Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 11:06, 6pawel napisał:

A czy to jest tak że jury wybiera dobiera tyle odpowiedzi ile jest nagród a potem jest losowanie?

Nie ma losowania. Oceniamy wszystkie wypowiedzi, autorzy najciekawszych otrzymują cenniejsze nagrody. Rodzaj nagrody (wartość) zależy od oceny odpowiedzi.

Dnia 23.06.2007 o 11:06, 6pawel napisał:

Czy jeśli ktos napisał dobrą super odjechaną odpowiedź to może wygrać więcej niz jedna nagroda?
Czy 1odpowiedż=1nagroda?


Może, może. Jest to napisane na stronie konkursowej. W I etapie było kilkunastu takich "hurtowników" :-) Rekordzista zgarnął pięć lub sześć nagród. Ze dwie osoby po trzy, a pozostali po dwie (o ile pamiętam). Strasznie to komplikowało wysyłkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 21:00, akne napisał:

Na którymś z topików już robiłam taką analizę :-)
6 gier--> możesz wysłać 2 prace
9 gier-->2 + 2 = 4
12 gier -->2 + 2+ 2 = 6
Jeśli już spełniasz wymogi dla zadania specjalnego, to każda szansa to 2 kolejne prace.

Najmocniej przepraszam za pojedyncze odpowiadanie i nie w kolejności. Trochę zmęczona dziś
jestem.

Hmmm to w sumie dziwne, bo ja od 8 marca mam zarejestrowane 12 gier EKN, 4 w pierwszej części konkursu, reszta rejestrowana już na drugą, dziś sobie zaplanowałem zrobic 3 prace (bo jak dobrze liczę wysłałem wcześniej 3 prace specjalne), przed chwilą wysłałem pracę nr. 4 już się zabierałem za piątą pracę, a patrzę, że nie mogę jednak wysłać. W sumie to wcześniej myślałem, że każde kolejne 3 gry to jedno zgłoszenie, ale że zobaczyłem, że 12 gier to 6 zgłoszeń i teraz troszkę żałuję, bo chciałem zdążyć wszystkie szanse wykorzystać więc, aby zdąrzyć to pierwszą z na dziś zaplanowanych wysłałem lekko niedopracowaną, więc mam takie pytanie, czy to ja coś źle zrozumiałem, bądź źle liczę, czy to jakiś błąd systemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:39, kordzio1 napisał:

Hmmm to w sumie dziwne, bo ja od 8 marca mam zarejestrowane 12 gier EKN, 4 w pierwszej części
konkursu, reszta rejestrowana już na drugą, dziś sobie zaplanowałem zrobic 3 prace (bo jak
dobrze liczę wysłałem wcześniej 3 prace specjalne), przed chwilą wysłałem pracę nr. 4 już się
zabierałem za piątą pracę, a patrzę, że nie mogę jednak wysłać. W sumie to wcześniej myślałem,
że każde kolejne 3 gry to jedno zgłoszenie, ale że zobaczyłem, że 12 gier to 6 zgłoszeń i teraz
troszkę żałuję, bo chciałem zdążyć wszystkie szanse wykorzystać więc, aby zdąrzyć to pierwszą
z na dziś zaplanowanych wysłałem lekko niedopracowaną, więc mam takie pytanie, czy to ja coś
źle zrozumiałem, bądź źle liczę, czy to jakiś błąd systemu?


Mi się wydaje, że za pierwsze 6 zarejestrowanych gier to dwie szanse na wygraną a każda następna to jedna. Tylko to wydaje mi się logiczne i wydaje mi się, że na stronie głównej extra konkursu nie ma wszystkich informacji. Sam mam ten sam problem. Zarejestrowałem 9 gier i mogłem wysłać "tylko" 3 prace :/ (nie 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:29, elekrin napisał:

Mi się wydaje, że za pierwsze 6 zarejestrowanych gier to dwie szanse na wygraną a każda następna
to jedna. Tylko to wydaje mi się logiczne i wydaje mi się, że na stronie głównej extra konkursu
nie ma wszystkich informacji. Sam mam ten sam problem. Zarejestrowałem 9 gier i mogłem wysłać
"tylko" 3 prace :/ (nie 4)

No ja właśnie też tak myślałem, ale przeczytałem tą wyliczankę i uznałem, że w takim wypadku to chyba jednak po zarejestrowaniu 12 gier będę miał 6 zgłoszeń, no i teraz mnie zastanawia, czy to tylko błąd systemu, czy Akne popełniła błąd przy wyliczance, właściwie to już nawet gdyby to był błąd systemu to i tak nie zdążyłbym nic zrobić, no ale zastanawia mine teraz ta sytuacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: W tej części konkursu również nie ma ograniczenia - każde kolejne trzy gry z serii eXtra Klasyka neXt to kolejna, niezależna szansa na wygraną!

Czyli każde kolejne 3 zarejestrowane gry to kolejna jedna szansa na wygraną. Czyli na stronie nie ma błędu i trza na następny raz lepiej czytać :) ehh napis "Zrób oryginalne/zabawne zdjęcie lub narysuj coś z motywem serii gier eXtra Klasyka neXt. Możesz wykorzystać logo serii, pudełka z grami itp. Możesz wysłać aż dwie prace za jednym razem." pewnie zamydlił oczy wielu, także i mi, więc pracownicy CDP., na przyszłość piszcie jaśniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jesli kupie uzywana gre z allegro i zarejestruje nia na siebie nie wiedzac czy byla wczesniej rejestrowana? To czy ta gra zalicza sie do kokursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 10:50, 6pawel napisał:

A jesli kupie uzywana gre z allegro i zarejestruje nia na siebie nie wiedzac czy byla wczesniej
rejestrowana? To czy ta gra zalicza sie do kokursu?


Jeśli kod rejestracyjny nie został wykorzystany, to tak. Dwa razy tego samego kodu nie można użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:39, elekrin napisał:

Uwaga: W tej części konkursu również nie ma ograniczenia - każde kolejne trzy gry z serii eXtra
Klasyka neXt to kolejna, niezależna szansa na wygraną!

Czyli każde kolejne 3 zarejestrowane gry to kolejna jedna szansa na wygraną. Czyli na
stronie nie ma błędu i trza na następny raz lepiej czytać :) ehh napis "Zrób oryginalne/zabawne
zdjęcie lub narysuj coś z motywem serii gier eXtra Klasyka neXt. Możesz wykorzystać logo serii,
pudełka z grami itp. Możesz wysłać aż dwie prace za jednym razem." pewnie zamydlił oczy wielu,
także i mi, więc pracownicy CDP., na przyszłość piszcie jaśniej :P

już pisałem, od początku widziałem to tak, że każde 3 gry to jedno zgłoszenie, tyle, że wysłanie prac specjalnych zostaje odblokowane dopiero po 6 grach i wtedy mamy zgłoszenia za gry od 1 do3 i 4do 6, tylko ostatnio przeczytałem 4 post na poprzedniej stronie licząc od góry, no i w związku z tym stwierdziłem, że jednak byłem w błędzie "Jeśli już spełniasz wymogi dla zadania specjalnego, to każda szansa to 2 kolejne prace." i wcześniejsza wyliczanka. No ifakt, lepiej by było gdyby było to sformułowane lekko jaśniej, choć pewnie osoba to pisząca nie wnikała tak głęboko w analizę tego fragmentu, jak później zaczęli to robić użytkownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:40, Kukowsky napisał:

Z kolei coś nie chce mi się wierzyć żeby zamydlił oczy pracownikowi, który jest głównym odpowiedzialnym
za cały konkurs. ;) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21095&pid=184 Ja tam wierzę w te
słowa. Może dlatego, że wolałbym żeby to była prawda. Nie musiałbym robić kolejnej selekcji
pomysłów.

No ja mam od 8marca 12 gier z EKN zarejestrowanych i wysłałem 4 prace, więcej nie mogę, a gdyby jutro się cudownie możliwość wysłania odblokowała, to by mi tylko problemów narobiło, bo nie znoszę marnotrawstwa, a jutro to większą część dnia muszę poświęcić na zakupy, pakowanie i kilka innych pierdół, a później jakby się okazało, że niestety z nagród nici, to bym 2 miesiące męki - No czemu jeszcez czegoś nie zrobiłem, w końcu bym zdążył się we wtorek rano zapakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no masakra ile ludzie gier na ten konkurs kupują :) Ja kupiłem 3 - wygrałem kartę graficzną. W tym tygodniu kupię kolejne 3, bo monitor by się jeszcze przydał i może komputer lub projektor za zdjęcia konkursowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli mam zarejestrowanych 6 gier to mogę wziąść udział w 2 nagrodach podstawowych i 1 nagrodzie specjalnej? Czyż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 18:38, 6pawel napisał:

Czyli jeśli mam zarejestrowanych 6 gier to mogę wziąść udział w 2 nagrodach podstawowych i
1 nagrodzie specjalnej? Czyż tak?

Nie... Możesz wziąć udział dwa razy w walce o nagrody podstawowe i dwa razy w walce o nagrody specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:53, kordzio1 napisał:

No ja mam od 8marca 12 gier z EKN zarejestrowanych i wysłałem 4 prace, więcej nie mogę


Hmm, muszę się dopytać jutro u źródeł, czy nie powinno być 6 (2+2+2, a nie 2+1+1).

elektrin---> Co do komputerów z Yamo, to czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 23:36, akne napisał:

> No ja mam od 8marca 12 gier z EKN zarejestrowanych i wysłałem 4 prace, więcej nie mogę

Hmm, muszę się dopytać jutro u źródeł, czy nie powinno być 6 (2+2+2, a nie 2+1+1).


Dopytałam się na wszelki wypadek, czy system działa, tak jak powinien (czyli tak jak go razem z Mario obmyśliliśmy).
Czyli 6 gier- 2 prace, 9 gier - 4 prace, 12 gier - 6 prac. Działa bez zarzutu, np. Evil Khan może też zaświadczyć :-)

Kordzio1, może:
1) masz gry Nowej eXtra Klasyki, które się nie liczą do konkursu - to musi być eXtra Klasyka neXt. Zwróćcie uwagę na logo serii na froncie pudełka.
2) gry są z XKN, ale już wcześniej rejestrowane przez kogoś
3) zapomniałeś, że już wysłałeś jakieś prace.

Przepraszam za punkt 3., ale takie przypadki też już miałam. To są najczęstsze zgłoszenia typu "nie mogę wysłać odpowiedzi/pracy".

Gorąca prośba do was: zgłaszajcie problemy na serie<małpa>cdprojekt.com. Odpisuję na bieżąco, a na forum zaglądam głównie wieczorami, kiedy nie mam dostępu do ważnych danych i pomocnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:32, akne napisał:

Kordzio1, może:
1) masz gry Nowej eXtra Klasyki, które się nie liczą do konkursu - to musi być eXtra Klasyka
neXt. Zwróćcie uwagę na logo serii na froncie pudełka.
2) gry są z XKN, ale już wcześniej rejestrowane przez kogoś
3) zapomniałeś, że już wysłałeś jakieś prace.


No nie, ewidentnie mogłem wysłać "tylko" 3 prace, choć miałem 9 zarejestrowanych gier. Tak samo myślę, że jest w przypadku Kordzia.

Ps. zarejestrowałem kolejne 3 gry i zobaczymy...
No i . nic. 1 praca, potem nie można nic wysłać.
Czyli coś tu jest pokręcone ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować