Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz57

Wiedźmin- propozycja na EK

681 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2007 o 14:28, Abi Dalzim napisał:

A powiedz mi, ale tak z ręką na sercu, czy chodziłbyś w tym amulecie?
:)


No pewnie, do roboty. Miecz na plecach i nie straszny mi żaden petent. ;-)
Ale jak powaznie to powiesiłbym sobie amulet przy biurku. Mimo wszystko jedyna męska biżuteria jaką akceptuję to zegarek na ręku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 14:31, HumanGhost napisał:

Mimo wszystko jedyna męska biżuteria jaką akceptuję to zegarek na ręku. :-)

Me to.
Dlatego amulet to raczej kiepski pomysł (przynajmniej dla starszych graczy). Poza tym byłoby to jawne zrzynanie z Gothic''a, a tego chyba CDP chciałby uniknąć, bo zawsze powtarzali, że ta EK będzie super wyjątkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 15:30, Wasil12 napisał:

tak szczerze to ja bym nosił taki naszyjnik z wilkiem.
pod bluzką przecież... :/

Odstawałoby smiesznie. jak juz nosić to legalnie na wierchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.... wszystkie propozycje są brane pod uwagę jeśli chodzi o wersję kolekcjonerską. Po to miedzy innymi umieściliśmy ankietę - chcemy poznać zdanie jak największej ilości graczy.

Ktoś wcześniej napisał w tym wątku " ciekawe czy CDP to czyta" powiem więcej czyta i wnikliwie analizuje...

Przechodząc do finału... już niedługo dowiecie sie wszystkich szczegółów o wersji podstawowej oraz kolekcjonerskiej... uwierzcie mi na słowo .... będziecie mile zaskoczeni :)

a tak w ogóle czeka Was prawdziwy "wiedźmiński tydzień" a to już niedługo ... rzekłbym wkrótce :)
wiec jest na co czekać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 17:49, SzaacH napisał:

ciach


mam nadzieje ze Czytacie ;]

Tylko Pamietajcie WSUWKA (czy jak sie to zwie ) musi byc ,bo to co Zaserwowaliscie w wydaniu specjalnym Jade Empire bylo zalosne... soundtrack w starym opakowaniu cd... instrukcja i poradnik w roznych formatach... digipack z gra bez wsuwki (braklo miejsca na soudtrack ?) ... nie dalo sie tego zrobic jak w Neverwinter Night 2 ?

Tak wiec mam nadzieje ze Wiedzmina tak nie spartolicie (wydania) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2007 o 17:49, SzaacH napisał:

Przechodząc do finału... już niedługo dowiecie sie wszystkich szczegółów o wersji podstawowej
oraz kolekcjonerskiej... uwierzcie mi na słowo .... będziecie mile zaskoczeni :)


Mile zaskoczeni .... mam szczerą nadzieję, no ale w końcu to wasz poważny projekt i na pewno się postaracie ;D

Dnia 12.06.2007 o 17:49, SzaacH napisał:

a tak w ogóle czeka Was prawdziwy "wiedźmiński tydzień" a to już niedługo ... rzekłbym wkrótce
:)
wiec jest na co czekać.....


Czyżby specjalne statusy tak jak w tygodniu z CoH ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli może jednak poznamy zawartość edycji zwykłej, jak i kolekcjonerskiej? :) (może nie końcowej, ale już wstępnie, co najprawdopodobnej sie znajdzie w pudle xD). Za piękne, żeby było prawdziwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym by CDP wybrał moją propozycje.
Amulety itp. już były i to nie jest dobrym pomysłem lepiej zainteresować się czymś ciekawszym i czymś co jeszcze nie było w dołączonych grach. Każdy by był szczęśliwy byście wybrali replike miecza bohatera lub jakiś ciekawy sztylet, a pudełko drewniane (CDP pamiętacie gre Rezerwowe Psy?) wypalone napisy i kanty, a pudełko/skrzynia mogło by być jeszcze owinięta jakimś materiałem co przypomina skórę itp. Pomysłów jest dużo warto sie zastanowić....

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaak sztylet i jeszcze dmuchana strzyga zeby moc sobie na niej trenowac zabijanie z zaskoczenia?? a moze 100 nilfgaardzkich koron xD moze....a moze szkla kontaktowe robiace z oczu czlowieka oczy kota ^^??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:40, lancuch napisał:

taaak sztylet i jeszcze dmuchana strzyga zeby moc sobie na niej trenowac zabijanie z zaskoczenia??


Niee, dmuchana przebiła by się przy cięciu sztyletem, a jeszcze ktoś pomyliłby ją z gumową lalą (nieprzyzwoicie szpetną, ale cóż...) i dopiero by było! Dystrybutorzy- demoralizatorzy i inne takie teksty w prasie. Lepiej dać prawdziwą strzygę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować