Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy X360 oficjalnie w środę?

64 postów w tym temacie

eeee mam takiego samego w domu dałem 150 zł za obudowę i 99zł za face :S a co do info to tylko w o tym mówcie czyli daje 25% szans ze to prawdę inne serwisy nic o tym nie piszą wiec no sami sobie odpowiedzcie na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie czytajcie normalnie! bo tu jeden z drugim do mnie jakieś zarzuty ma. Nie mam konsoli ale chce kupić za parę tygodni. Pytam się o zwykłe zdanie użytkowników a nie ludzi którzy coś czytali i powtarzają.

Jak nie rysują to ok przynajmniej wiem że mogę normalnie pójść do sklepu i kupić a nie szukać jakiś tam wersji. Jeśli ten problem może być przy pionowym staniu konsoli to tym lepiej bo u mnie będzie leżeć :P

Thx za każdą odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, marudo, pokaż mi gdzie są te spore ilości ludzi piszących o rysujących płytach? nie przeczę, że sporadycznie ktoś się skarży ale bez przesadyzmu. na kilka milionów egzemplarzy to jest jak kropla w oceanie.
nie mam zamiaru się z tobą spierać - najwyraźniej wiesz lepiej co JA SAM zrobiłem, żeby zbadać temat, więc nie ma sensu chyba z tobą rozmawiać. jeszcze wyjdę na kogoś niespełna rozumu, niewiedzącego co robi lub po prostu na shizofrenika. no bo ty oczywiście doskonale znasz temat i nawet wiesz jakie serwisy ja odwiedzam na co dzień (i od święta) w poszukiwaniu informacji. zresztą sam pokazujesz jak głęboką wiarę pokładasz w spiskową teorię dziejów uknutą przez MS z samym B.G. na czele - ech, szkoda gadać. wierz w co chcesz. ja już nie mam zamiaru brać udziału w tej farsie rozdmuchiwanej przez paranoicznych userów, którzy z marginalnej błahostki robią sprawę najwyższej wagi wynosząc ją do rangi krytycznego problemu lub niemal katastrofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi porysowało płytę ale to przez to ze konsole przestawiałem w czasie gry, i mogę sie założyć że 99% skarżących sie,tak zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 01:46, Kafar napisał:

ej ludzie czytajcie normalnie! bo tu jeden z drugim do mnie jakieś zarzuty ma. Nie mam konsoli
ale chce kupić za parę tygodni. Pytam się o zwykłe zdanie użytkowników a nie ludzi którzy coś
czytali i powtarzają.


mam konsole od grudnia 2005 i ponad 30 gier, gram duzo. prawie caly pierwszy rok stala w pionie, teraz siedzi w poziomie w szafce. do tej pory ani jedna plyta mi sie nie porysowala (mowie to w oparciu ze wszystkie dzialaja bezproblemowo, nie odwracam kazdej plyty po kazdym seansie celem ogledzin, skoro wszystko chodzi cacy :)

sposrod znajomych ponad 10 osob kupilo 360tke. w roznych okresach czasu a wiec rozne wersje i rozne czytniki. analogicznie, nikomu do tej pory nie porysowala sie plyta. jedyna reklamacja jaka ktos z moich znajomych zglaszal to fakt kupienia w jednym z marketow konsoli ktora potem okazala sie uzywana (profil na dysku). zeby nie bylo, identyczna polityke prowadza najwieksze amerykanskie sklepy - przy wymianie nie chca dawac nowych egzemplarzy tylko oddaja... juz reklamowane. m.in. stad legendy o osobach ktore 5 razy wymienialy konsole i zawsze dostawaly psujaca sie xboxy

ps: osobom ktore pisza teorie spiskowe o serwisach ktore nie pisza o milionach psujacych sie xboxow bo smaruje im microsoft radze przylozyc sobie do sufitu poziomnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... poczekamy zobaczymy... jak tak w rzeczywistości , będzie to automatycznie stanę sie posiadaczem tejże konsoli...:D . Na kupno PS3 należy , jeszcze poczekać tak tak jest to w przypadku Windowsa Visty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 00:53, oandr napisał:

Jeżeli naprawdę przy zakupie sprzętu kierujesz się tym co napiszą w serwisach którym posmarował
m$ a nie zdaniem innych użytkowników


Heej, może czyta to ktoś z Microsoftu?
Ja bym się nie obraził w sumie... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem ci tylko to co sam miałem z tym sprzętem więc nie ma co się unosić. Możesz mieć swoje zdanie i je szanuje. Jak podkreśliłem to co pisałem mam potwierdzone na piśmie przez angielski serwis klocka więc paranoikiem piszącym głupoty nie jestem. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje Xboxa albo w sierpniu (urodziny) albo w grudniu (przeceny). Baardzo sięę ciesze że wychodzi nowa wersja, nareszcze potanieje X360 Premium! Może w grudniu kupie za jakieś 1200 zł (chociaż licze na 1000zł :-)). Już nie mogę się doczekać :-). Chyba najlepiej kupić u Juchiego z iksboks.aplus.pl, wersja premium kosztuje u niego 1349!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:05, bartek0700 napisał:

W sklepie gram.pl obniżyli cenę Xboxa o 200 zł., więc pewnie coś jest na rzeczy:).
Czy do konsoli można podłączyć klawiaturę i myszkę? Pytałem o to na forum i powiedziano mi,
że nie, ale ostatnio przeczytałem wywiad z fatal1ty na pclab
http://pclab.pl/art25558.html
w którym fatal1ty mówi, że lubi grać w FPSy na konsoli, gdy może podłączyć do nich klawiaturę
i myszkę.

od niedawna dostępne jest urządzenie pozwalające podłączyć klawiaturę i mysz i używać ich zamiast pada
http://www.xcm.cc/xcm_xfps_360.htm
http://www.youtube.com/watch?v=YVN8wBbr2Dg
http://www.youtube.com/watch?v=iaNHey0S6eA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co cokolwiek dokupować, skoro X360 posiada 3 porty USB, więc klawiaturę i myszkę można podłączyć bezpośrednio do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze wyjdzie wersji Xboxa?

Xbox będzie czarny, aby zmylić ludzi, że to PS3 :D

Śmieszny ten Microsoft :D

Xkloc powinie mieć odpowiedni kolor do nazwy. Kumacie nie? Mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 21:20, Koleś napisał:

Ale po co cokolwiek dokupować, skoro X360 posiada 3 porty USB, więc klawiaturę i myszkę można
podłączyć bezpośrednio do konsoli.

można, ale w grach one nie będą działać. a to urządzenie mapuje przyciski na klawiaturze i ruchy myszy udając pada. pozwala też na podłączenie praktycznie każdego kontrolera od PS.
tak czy inaczej jak dla mnie to bez sensu - wolę pada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nice :D Na urodziny zgarniam albo x''a czarnego albo białego który napewno sporo stanieje :) Już i tak można znaleźć go za 1200 zł więc tylko kupić i się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować