Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 16:55, Hegemon napisał:

> O, jak temat o ET to może ktoś bedzie wiedział jak rozwiązać mój problem z tą grą :P.
A mianowicie:
> instaluję samą grę, potem pactha i wszystko jest ok dopóki nie wejdę na jakiś server.
Wszystko
> ładuje się normalnie, jestem już w grze ale po kilku sekundach gra się zawiesza (po chwili

> standarowy dla win xp komunikat o błedzie...) niezależnie od ustawień grafiki czy w ogóle
samego
> serwera.

Wlasnie ten standardowy komunikat o bledzie jest wazny - chocby dlatego, ze nie jest taki standardowy
jak Ci sie wydaje - sa tam informacje o tym co spowodowalo blad.

hmm...
Dziwne,ten komunikat jest bardzo często spotykany w aplikacjach pod windows,dzieje się tak przy obojętnie jakiej aplikacji i dlatego trudno powiedzieć co niespasowałoło systemowi tym razem.Mnie np,dzieje się tak z GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem że przyczyną jest na 100% Punk Buster gdyż na serwerach gdzie jest on wyłączony problem nie występuje. Do tego w innych grach wykorzystujących PB (np. CoD) jest tak samo. Zaktualizowałem Punk Bustera użwając setupu ale niestety problem występuje nadal. Czego jeszcze mogę spróbować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 13:36, K0stek napisał:

Już wiem że przyczyną jest na 100% Punk Buster gdyż na serwerach gdzie jest on wyłączony problem
nie występuje. Do tego w innych grach wykorzystujących PB (np. CoD) jest tak samo. Zaktualizowałem
Punk Bustera użwając setupu ale niestety problem występuje nadal. Czego jeszcze mogę spróbować


No to może spróbój wrzucić Punk Bustera jeszcze raz?,aby to zrobić wykonuj następujące czynności:
1.Wejdź do katalogu,w którym masz zainstalowane ET i usuń folder o nazwie pb.
2.Następnie ściągnij narzędzie,ktore znajdziesz pod tym adresem:

http://www.etserwis.pl/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=91

3.Gdy już to ściąniesz wejdź do folderu z tym i uruchom dwukrotnie klikając na ikonce "pbsetup".
Pojawi się umowa licencyjna Punk Buster.Kliknij na "I Agree"
4.Powinno pokazać własciwe okno programu,naciśnij na "Add a Game",pojawi się kolejne okienko,z listy "Game"
wybierz Enemy Territory,a na pasku pod nim wprowadź ścieżkę gdzie masz zainstalowane ET,
np: D:\GRY\Wolfenstein-Enemy Territory , kliknij ok.
5.Po tym czynnościach powinieneś wrócić pierwotnego okna programiku,na liście pojawiła się ikonka ET oraz ścieżka,którą wprowadziłeś wcześniej,kliknij jednokrotnie na tej ikonie i klkinij na "Check for Updates"
6.Czekaj,aż wszystko się pościąga i zainstaluje.
7.I powszysstkim,powinno pomóc!.(choić głowy za to niedam,ale wart spróbować,u kumpla poskutkowało)
Pozdro!. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 13:36, K0stek napisał:

Już wiem że przyczyną jest na 100% Punk Buster gdyż na serwerach gdzie jest on wyłączony problem
nie występuje. Do tego w innych grach wykorzystujących PB (np. CoD) jest tak samo. Zaktualizowałem
Punk Bustera użwając setupu ale niestety problem występuje nadal. Czego jeszcze mogę spróbować
?

I co? pomogło?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wychodzą posty pod rząd, ale niedawno odkryłem wspaniały darmowy mod do Enemy Territory!
Mianowicie jest to: True Combat:Elite. Zmienia grę nie do poznania, zamiast Allies i Axis mamy terrorystów i antyterrorystów oraz dzisiejsze uzbrojenie (M16, AK47 itd.), polepszoną grafikę i wiele więcej.Przedewszystkim jednak, gra stawia na realizm rozgrywki , nie uświadczymy tu medyków-cudotwórcóm, apteczek, ba niema nawet celownika ani paska zdrowia. Ci, którzy są przyzwyczajeni do stylu rozgrywki z ET, dostaną w tej grze bolesną lekcję, dwa trafienia mogą nas bez problemu "położyć", a jak już pisałem medyków nie uświadczymy. Sama rozgrywka znacząco różni się od tej z ET.Sama gra jest dynamiczna i pełna napięcia, aż dziw, że ta gra jest tak mało popularna, 95% serwerów świeci pustkami!
Jest to na razie wczesna BETA, ale autorzy już od roku pracują nad kolejną wersją.
Podaję link do oficjalnej strony projektu oraz polskiej strony:

http://www.truecombat.com/intro.php - jest tam dział download, z którego można pobrać ów mod.
http://www.truecombat.pl/

Zamieszczam również kilka screenów

Czy ktoś grał?, co sądzicie o tej modyfikacji?
Wszystkich chętnych zapraszam na serwer, IP: 134.130.212.:27965
Albo ten (IP) : 87.117.198.216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze sila ET tkwi wlasnie w dobrym wywazeniu klas, w systemie zdobywania doswiadczenia, w "fabularnych" misjach, a nie w realizmie. To co pokazujesz to jest cos w rodzaju Counterstrike''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:46, Hegemon napisał:

Tyle, ze sila ET tkwi wlasnie w dobrym wywazeniu klas, w systemie zdobywania doswiadczenia,
w "fabularnych" misjach, a nie w realizmie. To co pokazujesz to jest cos w rodzaju Counterstrike''a.


Właśnie w True Combat nie ma doświadczenia, a klasy są tylko trzy: żołnierz,snajper i reacon, nie wiem jak przetłumaczyć to ostanie, ale gra się nad wyraz przyjemnie to coś dla tych, którzy bardziej lubią Counter-Strike niż ET.Jeśli miabym ten mod dosadniej określić, to powiedziałbym właśnie, że to taki miks ET i CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko ze to co podoba mi sie w ET to dynamizm i objectives, jeśli bym cenił to, co ten mod oferuje zagrałbym w CS''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 21:00, Qurak napisał:

no tak, tylko ze to co podoba mi sie w ET to dynamizm i objectives, jeśli bym cenił to, co
ten mod oferuje zagrałbym w CS''a ;)

Ale i tak wszystkich ciekawskich zachęcam do ściągnięcia i przetestowania tego moda.Wszak to tylko nieco ponad 180 MB :), to jest darmowe, a CS nie :P (Ale za to ma więcej bugów :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Nie mam zbyt dużo czasu, więc wybaczcie mi że nie czytałem całego tego tematu...

Ale dorzeczy. Mam problem z PB. Zawsze działał dobrze, a teraz coś się stało. Jest wyłączony (dlaczego się wyłączył?) i nie mogę go za Chiny włączyć. Coś się uparło i chyba nie chce żebym w to grał :/. No nie wiem. Pomóżcie.
Jakby co mam pożyczoną wersję Wolfa (tylko skopiowaną). No i nie chcę czasem tego wyrzucać i znowu instalować - tyle map i ta cała reszta... Nie chcę znowu tego ściągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez reinstalacji chyba sie nie obedzie. Zrzuc po prostu mapy i etpro do jakiegos osobneo folderu, przeinstaluj gre i wgraj te elementy z powrotem.

Mozesz tez probowac naprawiac pb poprzez reczne uaktualnianie (w katalogu wybierz pbupdate i czeeeekaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 21:20, Luft Diakon napisał:

Ja głównie na MSI e-wro.
Ale ze względu na to, że coś się stało u mnie z PB, to już nie mogę :/
A chyba nie każdemu coś się chce odpowiadac...


coś ten PB w ET jest pechowy :/
ja też na początku miałem problemy że nie generowało mi cd-key''a, i wychodziło że gram na pirackiej wersj Et <sic!>

W każdym razie dobrze by było jakbyś chociaż przejrzał stronę...

Ale tak dla ułatwienia, próbowałeś? : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2069&pid=103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 18:39, Szympek napisał:

Zna ktoś jakiś dobry serwer z xp save??

Ja od zawsze gram na tym - IP: 85.25.138.83:27960
Serwer klanowy i XP save 1 tydzień, atmosfera, gra fair i ogólnie spox.
To serwer klanowy. Dużo polaków :)*

*PS: serv niemiecki, ale pełno naszych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się nie chce ściągnąć ten programik :I

Poza tym, u mnie w folderze pb chyba brakuje kilku plików - tego pb.exe czy coś takiego... W każdym bądź razie mój Wolf jest zwyczajnie skopiowany...
A tak na uwadze - dlaczego ten pb by się "tak nagle" zepsuł? Zupełnie bez powodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 20:47, Luft Diakon napisał:

Coś się nie chce ściągnąć ten programik :I

Poza tym, u mnie w folderze pb chyba brakuje kilku plików - tego pb.exe czy coś takiego...
W każdym bądź razie mój Wolf jest zwyczajnie skopiowany...
A tak na uwadze - dlaczego ten pb by się "tak nagle" zepsuł? Zupełnie bez powodu!


Uruchom w folderze "pb" plik pbweb. Powinien ściągnąc brakujące pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować