Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz57

Wiedźmin- propozycja na EK

681 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2007 o 15:00, zajacisko napisał:

Żeby była mapa i krew Wiedźmina... Każdy kto wypije ten jest jednym z nich.

Ze co?? Chyba nie znasz sagi... Wiedźminem stawało sie po prbie traw (mutacji) (poprzeczne oczy, słuch polepszony, wzrok, nieprawdopodobna dla człowieka szybkość reakcji) oraz dość lógim treningu, a nie po wypiciu krwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 06:18, Bartek 93 napisał:

> Żeby była mapa i krew Wiedźmina... Każdy kto wypije ten jest jednym z nich.
Ze co?? Chyba nie znasz sagi... Wiedźminem stawało sie po prbie traw (mutacji) (poprzeczne
oczy, słuch polepszony, wzrok, nieprawdopodobna dla człowieka szybkość reakcji) oraz dość lógim
treningu, a nie po wypiciu krwi....


Znam sagę... To by był "alternatywny" sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 07:44, zajacisko napisał:


Znam sagę... To by był "alternatywny" sposób :D

Uważam ze taki sposób vy tylko zniechęcił ludzi do kupienia EK, naprzykład mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 13:37, Bambadil napisał:

Czemu nie :) EK WoW: BC, jeśli dobrze pamiętam, nie było w dwa dni :) co prawda EK WoW-a było
tylko 400 sztuk, ale tak czy inaczej na EK Wiedźmina będę czatował dzień i noc :D:D:D

W DWA DNI?! Jak tego nie było w godzinke może dwie :D A co do Wiedźmina - 1000sztuk to stanowczo za dużo. Jakby było 300.. To byłby dopiero unikat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 09:06, czarek-2101 napisał:

W DWA DNI?! Jak tego nie było w godzinke może dwie :D A co do Wiedźmina - 1000sztuk to stanowczo
za dużo. Jakby było 300.. To byłby dopiero unikat ;p


Hah najlepiej 100 sztuk :p Cena w sklepie 150 zł a po sprzedaniu-na allegro 400 jak nie więcej- bo w końcu unikat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skład mojej wymarzonej :] ;) Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina:

- płyta DVD z grą
- płyta ze soundtrackiem z gry
- płyta z filmami o tworzeniu gry
- instrukcja wraz z opisem ważniejszych stworów, broni, stowarzyszeń (fajnie byłoby jakby te opisy były w stylu tych cytowanych z "Księgi o Potworach" w opowiadaniu "Kraniec świata" :D )
- poradnik do gry
- 2 lub 3 plakaty
- kilka buteleczek z wiedźmińskimi miksturami ( C2H5OH :D ;P )
- biała farba do włosów (od razu byłoby wiadomo kto kubił EK :) )
- oraz OBOWIĄZKOWO wiedźmiński medalion wraz z jakimś fajnym łańcuchem/łańcuszkiem na szyję


20070512102838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 10:28, Nivellen89 napisał:


Najbardziej to mi sieta miksturka podoba :P Powiem wam zę jeśli podstawowa wersja ma być taka jak dzisiejsze EK to musi byćw niej naprawde dużo rzeczy.
Np:
-podkładka pod mysz
-zgadzam się z Nivellenem zę powinny być conajmniej 2 plakaty
-sound track
- filmik o tworzeniu gry
-ksiazka o wszystkich potworach występujacych w grze wraz z opisami, w drugiej wszystkie postacie i ich opisy,bronie występujace w grze, a w trzeciej arty z wiedzminem
-jakaś buteleczka z miksturka
-medalion byłby za drogi, więc niech będzie figurka wiedzmina, nie jakiegos potworka, a najgorzej by było jakby strzyga była
-i niech to będzie w torbie bo w kuferku sienie zmieści
to wszystko gdiześ tak za 200 zł
- a jeśli ktos chce zapłacić więcej i mieć jeszcze kufelek przypuśmy na piwo i np: sztylet to niech zapłaci około 250zł(oczywiście wszystko oczym wcześniej napisałem w tej wersji też by by było)
ja byłbym chętnym kupić tą wersje za 250 zł. Wiele rzeczy o których tutaj napisałem było juzprzez was napisanych więc je zebrałem i to mi właśnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dwa dni bo pierwszego dnia, o ile dobrze pamiętam, coś im się popier...niczyło i poszło tylko kilka/kilkadziesiąt sztuk i pisało, że nakład wyczerpany :) dopiero następnego dnia to naprawili :):):)
Ps. 300 sztuk to za mało moim zdaniem (jeśli dadzą w południe lub ok godz 14 to nie wszyscy mogliby zamówić :/ trzeba zauważyć, że dużo osób w tym czasie jest w szkole/pracy/uczelni itp. itd.) :) 1000 to dobra liczba :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 08:59, Joannita napisał:

Uważam ze taki sposób vy tylko zniechęcił ludzi do kupienia EK, naprzykład mnie.

Nie musiałbyś jej wcale pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2007 o 13:38, zajacisko napisał:

Nie musiałbyś jej wcale pić.


Ale bym chyba wypił :P Ciekawość by mnie zeżarłą, albo bym nie kupił wcale hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 13:25, Zebek napisał:

Tylko ze Wiedzmin na pewno znajdzie ludzi ktorzy ja kupia a ze wzgledu na to ze to jest produkcja
polska to sie rozejdzie i
wyniki bedzie miala lepsze niz H5


nie mozesz z gory zakladac ze im wyjdzie - grales? oceniales fabule? sterowanie?

a ze produkcja polska to co z tego - heroes V to byla kontynuacja hitu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 09:06, czarek-2101 napisał:

> Czemu nie :) EK WoW: BC, jeśli dobrze pamiętam, nie było w dwa dni :) co prawda EK WoW-a
było
> tylko 400 sztuk, ale tak czy inaczej na EK Wiedźmina będę czatował dzień i noc :D:D:D

W DWA DNI?! Jak tego nie było w godzinke może dwie :D A co do Wiedźmina - 1000sztuk to stanowczo
za dużo. Jakby było 300.. To byłby dopiero unikat ;p


przesadzasz - wiem bo tego dnia siedzialem caly dzien przy kompie :P. Rozeszto sie w ciagu jednego dnia - kolo 16 wspawili, a nastepnego dnia kolo 11-12 juz nie bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:28, gpodoba napisał:

Miecz lub sztylet miedziany lub z metalu to by bylo extra :]

Raczej sztylet bo miecza być w torbie nie zmieścił, chyba żeby był oddzielnie zapakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:44, kibot napisał:

albo składany :D

To też jest rozwiązanie, ale EK z taką rzećża by kosztowało około 400 zł. Taki prawdziwy nowy miecz można kupić za 200 zł, składany niewiem za ile. Więc widzicie to by było nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować