Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2012 o 03:01, Fumiko napisał:

Myślałam, że to dopiero za parę dni się uaktywni...

Koniec końców to ten sam launcher co do standardowej wersji gry. Więc można było ściągać już wcześniej, sam zaliczyłem gafe bo podczas instalacji wyskakiwał błąd gryzący się z jakimiś resztkami z bety bodajrzę:
The setup has detected that no version of RIFT is installed.... Stąd też myślałem, że będzie trzeba poczekać na jakiegoś innego klienta. Nie doczekałem się. Spędziłem kilkanaście minut czyszcząc rejestr z syfy który został po poprzedniej wersji...
Co w końcu przyniosło oczekiwany skutek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem spytać o to samo co zerohunter. :P Ale żeby nie marnować posta, możecie mi podać jakieś darmowe mmorpg z dużą ilością skilli AOE? Tylko bez Archlorda proszę. Uważam, że pod tym względem najlepiej wypada SUN, ale może coś przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 00:05, Hartus napisał:

Miałem spytać o to samo co zerohunter. :P Ale żeby nie marnować posta, możecie mi podać
jakieś darmowe mmorpg z dużą ilością skilli AOE? Tylko bez Archlorda proszę. Uważam,
że pod tym względem najlepiej wypada SUN, ale może coś przeoczyłem.

[Joke mode]
Wal w metina tam nawet autoattack jest AoE khekhekeh
[Joke mode off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 17:14, zerohunter napisał:

W tego Lineage 2 to się opłaca bawić?

Hmm Imo nie. Nie wyobrażam sobie osoby która by w l2 nie grała, więc nie widziałbym potrzeby żeby go odświeżać. Z całym szacunkiem dla marki, ale w tym momencie bym się za to nie brał. Jak chcesz coś świeżego to w tym miesiącu Aion przechodzi na F2P może nim się zainteresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom czekam na tego Aiona, ale teraz ferie i kumpel chce w coś pograć, btw. mogę ściągnąć naprzód Aiona, a potem tylko się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Serious ON]
W Metina to z 4 lata waliłem.
[Serious OFF]

PS. Naprawdę. :) Co jak co, ale moby to tam się napierdziela naprawdę przyjemnie. Jedynie w SUN Online lepiej się bawiłem grając elementalistką, której praktycznie każdy skill atakujący to AOE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie tą grę w której ostatnio padł rekord Guinessa? Bodajże 1000 graczy online na jednej mapie. Skąd to można ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, zwracam się do Ciebie, jako do znawcy;]

Z tego co widzę, Black Prophecy pada, tam jest 10 osób na krzyż na czacie, znasz może jakąś inną, bezpłatną grę rozwijającą się, w której znajdę jakichkolwiek graczy?
W BP z tego co widzę całkowite wymarcie, klanów polskich 2 na krzyż, na dodatek nikogo się nie da złapać, a o tej porze to powinno być w grze wg mnie multum ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakiego typu gra by Cię interesowała?

Bo tak ogólnie z darmowych MMO to ja niezmiennie Allodsy polecam, chyba najlepsza gra pod względem konstrukcji świata z darmówek na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier sci-fi polecam Star Trek Online. Sporo ludzi, masa opcji customizacji i rozgrywka dość urozmaicona. W porównaniu do tej gry Black Prophecy jest po prostu biedne.. sam próbowałem się przekonać do BP wiele razy, jednak zawsze po kilku godzinach odpuszczałem sobie. Mordęga i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś właśnie jak Black Prophecy, tam podczas wojny o jakiś posterunek tłukłem z jednym kolesiem drugiego, 3 osobowa wojna:D

Space simów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 08:51, Chlorofil napisał:

Witam. Jakie możecie polecić MMO ?


Nie rozdrabniając się czy wolisz gry MMORPG, czy MMOFPS polecam Allods Online i Vindictusa. Ze wszystkich, w które grałem te wydały mi się najciekawsze pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować