Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2006 o 17:50, Dark SMG napisał:

dzięki wam za pomoc, serdeczne dzięi wiem od znajomych że ET rządzi na arenie sieciowych FPS
więc chciałem zagrać jeszcze raz wielkie dzięki :-)

Hehe. Tak jest!
Polecam stronkę http://comar.gry-online.pl (Yamamoto wcześniej podawał). Znam kolesia, który prowadzi ten serwisi i jest naprawdę dobry, jeśli szukasz modów czy ciekawych configów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich hętnych do zmierzenia się ze mną,bądź też współdziałania,zapraszam na serwer na którym aktualnie gram:


IP: 85.25.138.83:27960

ZAPRASZAM! ;)

PS:
Nie jestem zbyt wytrawnym graczem dopiero sie uczę!. :D
PS2:Wymagany jest aktualny i włączony PunkBuster!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 10:35, kombesista napisał:

Jestem bardzo ciekawy jakie są wasze ulubione mapy w ET?.Moje typy to:
1.Fueldump
2.Caen


Te 2 sa niezle. Do tego jeszcze dorzucilbym: Desert Temple, stary, ale dobry, Goldrush, Supply Depot (bardzo intensywna rozgrywka), v2 base (ladna grafika), Baserace b3a (mapa inna niz wszystkie) i Carnage Canyon . A tak naprawde moge grac na kazdej mapie przy w miare zrownowazonych zespolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Desert Temple się zgodzę - Jednak Gold Rush jest... Nudnawy ;). Jak dla mnie - Jedyną podst. mapą która jeszcze mi się nie przejadła jest boski Oasis ^^.

Z custom ---> Tc Base, Base Race ;), Falcon ^^ no i EtIce ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 12:01, Hegemon napisał:

> Jestem bardzo ciekawy jakie są wasze ulubione mapy w ET?.Moje typy to:
> 1.Fueldump
> 2.Caen

Te 2 sa niezle. Do tego jeszcze dorzucilbym: Desert Temple, stary, ale dobry, Goldrush, Supply
Depot (bardzo intensywna rozgrywka), v2 base (ladna grafika), Baserace b3a (mapa inna niz wszystkie)
i Carnage Canyon . A tak naprawde moge grac na kazdej mapie przy w miare zrownowazonych zespolach.

Proszę,postaraj się mi odpowiedzieć czy gdy dostałem bana z serwera,to czy jest on dożywotni,czy tylko na pewien czas?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:31, kombesista napisał:

Proszę,postaraj się mi odpowiedzieć czy gdy dostałem bana z serwera,to czy jest on dożywotni,czy
tylko na pewien czas?.


Jesli tylko Cie wykopali, to nie ma zadnego problemu - po 5 minutach mozesz wrocic do gry na tym samym serwerze. Jesli zostales zbanowany przez administratora serwera to z aktualnym GUID (numerem identyfikacyjnym) juz na ten serwer nie wejdziesz (musialbys dogadac sie z moderatorem - zajrzyj na forum serwera i wytlumacz co sie stalo - albo wlasnie zmienic GUID). Wreszcie, jesli korzystales z jakichs oszustw w grze i dostales Global Hardware Ban przyznany przez program PunkBuster to na aktualnym kompie na serwerach z aktywnym PB nie zagrasz juz ani w ET ani w zadna inna gre (mozesz jednak grac na serwerach bez PB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:50, Hegemon napisał:

> Proszę,postaraj się mi odpowiedzieć czy gdy dostałem bana z serwera,to czy jest on dożywotni,czy

> tylko na pewien czas?.

Jesli tylko Cie wykopali, to nie ma zadnego problemu - po 5 minutach mozesz wrocic do gry na
tym samym serwerze. Jesli zostales zbanowany przez administratora serwera to z aktualnym GUID
(numerem identyfikacyjnym) juz na ten serwer nie wejdziesz (musialbys dogadac sie z moderatorem
- zajrzyj na forum serwera i wytlumacz co sie stalo - albo wlasnie zmienic GUID). Wreszcie,
jesli korzystales z jakichs oszustw w grze i dostales Global Hardware Ban przyznany przez program
PunkBuster to na aktualnym kompie na serwerach z aktywnym PB nie zagrasz juz ani w ET ani w
zadna inna gre (mozesz jednak grac na serwerach bez PB).

Nie korzystam z żadnych czitów!.
Z moderem raczej się nie dogadam.(bo to niemiecki serwer,ale można pisać tylko po angielsku)
Ostatia szansa:Jak zmienić ten cały GUID?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uznacie mnie za laika,ale mam pytanie:
Co to jest i do czego to jest:
Level User pzyznawany na serwerach?.
Dzis wyskoczyło mi,że jestem Level User 3,ale kompletnie nie wiem co to oznacza.
Dlatego więc proszę o pomoc!. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem :|. Usunąłem sobie kiedyś ACC ESL - Oczywiście "Guid" który trzeba było wpisać także został usunięty... Teraz znów mam ochotę pograć sobie 1vs1 w drabince ;). Jednak gdy wpisuje PB GUID piszę, że ten jest już w użyciu :| Przecież usunąłem stary acc... Wszystko zgodnie z regulaminem (chyba:P).

Miał ktoś podobny problem? Będę musiał skontaktować się z administratorem ESL czy może przypisać sobie (o ile to legalne, uczcciwe) nowy guid?

www.esl.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam i muszę się pochwakić.
Dziś zostałem wcielony do klanu Prime Squadron (PS).
Z początku byłem zachwycony tym faktem,ale teraz ochłonołłem i chcę zadać kilka pytań:
1.Co się z tym wiąże?. (z tym,że jestem członkiem kalnu.)
2.Co z tego będę miał (oprócz satysfakcji :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:48, kombesista napisał:

Nie wytrzymam i muszę się pochwakić.
Dziś zostałem wcielony do klanu Prime Squadron (PS).
Z początku byłem zachwycony tym faktem,ale teraz ochłonołłem i chcę zadać kilka pytań:
1.Co się z tym wiąże?. (z tym,że jestem członkiem kalnu.)
2.Co z tego będę miał (oprócz satysfakcji :) )

No odpowie mi ktoś w końcu?. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:48, kombesista napisał:

Nie wytrzymam i muszę się pochwakić.
Dziś zostałem wcielony do klanu Prime Squadron (PS).
Z początku byłem zachwycony tym faktem,ale teraz ochłonołłem i chcę zadać kilka pytań:
1.Co się z tym wiąże?. (z tym,że jestem członkiem kalnu.)
2.Co z tego będę miał (oprócz satysfakcji :) )

To wszystko zależy od klanu, niektóre biorą udział w ligach, człokowie mają obowiązek np. co tydzień się gdzieś zbierać, być w określonych godzinach online by walczyć z innymi glidiami, albo też trenować. W takich meczach zwykle jest dużo lepsza zabawa ponieważ wszyscy ściśle ze sobą współpracują. No i inne rzeczy.

Są też takie klany które jedynie zbierają razem kilka osób i nic więej. Albo też po prostu kilka osób ma taga w nicku i niekoniecznie się zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować