Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2006 o 16:00, Furion III napisał:

fajny jest enemy territory?



Jeśli nie masz na niego dużo czasu to nawet nie zaczynaj...
Bo trzeba mieć dużo cierpliwości aby z noob''a stać się pro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:46, Hegemon napisał:

Tyle, ze sila ET tkwi wlasnie w dobrym wywazeniu klas, w systemie zdobywania doswiadczenia,
w "fabularnych" misjach, a nie w realizmie. To co pokazujesz to jest cos w rodzaju Counterstrike''a.


Właśnie dziś o godzinie 20:00 opublikowana została wyczekiwana od ponad połtorej roku nowa wersja tegoż moda oznaczona numerkiem .49! Ma wnieść spore zmiany do samej rozgrywki, narazie na jej temat nie mogę nic powiedzieć, bo dopiero zasysam. Według zapowiedzi twórców ta wersja wnosi wyczekiwany efekt graficzny - HDR, który ma nie tylko zwiększyć realizm i jakość grafiki, ale również wymagania. :) Pozatym dostajemy sporo nowych rodzajów broni, poprawione sporo bugów oraz trzy nowe tryby gry: CTF, Bodycount i one life objective. Dodano kilka nowych map, już zapowiedziano wersję .50. Teraz gorsza wiadomość o ile instalka poprzedniej wersji ważyła jakieś ~ 190MB, wersja najnoowsza o której piszę to już ciężkie 458 MB. Mam nadzieje, że czas pośięcony na download będzie wynagrodzony wspaniałą zabawą.

Chętnych zaprasza do pobierania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 18:15, Harvenar napisał:

Ja dopiero zaczynam grę w ET. Jak narazie wrażenie jest pozytywne, ale wkurzają mnie te ciągłe
pobrania rzeczy do serwerów.

Problem sie skończy jak bedziesz miał już najpopularniejsze mody i gdy już sobie wybierzesz swoje ulubione serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 18:15, Harvenar napisał:

Ja dopiero zaczynam grę w ET. Jak narazie wrażenie jest pozytywne, ale wkurzają mnie te ciągłe
pobrania rzeczy do serwerów.


Jak bedziesz wchodził na wiele serwerów to bedziesz ściągać wiele map i modów. Np. ja miałem tyle map i modów że gra zajmowała 1,5 GB :) Najlepiej ściągać pliki z HTTP/FTP bo z serwerów bardzo długo ściąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 18:52, RaiL Driver napisał:

Np. ja miałem tyle map i modów że gra zajmowała 1,5 GB :)


Hehe. U mnie ET zajmuje 2,5 giga ;) Ja sam już od jakiegoś czasu nie gram, ale moi młodsi bracia to są hardcore''owi :D Co i rusz widziałem jak czekają aż się ściągnie, a to mod, a to mapka. A sprobuj im wtedy coś powiedzieć... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 21:18, kombesista napisał:

Właśnie dziś o godzinie 20:00 opublikowana została wyczekiwana od ponad połtorej roku nowa
wersja tegoż moda oznaczona numerkiem .49! Ma wnieść spore zmiany do samej rozgrywki, narazie
na jej temat nie mogę nic powiedzieć, bo dopiero zasysam. Według zapowiedzi twórców ta wersja
wnosi wyczekiwany efekt graficzny - HDR, który ma nie tylko zwiększyć realizm i jakość grafiki,
ale również wymagania. :) Pozatym dostajemy sporo nowych rodzajów broni, poprawione sporo bugów
oraz trzy nowe tryby gry: CTF, Bodycount i one life objective. Dodano kilka nowych map, już
zapowiedziano wersję .50. Teraz gorsza wiadomość o ile instalka poprzedniej wersji ważyła jakieś
~ 190MB, wersja najnoowsza o której piszę to już ciężkie 458 MB. Mam nadzieje, że czas pośięcony
na download będzie wynagrodzony wspaniałą zabawą.


CTF w ET, HDR w ET?!? Dawno niegralem.. :P musze pobrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie. z kąd mogę bezpiecznie ściągnąć wolfenstein: enemy territory? czy potrzebna jest orginalna, zainstalowana gra, czy poprostu ściągam bez niej? chciałbym żeby ktoś mi podał sprawdzoną stronę (bo na takiej jednej to znika mi ściąganie na 5%). oczywiście chcę też stronę z której ściąga się mapy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o patchu 2.60b oraz etpro 3.2.6? Czy już czas na zmiany? Czy już wszystkie warzywniaki robią uaktualnienia, a jeśli nie wszystkie, to które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 12:54, rafał b. napisał:

ja mam pytanie. z kąd mogę bezpiecznie ściągnąć wolfenstein: enemy territory? czy potrzebna
jest orginalna, zainstalowana gra, czy poprostu ściągam bez niej? chciałbym żeby ktoś mi podał
sprawdzoną stronę (bo na takiej jednej to znika mi ściąganie na 5%). oczywiście chcę też stronę
z której ściąga się mapy:)


jak sciagasz gre to masz z 6 map.. podstawowe mapy.... i wiez mi, zadko bedziesz gral na inych... jest tu tysiace map ale na prawie zadnej sie nie gra. sciagnij se mapke do "TrickJumpow" nazywa sie "InaTrickJump" to sie moze cegos na uczysz.
mapa do 1vs1 to "Vallhalla" (chyba,dawno nie gralem:/)
pozniej sciagnij "Venice","SW_GoldRush","FrostBite"... jest jeszcze pare ale ja nazw nie pamietam bo gralem ze 3 miesiace temu...mialem pol roczny staz ale net dobry bede mial dopiero w grudniu a jak naarzie to mam pingi po 300 takze...;(. ale jak wroce to bojcie sie boga;) ( jakby co to nick :Goku - nie nie jestem GM(czy jakos tak:P) na zadnym dobrym polskim serverze...wiele osob sie myli bno on terz ma taki nick;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 13:56, rafał b. napisał:

dobra, już dobra, ale mi szczególnie chodziło o stronę z grą! bo jak mam grać bez 100% sprawdzonej
strony :(


Spróbuj na www.enemyterritory.pl i na innych polskich tam powinny być linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 20:31, młotek ze mnie napisał:

siema mam probem taki że jak wchodze na serwer to ciągle nawiązuje połączenie z serwerem i
tego połączenia nie może nawiązać!!!! to jest już strasznie denerwujące !!! pomóżcie


Trudno cokolwiek powiedzieć bez podania dokładnych informacji...
Może to być problem z twoim firewallem, albo twoja wersja ET jest niekompatybilna z serwerem (zły patch, mod, itp)

Na ten moment więcej pomysłów nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zassałem nowego patcha (2.60b) i nowe EtPro (3.2.6) aloe i tak mam problemy z wejściem na niektóre serwy . mianowicie , chwilę po połączeniu pojawia mi się komunikat "Error : Integrity Failure" . co zawiniło i jak to rozwiązać ? z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 10:02, deput666 napisał:

zassałem nowego patcha (2.60b) i nowe EtPro (3.2.6) aloe i tak mam problemy z wejściem na niektóre
serwy . mianowicie , chwilę po połączeniu pojawia mi się komunikat "Error : Integrity Failure"
. co zawiniło i jak to rozwiązać ? z góry dzieki


Restart kompa, a jeżeli to nie pomoże to reinstalacja całego ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 10:02, deput666 napisał:

zassałem nowego patcha (2.60b) i nowe EtPro (3.2.6) aloe i tak mam problemy z wejściem na niektóre
serwy . mianowicie , chwilę po połączeniu pojawia mi się komunikat "Error : Integrity Failure"
. co zawiniło i jak to rozwiązać ? z góry dzieki



Możliwe że te serwery nie mają najnowszego patcha i stąd ten problem chociaż wtedy powinno się pojawiać "Incorrect ET version"

@młotek ze mnie
Spróbuj uaktualnić Punkbustera ręcznie z pliku PB, lub po prostu ściągnij pliki z evenbalance.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:11, pershing napisał:

Restart kompa, a jeżeli to nie pomoże to reinstalacja całego ET.


i dupa bo nie działa nadal na wiele serwów (najbardziej polskich) nie mogę wejść


jak spectralheaven ma rację to się pomęczę przez jakiś czas aż nawy patch i etpro wejdzie w życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 10:02, deput666 napisał:

zassałem nowego patcha (2.60b) i nowe EtPro (3.2.6) aloe i tak mam problemy z wejściem na niektóre
serwy . mianowicie , chwilę po połączeniu pojawia mi się komunikat "Error : Integrity Failure"
. co zawiniło i jak to rozwiązać ? z góry dzieki

Odpalasz ET z konta administratora? Jeśli nie, to go odpal, powinno pomóc. A jeśli nie to napisz a pogadamy.
Btw: Ja aż do dzisiaj gram w ET - na new wersji i ETPro, głównie na servach bb''warzywniak i SERWER KOMNATA(czy podobnie). Najchętniej to gram soldkiem z panzerfaustem, a poza tym medykiem, inżynierem i jak trzeba to c/f opsem. Najchetniej po stronie amerykanów, no chyba że "too many players(..)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować