Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe informacje o filmowym Hitmanie

58 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2007 o 14:59, Vuko Drakkainen napisał:

No Filmy z gier to przyszłość kinowa! Słyszałem, że Hitmana ma grac Vin Diesel a ja zanim nie
przepadam! Więc nie wiem jak to będzie!

Ja go akurat, lubię (co prawda tylko jeden film z nim oglądałem, ale grając w riddica wyrobiłem sobie zdanie :P),
ale uważam, że nie jest on odpowiedni do tej roli - trochę za szeroki ;)

Dnia 29.03.2007 o 14:59, Vuko Drakkainen napisał:

Co do filmów z gier marze żeby zrobili film z Warhammera Dawn of War! taka totalna rozwalanka ! to byłoby > coś Extra!

Tu też się zgodzę, ale też nie do końca :P - film tylko i wyłącznie zbudowany na totalnej rozwalance nie miałby szansy bytu - powstał by twór rodem od Uwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszyło mnie to że 47 ma być grany przez Diesela, jednak to, że teraz do projektu zatrudniono aktorów entej ligi poprostu powala reszte nadziej na film, jako udany projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Zgodze sie z Morpheusem83. Jason Statham byłyby 100% Hitmanem. Zresztą jest w Transporterze jeden taki moment kiedy wygląda jak brat bliźniak Tobiasa "47" Reapera. Besson nic tutaj nie zmieni. Wydaje mi sie, że ten film będzie za bardzo przekombinowany. No ale lepszy jakiś Timothy Olyphant (pierwsze o nim słysze) niż Vin Disel, który byłby bardziej karykaturą Agenta 47. Film bedzie standardowym amerykańskim obrazem o człowieku armii. Nawet Besson nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo liczę na to, że nie schrzanią tego filmu, w końcu producentem jest Luc Besson. Gry o Numerze 47 bardzo mi się podobały, miały świetny klimat, a "Leon Zawodowiec" Luca Besson to jeden z moich ulubionych filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vin Diesel jako 47....niezbyt mi się to widzi, mogli by już wziąśc kogokolwiek innego...
Ale może film nie bedzie zły, w końcu Luc Besson za niego odpowiada. Tylko mnie ciekawi jaka będzie fabuła, scenariusz tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej do roli Agenta 47 nadawalby sie Jason Statham (Transporter, Przekret). Koles pasuje idealnie, ale niestety gra w shicie od Uwe Bolla :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 18:28, krecik123 napisał:

mam nadzieje ze wypadnie lepiej od doom''a, niby fajne efekty ale brakowalo tego czegos

Nie od Doom''a to musi lepiej wyjśc przecież to była poraszka przynajmniej dla mnie! A ten Jason Statham rzeczywiście pasuje do hitmana! Powiem że spodziewam sie niezwykłego po tym filmie bo te wszystkie Tom Rider czy doom mi sie bardzo nie podobały! A wracając do tego Dawn of War chodzi mi o stworzenie filmu nie granego przez ludzi tylko zrobionego! typu Intro z gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że:
- Agenta 47 nie gra Vin Diesel. Nic do niego nie mam, ale sorry, do tej roli pasue ylko jego fryzura :P On za mało mrrroczny jest.
- Dobrze że reżyserem nie jest pan Uwe. Sorry, ale partaczysz każdą filmową adaptację gier!
- Że to już nie długo ;)

Mam tylko nadzieję, żę film nie będzie gorszy od tej świetnej gry i zachowa ten mrrroczny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować