Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil2142

Mortal Kombat (Temat Ogólny)

143 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2013 o 21:48, Ecko09 napisał:

Mam wrażenie, ze gra mi coraz gorzej chodzi....wczoraj na początku ładnie śmigała, potem
zaczęła mulić, zmniejszyłem detale, było ok, dziś znowu zaczęła mulić, znowu zmniejszyłem
i było ok, teraz nawet na absolutnym minimum muli lol...


Podobno jest jakiś bug jeżeli nie ma się odblokowanego AA najlepiej wszystkie opcje daj na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, silnik to sobie lubi chrupnąć raz na jakiś czas nawet na hi-endowym sprzęcie.. ciekawe czy jakikolwiek patch w tym kierunku się pojawi czy dupa blada.
Liczyłem jednak, ze tych drobnych niuansów z chrupaniem animacji port po konsoli nie odziedziczył.. się przeliczyłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 23:44, Kopiec napisał:

Zmierz frapsem.
Gra musi trzymać stałe 60fps, inaczej zaczyna się slow motion


Slow Motion to może nie ale ostre chrupnięcia są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam taki nietypowy problem, zakupiłem ostatnio Mortal Kombat i przy wpisaniu klucza wyskakuje że ktoś już ten kod wykorzystał. Gra była nowa zafoliowana i kupiona dopiero w Media Markt. Sprawę zgłosiłem do Steam chcieli żebym im przesłał zdjęcie z moim kodem oraz ręcznie napisanym kodem który przesłali mi na mail. Wysłałem im to zdjęcie to teraz chcą zdjęcie paragonu, który niestety wyrzuciłem.
Mam taką prośbę czy ktoś ma może ostatnio zakupioną grę Mortal Kombat Komplete Editon PC i po prostu ma jeszcze paragon.
Potrzebuje tylko zdjęcia paragonu, że kupiłem grę w ciągu ostatnich 90 dni.
Nie mam już innego wyjścia więc jeżeli ktoś by poratował będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki pad najlepszy do Mortal Kombat? Jesteście w stanie polecić coś, co wygodą jest zbliżone do kontrolera z PS3 (a może da się po prostu jego podłaczyć, bo posiadam)? Ten od X360 jest totalnie do bani w tej grze, przez beznadziejny D-PAD wykonanie jakiejkolwiek bardziej skomplikowanej kombinacji graniczy z cudem i skutkuje frustracją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 19:13, Azvar napisał:

Jaki pad najlepszy do Mortal Kombat? Jesteście w stanie polecić coś, co wygodą jest zbliżone
do kontrolera z PS3 (a może da się po prostu jego podłaczyć, bo posiadam)? Ten od X360
jest totalnie do bani w tej grze, przez beznadziejny D-PAD wykonanie jakiejkolwiek bardziej
skomplikowanej kombinacji graniczy z cudem i skutkuje frustracją...

Ja od kilku lat używam Logitech Rumblepad 2 i jestem zadowolony. I w MK oraz podobne gry pyka mi się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sterowniki i program do obsługi pada od psa na kompie (ja mam DS3 Tool). Na yt pełno jest filmików jak to zrobić w MK działa pad bez problemów.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze tacy ludzie, których interesuje lore gry. A to w Mortal Kombat jest bardzo ciekawe, podobnie zresztą jak to w League of Legends. Poza tym gra z fabułą jest o wiele lepsza niż gra bez niej. Puzzle Questa kojarzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-38603/e3-2014-mnostwo-informacji-o-mortal-kombat-x-fabula-nowi-bohaterowie-oraz-gameplay-wideo.html

Oglądaliście? Sporo nowości i dosyć śmiałych posunięć (zupełnie nowe postaci, zastępowanie starych (Jhonny i Sonya) nowymi (ich dziecko), szybsza walka niż w poprzedniej części, wykorzystywanie elementów otoczenia, ścieżki dające inne unikalne umiejętności), ciekawe jak się to przyjmie w praktyce. Zapewnie będzie sporo flame''u pt "TO NIE JEST MORTAL KOMBAT JAKI KOCHAŁEM", ale cóż, trzeba pójść do przodu, chociaż nie będzie wrażenia wtórności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 15:08, Gumisiek2 napisał:

. Poza tym gra z fabułą jest o wiele
lepsza niż gra bez niej.


Ale nie bijatyka, no bez przesady ludzie -_-

Puzzle Questa kojarzysz?

ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować