Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - dzień drugi

29 postów w tym temacie

Inni twierdza, ze przerywniki filmowe są nudne i niepotrzebne, inni zaś twierdzą, że są super i bez nich nie byłoby klimatu CnC... komu wierzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Co prawda dziś nie środa, więc nie czas na artykuł o filmach, ale mimo wszystko zapraszamy na spotkanie z... filmem. Tym bowiem po części jest nowa odsłona serii Command & Conquer. Powrócono do zapomnianej techniki przerywników odgrywanych przez aktorów, a nie przez renderowane modele...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - dzień drugi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wierzyć tym drugim. Pisanie, że filmiki w C&C 3 są do niczego, bo wyglądają amatorsko i są "słabo" zagrane, to jak pisanie, że WoW jest do dupy, bo biega się zamiast jeździć czołgami i macha mieczem zamiast grać w piłkę nożną. To jest po prostu jeden z wyróżników serii, a taki "feel" produkcji filmowej klasy B ma naprawdę olbrzymi urok. :)

Jestem pewien na 100%, że twórcy właśnie w takie coś uderzali od początku, nie zaś że po prostu wyszło im "przypadkiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o filmiki,to bez nich nie byłoby gry. C&C Generals oberwało się właśnie za brak filmików,które były nieodłączną częścią serii.

Może w filmikach nie występują jakieś znane gwiazdy wielkiego ekranu,ale to nie o nie tutaj chodzi. Liczy się klimat który zostaje podbudowany przez te scenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem "za" wprowadzaniem c-scenek, bez nich gra traci na atrakcyjności. pozostaje również kwestia lokalizacji owych scenek, ale to już inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:58, Darkstar181 napisał:

Liczy się klimat który zostaje podbudowany przez te scenki.


A no właśnie. Ja do dziś pamiętam scenkę z Tiberian Sun, gdy jeden z dowódców krzyczy:"Kane lives!!" i w tym momencie pojawia się na takim wielkim telebimie. Efekt niesamowity jak dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos sie wam chyba ludzie pokrzanilo - w empikach leza sobie pudelka atrapy i mozna wykupic pre-ordery. Cos widac sklepy licza na duza sprzedaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:54, Domek napisał:

Zdecydowanie wierzyć tym drugim.


Tak samo zdecydowanie, jak to, że Labirynt Fauna to "arcydzieło"? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 18:59, Nergis napisał:

Cos sie wam chyba ludzie pokrzanilo - w empikach leza sobie pudelka atrapy i mozna wykupic
pre-ordery. Cos widac sklepy licza na duza sprzedaz.


Nic się nikomu nie pomyliło. W empikach stoją także pudełka z grą, najwidoczniej po prostu w zależności od miasta. Dzwoniłem dziś do Empiku w swoim mieście (Gdańsk), na dział multimedia, z pytaniem odnośnie C&C. Wpierw spytałem, czy już mieli dostawę, to mi odparła kobieta, że gra już stoi na pułkach. Troszkę poczułem się zmieszany w tej chwili, a raczej rozgoryczony, bo kupiłem wcześniej preordera, a tu się okazuje, że towar już na półkach. Gorycz czułem dlatego, że chciałem EK, a nie było pewne, ile tych sztuk dostaną. Więc obawiałem się, że już mi zawinięto wszystkie EK i jedynie zwykłą wersję będę mógł sobie kupić.
Na całe szczęście, kiedy później spytałem o EK, powiedziała mi, iż dopiero są w drodze. Także poprosiłem, aby odłożyła mi jedną sztukę i już mam zaklepaną :D
Mimo wszystko, grę już można kupić, nie preordery, normalnie grę, bynajmniej w Gdańsku i innych miastach, z tego co wyczytałem z komentarzy różnych ludzi, na różnych serwisach.
A EK w Empiku kosztować ma 179. Dzięki preorderze 25 zł zniżki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tekście jest błąd - "Co ciekawe po raz pierwszy (patrząc z punktu widzenia świata wykreowanego przez Westwood Studios) pojawił się w filmach do gry Command & Conquer: Red Alert, jako enigmatyczny doradca Stalina."

Prawdopodobnie Kane trafił tam z niedalekiej przyszłości, zapewne podobnie jak Einstein. RA to alternatywna rzeczywistość i prócz Kane''a próbującego zmienić przeszłość w RA1 nie ma żadnych innych dowodów na powiązania. Uniwersum Tiberium również jest rzeczywistością alternatywną, ale zaczynającą się od roku 1995 i wszystko tam wskazuje na to, że była tam normalna II wojna światowa (brak takich różnic i niespójności technologicznych jak w RA1). No i RA2 ostatecznie potwierdził to, że oba uniwersa są oddzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować