Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

FORUM 2.2 -> 2.3 UPDATE (lista zmian)

228 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2005 o 14:50, Leo napisał:

za kazdym razem tak sie dzieje czy to byl jednorazowy przypadek? jak bylo z tym postem?


Znowu to samo. :/ Przeczytałem odpowiedź a znaczek nadal tam jest. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:50, Leo napisał:

> Pojawił mi się dzisiaj dziwny błąd na forum. Mianowicie kiedy ktoś udzieli odpowiedzi
na mój ...

za kazdym razem tak sie dzieje czy to byl jednorazowy przypadek? jak bylo z tym postem?

a no i podobny problem jest ze znaczkami "cdp" przy tematach watkow. raz sa normalne a raz "wygaszone" mimo ze w watku sie nic nie zmienilo. np. przed chwila w komentarzu do artykulu o konkursie gwiazdkowym znaczek "cdp" byl wygaszony, a po chwili zrobil sie normalny, mimo ze nikt z was posta nie dodal w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:52, Sarafan_Knight napisał:

> za kazdym razem tak sie dzieje czy to byl jednorazowy przypadek? jak bylo z tym postem?
Znowu to samo. :/ Przeczytałem odpowiedź a znaczek nadal tam jest. :/


sprobuj wylogowac sie i usunac cookie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:54, Leo napisał:

sprobuj wylogowac sie i usunac cookie


Wygląda na to, że jest już OK, ale wylogować się nie dało. :/ Dopiero usunięcie cookie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:54, Leo napisał:

> > za kazdym razem tak sie dzieje czy to byl jednorazowy przypadek? jak bylo z tym postem?

> Znowu to samo. :/ Przeczytałem odpowiedź a znaczek nadal tam jest. :/

sprobuj wylogowac sie i usunac cookie


to chyba nie to. mialem "dymek" przy przeczytanym temacie. potem "dymek" zniknal, a teraz znowu jest - przegladarki nie wylaczalem, ciastek nie ruszalem, a temat od pierwszego pojawienia sie "dymka" wogole sie nie zmienil.

to jest ten temat: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2303&u=13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:54, Leo napisał:

> > za kazdym razem tak sie dzieje czy to byl jednorazowy przypadek? jak bylo z tym postem?

> Znowu to samo. :/ Przeczytałem odpowiedź a znaczek nadal tam jest. :/

sprobuj wylogowac sie i usunac cookie

u mnie pomogło ale dopiero po wylogowaniu, restarcie przeglądarki, wykasowaniu coocisa,i ponownym zalogowaniu sie.
ps kiedyś ciasteczka same gineły bez wiesci, teraz trzeba je ręcznie usuwać to sie nazywa postęp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:48, Leo napisał:

> chyba jest nowy bug....... jak wyjde z tematu to on jest dalej oznaczony jako nieprzeczytany

> (specialnie sprawdzałem, bo już mysolałem że zamiast forum klikam guzik wstecz w firefoxie


sprobuj przeladowac style (ctrl+F5)

pomogło dopiero skasowanie coocisa (w związu z znaczkiem ze jest oodpwiedz na mój post który nie chciał zniknąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 15:42, Sarafan_Knight napisał:

Nie wiem czy tak jest u innych, ale u mnie jednak nadal jest ten błąd z odpowiedziami, pomimo
że wykasowałem cookie. :/

a zrestartowałeś przeglądarke po skasowanie coocisa a przed ponownym zalogowaniem sie? u mnie po tym zniknoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 15:55, sig. napisał:

a zrestartowałeś przeglądarke po skasowanie coocisa a przed ponownym zalogowaniem sie? u mnie
po tym zniknoł.


Tak jest. Zrestartowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm coś nowego..... żęby znaczek ze były odpwiedzi zninkoł musze 2x wejsc do tematu ( ciasteczko skasowane parenaście minut temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 16:17, Sarafan_Knight napisał:

Oj, coś Wam się ostro porąbało na forum po tym zwisie serwera...

mi sie psuło jescze przed zwisem........ a teraz mam nowy problem. otóż godzina pojawienia ciasteczka = godzina od której są nieprzeczytane tematy (a już myslałem że pamiętanie kiedy opuściłem forum mam już za sobą..... chya pozostanie doczekać do 1-go może w nowej wersji poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to może jescze jedno. była odpowiedz na mój post w kwasach, przeczytałem wyszedłem, znaczek dalej jest. no to f5 i zniknoł. ale jak poszedłem na chwilke na strone gram pl i wruciłem na forum, to znaczek też wrucił (mimo że do kwasów nikt sie nie dopisywał, podpięte mam to oznaczanie czy są nowe posty czy nie działa) teraz już f5 nie pomogło, musiałem wejsc do kwasów, stwierdzić że faktycznie nic nowego i dopiero po powrocie na forum zniknoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze że sie powoli poprawiać zaczyna, to dorzuce coś jeszcze. po wyjsciu z przypiętego tematu, ląduje na drugiej stronie forum. aha coocisa już 2x kasowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować