Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2007 o 13:43, Krejt napisał:

O zgarnąłem Gothica 3. ^^
Ktoś się wymieni na Fahrenheita? :P


WYGRAŁEM! :D
Moje pierwsze nagrody wywalczone w pozaszkolnych konkursach. Nie wiecie jak się bardzo cieszę, choć nagrody mogłybyć lepsze. Tak więc do mnie trafi klawiatura BENQ i właśnie Fahrenheit. Jeśli poważnie myślisz o wymianie, to pisz na moim gg. Ja sam muszę się jeszcze zastanowić.

Pozdrawiam
Lesz3yk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 13:55, Mistic napisał:

> Spoko - jako jeden z nielicznych ze "starej grwardi" zgarnąłeś coś innego niż gry.

I to jest bodajże moja pierwsza sprzętowa wygrana :-) Aparaty już mam 2 w domu, więc będe myślał
co z tym zrobie.

Uuu ja wiem, ja wiem - daj ją temu co dał ci cynk o wygranej ;)
A tak serio to na prezent jak znalazł - ja też mam już cyfróweczkę a tą bym dał rodzicom czy teściom jak by byli grzeczni - no ale nie wygrałem więc mogę sobie pogdybać ;)
Dobra gratuluję raz jeszcze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ofertę, ale chyba się trochę zapędziłem. Wezmę jednak tego Gothica i najpierw go wypróbuję. Jak nie będzie ładnie chodził to po prostu wyląduje na Allegro - proste rozwiązanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanko. Jak będzie z wysyłkami ? Bo ja 21 lipca wyjeżdżam, wracam dopiero 31 lipca/1 sierpnia. No i jeśli będzie wysłana w tym czasie to nie będę mógł odebrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jedno trzeba było powiedziec: warto było. No to teraz czekamy na nastepny konkurs. I jeszcze jedno. Wyjeżdżam 3 sierpnia i nie bedzie mnie d0 10 sierpnia więc czy nagroda dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe kiedy będzie news na gram.pl o wynikach ;)
Jakoś ospale newsmani działają - ale rozumiem - taka pogoda...

PS: Pozostaje czekać do 23-07 na wynik konkursu specjalnego - szanse mam znikome coś czuję ale łudzę się że jednak coś mi przypadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że udało mi się wygrać Heroes of Might and Magic V (Silver Edition). :-) Mam już podstawkę, ale nie posiadam dodatku, więc sobie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:05, Evil Khan napisał:

PS: Pozostaje czekać do 23-07 na wynik konkursu specjalnego

Taa, kolejny tydzień czekania... Ślag! ;)
Mam nadzieję jednak, że coś się uda zgarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:05, Evil Khan napisał:

PS: Pozostaje czekać do 23-07 na wynik konkursu specjalnego - szanse mam znikome coś czuję
ale łudzę się że jednak coś mi przypadnie :)

No ja mam takie same podejście :). Wcześniej nie wierzyłem, że cokolwiek wygram, ale skoro udało się wygrać JE i Farenhaita, a wczoraj na bwinie 85 zł, więc może szczęście, pierwszy raz w życiu jest po mojej stronie??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wygłałem F.E.A.R. jak dla mnie najlepsza gra z tych, które można było dostać, reszta albo mnie nie interesuje albo już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:23, PRINCE JANEK napisał:

he he he. No ja wygrałem act of war. Fajne i to chociaz strategii nie lubie. Ale może będzie
fajnie :) Gratuluje wszystkim nagród.


No wiesz zawsze się na coś lepszego liczy. Ja też nie jestem jakimś olbrzymim fanem strategii, ale w dwie części Warhammera grałem z przyjemnością, także może i do tej się przekonam. A wygrałeś coś jeszcze? Ja wysłałem tylko jedno zgłoszenie i w sumie jestem zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gry staną na półce w oczekiwaniu na nowego kompa, już nawet w EKN patrzę najpierw na wymagania, przydałby się nowy, może za tydzień uda się coś wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować