chyba zamówię
w związku z tym grę, bo mój limit transferu nie będzie w takim razie przeszkodą.


To na WvWvW było w okolicy koło 50 graczy w sumie.

A tak BTW jaki masz limit transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/dance działa.

W miarę spoko. Human female ranger i sylvari male warrior ogarnąłem tylko i wyglądają nieco na takie irlandzkie (tak mi się kojarzą) tańce, albo to pewnie coś z współczesnych wygibusów.
Mam tylko nadzieję, że ta optymalizacja to będzie lepsza w finalej grze. Wvwvw nadal lata po całym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się