Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz57

Wiedźmin- propozycja na EK

681 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 11:06, dark raziel napisał:

Ej świry, wy chcecie kogoś zranić tymi mieczami? :D

Naturalnych rozmiarów gipsowy odlew łba strzygi i będzie ok.

To będzie gdzieś 4x twoja głowa. Ja takiego czegosw domu nie mam zamiaru trzymać, matak by mnie z domu wygoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:06, dark raziel napisał:

Ej świry, wy chcecie kogoś zranić tymi mieczami? :D

Możesz nie obrażać

Dnia 13.05.2007 o 11:06, dark raziel napisał:

Naturalnych rozmiarów gipsowy odlew łba strzygi i będzie ok.

Tja... może jeszcze naturalnych roamarów (zapene pół ciebie)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:53, Nivellen89 napisał:

Chłopaki, a nie lepsza była by gumowa lala w kształcie Strzygi z kilkoma otworami w okolicach lędźwi... ;P :]

Hmmm, może dla Ciebie?
A tak w ogóle, to mało śmieszny żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:53, Nivellen89 napisał:

Chłopaki, a nie lepsza była by gumowa lala w kształcie Strzygi z kilkoma otworami w okolicach
lędźwi... ;P :]

Dla takich jak ty wsam raz, co do gumowej lali , to jak juzniechę będzei w kształcie bardzo bardzo łądnej pani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 22:16, Ecko09 napisał:

Dzisiaj wpadłem na pewien pomysł. Może by tak dać jakiś naszyjnik czy coś takiego?

Nawet nie najgorszy pomysł, tylko czuję że to może źle wpłynąć na cenę EK. Może być zbyt droga. A zresztą i tak nasze pomysły nie będą wzięte pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 08:20, Joannita napisał:

> Dzisiaj wpadłem na pewien pomysł. Może by tak dać jakiś naszyjnik czy coś takiego?
Nawet nie najgorszy pomysł, tylko czuję że to może źle wpłynąć na cenę EK. Może być zbyt droga.
A zresztą i tak nasze pomysły nie będą wzięte pod uwagę.


Myślę, że wiedźmiński medalion jest JEDYNYM sensownym dodatkiem do EK Wiedźmina. Medalion jest symbolem, jest czymś więcej... Niezapominajmy, że Geralt ma na drugie imię Wilk. Ale wróćmy na ziemię. Medalion był by naprawdę doskonałym dodatkiem. Mapy, plakaty, soundtracki i inne takie rzeczy spotykamy w każdym EK, a chyba nie chcemy, żeby gra "The Witcher" była jak inne... Co do twojego zarzutu o cenę Joannito to nie zgodzę się, że to tak strasznie podniesie wartość pudełka z grą. Pamiętam, że do pierwszego "Gothica" dodano jako gratis taki fajny wisiorek z łańcuszkiem, a gra kosztowała i tak 100 złotych (czyli "normalnie"). A no i warto zaznaczyć, że była to zwykła wersja gry. Ja osobiście na Wiedźmina jestem w stanie wydać 200 złotych (oczywiście skutkiem wileu wyrzeczeń), ale nie sądzę, żeby EK aż tyle kosztowało.
A co przedstawiciele CDP myślą o dodaniu medalionu jako gratisu do EK "Wiedźmina" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś od CDP pisał, że nawet zwykła wersja będzie wypasiona. A ponieważ zgadzam się z Tobą, że medalion ma priorytet wśród wszelkich dodatków, śmiem przypuszczać, że będzie nawet w podstawowej wersji. Chociaż... problem może być z umieszczeniem go, jeśli gra będzie w normalnym pudełku DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:35, Nivellen89 napisał:


Ja jestem wstanie wydać nawet 250 zł na tę grę. Ale i tak CDP zrobi wszystko po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion Geralta to dobry pomysł, a i drogi być nie powinien. a ja jeszcze raz powtórzę swoje marzenie co do EK: dołączenie oryginalnej, książkowej Sagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja moja :
- gra na płycie DVD
- soundtrack z gry na osobnym CD
- jeszcze jedna płyta - wszystkie trailery, oraz tapetki i inne bzdurki
- ekskluzywne opakowanie na cały zestaw [a jakże ;D. Może być wiedźmińska torba, może coś innego, możliwości mnóstwo]
- wiedźmiński amulet [Auuuuuuuuuu!]
- książka z artami i przedstawieniem procesu powstawania gry
- komplet wszystkich wiedźmińskich pocztówek ;)
- mapa świata gry na kredowym papierze [może być taka jak z g3, byleby jej nadto nie zginać przy pakowaniu] Nie istnieje? To stwórzcie.
- podstawowa karcianka
- koszulka z jakimś klimatycznym nadrukiem [rozmiar neutralny, może L?]
- pierwsza część sagi [bo przecież nie wszystkie części.pierwsza wystarczy, ew. jakiś zbiór opowiadań. A specjalne, premierowe opowiadanie to byłoby coś!]
- instrukcja i poradnik
- kartka ze specyfikacją wydania, podpisem założyciela CDP i pana Sapkowskiego [!]
- srebrny, wiedźmiński łańcuch [xD] , ew. inny specjalny gadżet.
- jakiś specjalny element w grze. Było w NWN2, było w HoMMV, czemu nie tu...

I tyle chyba wystarczyłoby. Cena? W tym przypadku chyba [chyba? uuu...] ponad 200 zł, ale Witcher to Witcher i kupię tak czy siak. Przynajmniej tak nadziejuję.
To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem za medalionem, a cena... Nawet jeśli gra będzie kosztowała 300 zł i tak ją kupie.
A co do propozycji Liqid-a to się z nią w zupełności zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście jestem za takim sztylecikiem Wiedźminowskim. Gra jest dla starszych odbiorców, więc pomysł będzie raczej dobry. Ponadto kiedyś w jakże słynnym CDA czytałem, że taki pomysł był już wykorzystany.
A oprócz tego bajeru oczekiwałbym:
- plakatu
- płyty z wielma obszernymi dodatkami, artami itp.
- mapa świata
- portret Geralta :)
- pożądne opakowanie, nie plastikowe pudełko DVD
- talizmanik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 13:00, Oloninho napisał:

Co do tego sztyletu... Szczerze to to jest broń, ale pomysł jest niezły :)

Tak, pomysł całkiem niezły, tylko że policyja może sie przyczepić oraz minister ziobro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować