Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Ja też się cieszę, że wy się cieszycie :-)

Może nie zamieszczajcie swoich prac na zadanie specjalne na forum i w geesach, poczekajcie do ogłoszenia wyników :-)
Jury jeszcze nie dokonało wyboru. Poziom i zawartość prac są bardzo zróżnicowane - do Sasa do lasa :-D
Nie wiem, czy będzie felieton z wyborem odpowiedzi, jest okres urlopowy. Jeśli dostanę zgodę, to zamieszczę najfajniejsze fragmenty w geesie.
Kolejny eXtra Konkurs prędko nie będzie. Musimy przecież wydać trochę nowości w tej serii, żebyście nie musieli kupować gier, które macie ;-)
Podziękowania za nagrody sprzętowe należą się partnerom eXtra Klasyki neXt, ale powiedzmy, że delikatnie ich nakłoniliśmy do ich ufundowania ;-)

/me zmyka do pracy, bo sierpień też będzie gorący :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:02, konarion napisał:

Czy do osób, które wygrały gre zostaną wysłane jakieś maile żeby podać adres do wysyłki?

Zdaje mi sie że tak albo wyślą maila albo zadzwonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 13:02, konarion napisał:

Czy do osób, które wygrały gre zostaną wysłane jakieś maile żeby podać adres do wysyłki?


Raczej nie, adres podawano już przy wysyłaniu zgłoszenia. Przy nagrodach bardziej wartościowych dodatkowo telefonuje się do zwycięzców zapewne dla względów bezpieczeństwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 08:47, akne napisał:

Ja też się cieszę, że wy się cieszycie :-)


A cieszą sie chyba wszyscy, gdyż moje specjalistyczne badania wykazały, iż "rozdaliście" 777 gier, nie 1000. Czy to prawda, że każdy coś wygrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 14:50, Baal Namib napisał:

Co do prac, pokazał ktoś swoje ?

Tekstu nie pokażę. Nie ma się za bardzo czym chwalić, bo na ten etap był pisany wyjątkowo na odwal.
A grafikę, którą zrobiłem na "speszyl kontest" pokażę po ogłoszeniu wyników. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 14:59, Krejt napisał:

> Co do prac, pokazał ktoś swoje ?
Tekstu nie pokażę. Nie ma się za bardzo czym chwalić, bo na ten etap był pisany wyjątkowo na
odwal.
A grafikę, którą zrobiłem na "speszyl kontest" pokażę po ogłoszeniu wyników. :)


O dziwo! Ja na tamten etap, napisałem od razu przy kompie. Tym razem napisałem wiersz, troszkę dłużej posiedziałem, no i nagroda troszkę uboższa od TDU. No ale co poradzić, cieszę się że w ogóle coś jest ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 15:03, Baal Namib napisał:

> > Co do prac, pokazał ktoś swoje ?
> Tekstu nie pokażę. Nie ma się za bardzo czym chwalić, bo na ten etap był pisany wyjątkowo
na
> odwal.
> A grafikę, którą zrobiłem na "speszyl kontest" pokażę po ogłoszeniu wyników. :)
>

O dziwo! Ja na tamten etap, napisałem od razu przy kompie. Tym razem napisałem wiersz, troszkę
dłużej posiedziałem, no i nagroda troszkę uboższa od TDU. No ale co poradzić, cieszę się że
w ogóle coś jest ;-D

Co to jest to TDU bo coś nie mogę skapować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z nagrody. :-) Podstawkę HoMM V już mam, ale nie posiadam dodatku, więc sobie pogram. ;-)

Z chęcią zobaczyłbym pracę innych osób. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, ale z tamtej edycji... I jak grę przysłali, to te dwie plastikowe części co trzymają instrukcje, to jedna z nich się ułamała. Nie zobaczyłem jej całej. Więc chyba raczej chętny nie będziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:56, Baal Namib napisał:

Ja mam, ale z tamtej edycji... I jak grę przysłali, to te dwie plastikowe części co trzymają
instrukcje, to jedna z nich się ułamała. Nie zobaczyłem jej całej. Więc chyba raczej chętny
nie będziesz ?


Jak tylko płyta jest w idealnym stanie, to ten ułamany uchwyt to żaden problem :) Jak przyjdzie do mnie HOMM V to się może jakoś umówimy przez gram.pl albo na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 14:46, elekrin napisał:

A cieszą sie chyba wszyscy, gdyż moje specjalistyczne badania wykazały, iż "rozdaliście" 777
gier, nie 1000. Czy to prawda, że każdy coś wygrał?


Nie każdy, kto przesłał odpowiedź, wygrał. Były niestety odpowiedzi niskich lotów (że tak to eufemistycznie nazwę): wulgarne, przemocą, pozbawione sensu, nachalnie reklamowe i wazeliniarskie bez polotu, nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 08:47, akne napisał:

Kolejny eXtra Konkurs prędko nie będzie.


Ale jak juz jestesmy przy kolejnym extra konkursie - to mam pros... nie nie prosbe bede blagal: dajcie szanse tez wygrac tym co kupia same gry. W XKN pojawilo sie kilka gier, ktore chcialbym miec i ktore kupie. Ale nie bede ich od razu rejestrowal - poczekam do nastepnej edycji konkursu. :) Chodzi o to, ze chcialem wziac w pierwszej edycji konkursu i wszystko bylo dobrze - mialem zakupione i zarejestrowane gry z serii XKN pisalem sobie wypracowanie na konkurs, a tu ktoregos pieknego dnia w laptopie poszla na tamten swiat plyta glowna. Gdy odzyskalem dostep do Internetu - pierwsza edycj konkursu byla zakonczona.

Po protstu fajnie by bylo miec mozliwosc wygrania jakis nagrod bez dodatkowych zadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:39, Wojman napisał:

Po protstu fajnie by bylo miec mozliwosc wygrania jakis nagrod bez dodatkowych zadan.


Czyli losowanie? Wydaje mi się, że to by była zbyt duża loteria :) Choć można by było zrobić konkurs, gdzie to użytkownik ma się popisać swoją wyobraźnią, bez żadnych pytań i zadań ze strony CDP. Takie freestajla. Z questem : najbardziej odjechane bla bla bla mają szanse na lepsze nagrody czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 00:27, akne napisał:

> A cieszą sie chyba wszyscy, gdyż moje specjalistyczne badania wykazały, iż "rozdaliście"
777
> gier, nie 1000. Czy to prawda, że każdy coś wygrał?

Nie każdy, kto przesłał odpowiedź, wygrał. Były niestety odpowiedzi niskich lotów (że tak to
eufemistycznie nazwę): wulgarne, przemocą, pozbawione sensu, nachalnie reklamowe i wazeliniarskie
bez polotu, nie na temat.


To jak 333 gry zostały to mogliście rozdać tym co np: tylko jedną grę wygrali:)
A czy jakieś maile są wysyłane do tych co gry wygrali? Bo już środa, a nadal nic nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować