AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2012 o 18:15, TETRIANDOCHH napisał:

Witam , mam pytanko...

Mam armor z dunga, nałożyłem zakupione runki na te co były (normalnie mają 1/6 2/6
3/6 itd). U mnie teraz pisze 9/6 -i na czerwono. staty w runach mam odblokowane
wszystkie, chociaz mam tylko 3 części z zestawu.

Buga nmam, albo co ???


Bonusy z programu lojalnościowego.

A tak na poważnie: podłączam się pod pytanie bo też nie wiem o co tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 18:15, TETRIANDOCHH napisał:

Witam , mam pytanko...

Mam armor z dunga, nałożyłem zakupione runki na te co były (normalnie mają 1/6 2/6
3/6 itd). U mnie teraz pisze 9/6 -i na czerwono. staty w runach mam odblokowane
wszystkie, chociaz mam tylko 3 części z zestawu.

Buga nmam, albo co ???



Czyli masz 6 run z użytymi trzema? Nic tylko się cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie czy nie macie przypadkiem takich samych run w armorze PvP. Gra nie wiadomo czemu sumuje runy z PvE i PvP.

Aha, statów to nie zwiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 18:15, TETRIANDOCHH napisał:

Mam armor z dunga, nałożyłem zakupione runki na te co były (normalnie mają 1/6 2/6
3/6 itd). U mnie teraz pisze 9/6 -i na czerwono. staty w runach mam odblokowane
wszystkie, chociaz mam tylko 3 części z zestawu.

Stawiałbym na buga, jednak statystki powinny być poprawne. Ja miałem 12/6 przy runie Travelera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 17:18, Karanthir666 napisał:

> Klucz nowy mam, tylko nie mogę się zalogować w żaden sposób :P
Tak jak napisałem, z kluczem pisz do supportu. Napisz, że zapomniałeś hasła i nie możesz
go zresetować.


Napisane, teraz tylko liczyć na wyrozumiałość i szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 18:15, TETRIANDOCHH napisał:

Witam , mam pytanko...

Mam armor z dunga, nałożyłem zakupione runki na te co były (normalnie mają 1/6 2/6
3/6 itd). U mnie teraz pisze 9/6 -i na czerwono. staty w runach mam odblokowane
wszystkie, chociaz mam tylko 3 części z zestawu.

Buga nmam, albo co ???



Oki sprawdzałem, mam takie same runy w armorze PvP.

Ale dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam odpowiedź od supportu w sprawie odzyskiwania konta - wczoraj napisałem do NCSoftu (zespoliłem konta przed kupnem gry, więc dane te same) i po prawie dobie bez odpowiedzi napisałem niedawno do supportu Areny. Moje pytanie jest następujące - znalazłem na stronie GW Wiki klienta, więc nie czekając na odpowiedzi zacząłem za jego pośrednictwem zasysać. Przed chwilą dobiło do setki i mam na dysku przeszło 15-gigowy plik. Jak rozumiem, patche nie zaczną się pobierać przed zalogowaniem. Ktoś może mi orientacyjnie powiedzieć, ile będzie to będzie jeszcze zajmowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 23:09, paraGaladh napisał:

ciach


Jeśli masz klienta, to będzie on aktualizował się do najnowszych patchy. Nie trzeba być zalogowanym, by je ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 23:11, Piotrbov napisał:

> ciach

Jeśli masz klienta, to będzie on aktualizował się do najnowszych patchy. Nie trzeba być
zalogowanym, by je ściągnąć.


...

Tak się zastanawiam, czy przypadkiem nie pobrałem klienta bety.

: O

Czy ktoś może mi dać namiary na klienta finalnej wersji gry bez potrzeby logowania się na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 23:15, paraGaladh napisał:

Tak się zastanawiam, czy przypadkiem nie pobrałem klienta bety.


Klient z bety automatycznie zmieniał się na klienta pełnej wersji.

Masz dobrego klienta. Moje GW2 ma rozmiar koło 14,6 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 23:16, Piotrbov napisał:

Masz dobrego klienta. Moje GW2 ma rozmiar koło 14,6 GB


Ok! Czyli mam już wszystko na dysku? Jestem przyzwyczajony do klientów mmo, które zaczynają patchować po autoryzacji/odpaleniu gry, stąd niepewność. Dziwi mnie to, bo po opowieściach z forum byłem gotowy nawet na 30GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 23:09, paraGaladh napisał:

Jak rozumiem, patche nie zaczną się pobierać przed zalogowaniem.

Równie dobrze możesz zmodernizować skrót tak, aby po jego uruchomieniu ściągnęło Ci wszystkie łatki. Wystarczy na końcu linii Element docelowy dopisać -image - gdy następnym razem uruchomisz ten skrót to pobiorą się wszystkie brakujące pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma info czy update dla rangera będzie w tym idącym patchu?
edit: zosia samosia ze mnie i sam znalazłem :P

Aż ciekawy jestem czy mi naprawili ulubioną postać, chyba z miesiąc się do gry nie logowałem. Nawet w D3 miałem większą ochotę pograć niż w GW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jako ,że wyciekły hasła i loginy emaili moje konto email zostało zbanowawne.Czy da się zmienić emaila w grze ? mam wszystkie dane np klucz seryjny ,login w grze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 13:47, hammerfall87 napisał:

/ciach/

Jedynie poprzez support dasz radę odzyskać konto - ale licz się z tym, że jeśli cokolwiek z konta zniknęło: kasa, postać, itemki itp. to przepadły na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 00:05, Fumiko napisał:

Kryhuu, no weź się zlituj, a miałam Cię za inteligentnego gościa...

:(

Dnia 13.11.2012 o 00:05, Fumiko napisał:

Gry online mają tą specyfikę, wyobraź sobie, że patche wychodzą często. To samo z nowym
contentem itp...

Gram praktycznie tylko w takie więc wiem jak to wygląda.

Dnia 13.11.2012 o 00:05, Fumiko napisał:

Zostaw sobie na noc do zassania... Albo jak masz tak kiepski internet,
że będzie to trwało wieki, to raczej się za gry online nie bierz. Bo wiesz, one wymagają
połączenia z siecią...

Tak też zrobiłem, a co do internetu to ściągało mi prawie 1mbps więc chyba nie jest aż taki tragiczny, natomiast zdziwiło mnie że po ściągnieciu 1GB na już zainstalowanego klienta wyświetlało mi że ukończone jest 4% pobierania. To już mój battlechest WoWa updatetował się szybciej po paru latach bycia zakurzonym niż ta dwumiesięczna gra. Ja rozumiem że patche, że content, że to dobre dla gry i tego się właśnie od wydawcy oczekuje, mnie teraz już cieszy że raz dziennie średnio jest reset i widzę że coś się dzieje, natomiast nie widzę sensu wydawania na płycie programu do ściągania gry, bo nie uwierzę że to były tylko update''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 13:59, Kryhuu napisał:

/ciach/

Lubię czytać jak ktoś narzeka na coś o czym akurat nie ma widocznie pojęcia... Z GW2 sprawa wygąda tak, że updater w formie procentów podaje ile ściągnęło się PLIKÓW, a nie ile MEGABAJTÓW jakie liczy gra. Niekiedy bywa, że gra zasysa przez 10 minut jeden plik i procenty się nie zwiększają, by później w przeciągu kolejnych 5 minut zwiększyć się choćby i o 20. Ergo: nie wiesz o co chodzi, ale jednak narzekasz...
Co do porównania z Battlechestem: tak się składa, że ostatnio robiłem update WoWa - skończyłem sporo przed wejściem MoPa, więc miałem grę w wersji 4.coś tam. Update trwał ~20 minut, a pełną instalka GW2 przez sieć (nie mam płyty - kupiłem sam klucz) zajęła mi ~30, więc coś jest nie halo z tym co piszesz. ;) Mam 12 Mb net jakbyś pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 14:07, Pajonk78 napisał:

Lubię czytać jak ktoś narzeka na coś o czym akurat nie ma widocznie pojęcia... Z GW2
sprawa wygąda tak, że updater w formie procentów podaje ile ściągnęło się PLIKÓW, a nie
ile MEGABAJTÓW jakie liczy gra. Niekiedy bywa, że gra zasysa przez 10 minut jeden plik
i procenty się nie zwiększają, by później w przeciągu kolejnych 5 minut zwiększyć się
choćby i o 20. Ergo: nie wiesz o co chodzi, ale jednak narzekasz...

Lubię czytać jak komuś się wydaje, że wie lepiej co się działo na moim ekranie. Plików od początku było około 220k i dosyć równomiernie, kilka lub kilkanaście na sekundę się ściągało przez długi czas. Wątpie żeby nagle zaczęło ściągać 150k plików o wielkości 5 bajtów w pięć minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się