Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil2142

Mortal Kombat (Temat Ogólny)

143 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2011 o 10:29, Damianuss1 napisał:

Premiera już niedługo, a w temacie susza.


Nie będzie chyba wielkim zaskoczeniem, jak zacznę narzekać na brak wersji PC? :p

Lista wygląda na prawdziwą, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że fotki z niej trafiły na MK Wiki (np to, co widzimy na zdjęciu to

Spoiler

ukryte postaci do odblokowania, czyli Cyber Sub-Zero i Quan Chi - http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Cyber_Sub-Zero

).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam szczególnie za bijatykami tego typu, ponieważ zawsze jest od cholery kombosów i trików które trzeba zapamiętać by wygrywać dla każdej z wielu postaci w grze...mało bawi mnie ciągłe wychodzenie do menu i zapamiętywanie sekwencji.
Te całe X Ray''e też mnie szczególnie nie przekonują...ciekawe czy da się je wyłączyć.

Mimo powyższego przypuszczam że kupię najnowsze MK jakiś czas po premierze, bo gra ma mieć to co lubię.
Czyli dużo contentu, dużo różnych trybów gry w tym najważniejsze: porządny traning mode(imo każda bijatyka musi mieć dopieszczony training mode) i dobrze zrobiony story mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 21:37, Fatal-X napisał:

Te całe X Ray''e też mnie szczególnie nie przekonują...ciekawe czy da się je wyłączyć.

To jest po prostu specjalny atak, który sam włączasz jak chcesz (i masz odpowiednio naładowany pewien pasek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale mortal jest bdb zrobiony
combosy raczej nie ma wiele a i tak gra sie max 2 postaciami :) ulubionymi :)sekwencje bardzo intuicyjne..powiem wiecej wspaniale mozna cwiczyc fatality :)
dla mnie boskie:)lubie walki z bratem wiec super:)
brak minusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 21:37, Fatal-X napisał:

Czyli dużo contentu, dużo różnych trybów gry w tym najważniejsze: porządny traning mode(imo
każda bijatyka musi mieć dopieszczony training mode) i dobrze zrobiony story mode.

Każdy element, który wymieniłeś jest w pełni satysfakcjonujący. Dużo pierdół do odblokowania w krypcie, zgrabnie opowiedziana historia, na którą składa się 16 rozdziałów (a w niej smaczki typu powstanie cyberentycznych ninja, zemsta Scorpiona, utrata rąk Jaxa). A trening? Od podstaw poruszania się aż po wykręcone fatale. Miód wypływa z konsoli i ścieka na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi ile postaci jest do odkrycia w najnowszym Mortal Kombat? I jak je odkryć , bo tak w zwykłych walkach przeszedłem tych 10 , oraz w historii jestem już przy 12 charpterze i mam już mnóstwo krypt itp. odkrytych , bo widziałem nowe postacie typu typ 4 ręki , albo ten biały typ szaman , albo ten taki bos , w których nie ma do wyboru w postaciach o i widziałem takiego ala centaura , ale nie wiem gdzie ich odkryć :P , a i jeszcze w kryptach nie raz otrzymuję jakiś kod , ale coś z zombi też raaz było do czego to jest i gdzie to się używa ? oraz do czego służ ate plusy przy wyborze postaci ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejdź całego story mode''a. Odblokujesz wtedy wszystkie postaci(

Spoiler

tzn. Cyber Sub-Zero i Quan-Chi

) . Reszta pewnie w DLC. Goro i Shao Khan nie są grywalnymi postaciami, przynajmniej w trybie versus. w Challenge Tower jest bodajze jakis stage gdzie sterujesz Goro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 13:35, Eff3ctiv3 napisał:

Czy Wy też tak długo czekacie na grę? Ja już od paru dni i ciągle jest data przesuwana.


What? Gra już wyszła ok. 2-3 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://uk.guides.ign.com/guides/14317281/page_4.html
Lista fatality dla każdej postaci (tu akurat dla graczy PS3 ale ze znalezieniem odpowiednika dla Xbox360 chyba problemu nie będzie ;)).
I przy okazji jeżeli komuś uda się zrobić Stage Fatality proszony jest o opisanie w jaki sposób udało się to zrobić, bo ja ślęczę nad tym od 3 dni i każdą postacią wychodzą tylko Standard, Secret i Babality.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 15:01, Ha_Xior napisał:

I przy okazji jeżeli komuś uda się zrobić Stage Fatality proszony jest o opisanie w jaki
sposób udało się to zrobić, bo ja ślęczę nad tym od 3 dni i każdą postacią wychodzą tylko
Standard, Secret i Babality.

Hmm,pamiętam, że w Challange Tower są wyzwania ze Stage Fatalitami. W The Pit np. Ale jestem dopiero na 130 szczebelku, więc nie wiem, czy są wszystkie uwzględnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, czy gra mocno brutalna? Krew tryska, a głowy turlają się? Mnie by to oczywiście odpowiadało, bo w Street Fighterze właśnie mi tego brakowało, a popatrzyłbym sobie na ostre wykończenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadawać takie pytanie w temacie o Mortal Kombat to obraza. Nie mów, że nie grałeś w żadną z poprzednich części. Jest krwawo jak trzeba, a oba "fatale" Kung Lao wymiatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 21:13, Gumisiek2 napisał:

Zadawać takie pytanie w temacie o Mortal Kombat to obraza. Nie mów, że nie grałeś w żadną
z poprzednich części. Jest krwawo jak trzeba, a oba "fatale" Kung Lao wymiatają.


No muszę się przyznać, że faktycznie nie grałem i właśnie chciałem zacząć się w to bawić. Dobrze, im więcej litrów krwi tym więcej endorfiny w mózgu ;) Pomyśle nad zakupem, ale jeszcze obejrze te fatalities na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego obraza? Przypomnij sobie Mortal Kombat vs DC Universe - też Mortal, a Fatalities były co najmniej słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować