Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W piatek trzynastego powróci horror Czarnobyla!

63 postów w tym temacie

Mam wątpliwości co do piątkowych premier. Owszem, ciekawa data, tylko jak będzie stała sprawa z przesyłkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy taki dobry dzień to oznacza że ci którzy zamówili dostaną w poniedziałek :] czyli standard. Inni co kupili w "nie dla idiotów" będą sobie grali a my będziemy czytać na forum ich wrażenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupię napewno skończyłem 16 lat więc w piątek 13 udam się odrazu do empiku i kupię tą super gierce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, a cena EK jak była wysoka, tak nadal jest.

Nie jestem przesądny, ale część osób na pewno - nie wiem czy to dobry pomysł na wypuszczenie gry, która przez taki długi okres nie mogła powstać, w piątek 13tego. Brakuje tylko drabiny i czarnego kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie pisze, że rozsyłka EK rozpocznie się dwunastego. To z kolei oznacza, że dostaniemy ją prawdopodobnie w sobotę.

Awesome :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli niedługo będą zdjęcia całości. Mam nadzieję, że puszka z EK będzie okrągła a nie prostokątna - ( ktoś wklejał takie zdjęcia z zachodniej EK ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na swój egzemplarz edycji kolekcjonerskiej :D Również mam nadzieję,że wszystko będzie ok i,że po 10 kwietnia będę miał przyjemność grać w S.T.A.L.K.E.R''a. Nie jest prawdą,że Ci, którzy zamówili grę w sklepie gram.pl otrzymają swoją kopię później niż klienci Empiku czy MM. Dla przykładu Supreme Commander w sklepach pojawił się 22 marca, ja gram w niego od 20:P. 13 Kwietnia to data ukazania się gry w sklepach, najpóźniej tego samego dnia otrzymamy ją kurierem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 12:06, Sephirath napisał:

A kiedy będzie taki release na temat TDU? :)

STALKER... wielka premiera... wielka gra. Szkoda, że nie lubię FPSów ;D


Może i wielka premiera, ale na pewno bardzo wielka obsuwa, zawiniona przez producenta o co najmnie ile ? Ponad rok, jak nie więcej.
Zresztą w/g mnie całe napięcie z tej gry już dawno opadło a teraz jest robiony szum medialny, żeby gra się dobrze sprzedała. We mnie na pewno nie znajdzie nabywcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 12:44, Xsardas00 napisał:

Jaka data taka premiera! Ta gra ukazywała się tyle razy, że jedna data więcej nierobi rużnicy.
A, i chitem nie będzie jest po prostu STARA!!


A od kiedy to wiek gry decyduje o jej miodności, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe... no dość ciekawa data:) piątek 13-tego. I w dodatku 13 dni przed 21 rocznicą katastrofy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 13:47, GSM napisał:

hehe... no dość ciekawa data:) piątek 13-tego. I w dodatku 13 dni przed 21 rocznicą katastrofy...

To reaktor wybuchł 26 Kwietnia? To data urodzin mojego taty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wierze ze tym razem masterlink dowiezie gre w terminie i wszyscy ktorzy zamowili gre w sklepie gram.pl otrzymaja ja wlasnie w piatek 13 a nie pozniej bo kurier nawali - prawda cdp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piątek Trzynastego, Sobota Czternastego... what''s the difference?

A co do STALKERA, jak dla mnie ta gra jest jakaś taka - dziwna. Mało urozmaicona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować