Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 10:09, konarion napisał:

To jak 333 gry zostały to mogliście rozdać tym co np: tylko jedną grę wygrali:)

Dobry pomysł xD

"Dać gramowiczom palec, to całą ręke wezmą" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:09, konarion napisał:

To jak 333 gry zostały to mogliście rozdać tym co np: tylko jedną grę wygrali:)


Przykro mi, ale za brak podstawowej znajomości matematyki nagrody i tak by tobie kolejnej gry nie dali. 777+333=1100....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:16, Mistic napisał:

> To jak 333 gry zostały to mogliście rozdać tym co np: tylko jedną grę wygrali:)

Przykro mi, ale za brak podstawowej znajomości matematyki nagrody i tak by tobie kolejnej gry
nie dali. 777+333=1100....

No tak mała pomyłeczka każdemy się może przytrafić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:09, konarion napisał:

A czy jakieś maile są wysyłane do tych co gry wygrali? Bo już środa, a nadal nic nie doszło

Maile pójdą ewentualnie do osób, które zgarnęły najcenniejsze nagrody. Ale zazwyczaj CDP kontaktuje się telefonicznie średnio 2 tygodnie po ogłoszeniu wyników.
Osoby, które zgarnęły gry i drobniejsze nagrody typu pendrive itp. w ogóle nie doczekają się kontaktu ;) - po prostu nagrody zostaną wysłane na adres podany w sekcji "moje konto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:30, Krejt napisał:

Maile pójdą ewentualnie do osób, które zgarnęły najcenniejsze nagrody. Ale zazwyczaj CDP kontaktuje
się telefonicznie średnio 2 tygodnie po ogłoszeniu wyników.
Osoby, które zgarnęły gry i drobniejsze nagrody typu pendrive itp. w ogóle nie doczekają się
kontaktu ;) - po prostu nagrody zostaną wysłane na adres podany w sekcji "moje konto".


Dla osób, które wygrały mniej cenne nagrody powinien przyjść e-mail z wiadomością, że paczka została wysłana, ale nie ma co się martwić, że nie przychodzi, na każdego przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 10:16, Mistic napisał:

Przykro mi, ale za brak podstawowej znajomości matematyki nagrody i tak by tobie kolejnej gry
nie dali. 777+333=1100....


777+333=1110 tak gwoli ścisłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 11:45, heyboy napisał:

> Przykro mi, ale za brak podstawowej znajomości matematyki nagrody i tak by tobie kolejnej
gry
> nie dali. 777+333=1100....

777+333=1110 tak gwoli ścisłości ;)

Opowieść z cyklu - "ilu trzeba gramowiczów by poprawnie dodać dwie, trzcyfrowe, całkowite liczby do siebie ?'' ;))

PS: Kiedy mniej więcej odbędzie się wysyłka nagród (gier) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 12:12, Evil Khan napisał:

> > Przykro mi, ale za brak podstawowej znajomości matematyki nagrody i tak by tobie
kolejnej
> gry
> > nie dali. 777+333=1100....
>
> 777+333=1110 tak gwoli ścisłości ;)
Opowieść z cyklu - "ilu trzeba gramowiczów by poprawnie dodać dwie, trzcyfrowe, całkowite liczby
do siebie ?'' ;))

PS: Kiedy mniej więcej odbędzie się wysyłka nagród (gier) ?


Akne pisała, że gdzieś za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 12:50, konarion napisał:

> PS: Kiedy mniej więcej odbędzie się wysyłka nagród (gier) ?

Akne pisała, że gdzieś za dwa tygodnie


Jeśli uda mi się pokończyć Bardzo Ważne Sprawy w tym tygodniu, to w przyszłym zacznę wysyłać cenniejsze nagrody (monitory, procki, grafy, kamery).
Termin wysłania gier: 8 sierpnia. Inne nagrody - sukcesywnie, najwcześniej next week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:45, akne napisał:

Jeśli uda mi się pokończyć Bardzo Ważne Sprawy w tym tygodniu, to w przyszłym zacznę wysyłać
cenniejsze nagrody (monitory, procki, grafy, kamery).
Termin wysłania gier: 8 sierpnia. Inne nagrody - sukcesywnie, najwcześniej next week.

Wyczuwam spisek na moją skromną osobę. :P Ostatnio jak wygrałem procesor to wszystkie gry zostały wcześniej wysłane, a swój procesor otrzymałem chyba w ostatniej turze, a teraz gdy wygrałem gry to okazuję się, że to gry zostaną wysłane jako ostatnie. Widzę w kraju przekrętów przekręt na przekręcie przekręt przekrętem pogania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wygrałem Dragonsharda (dopiero teraz sprawdziłem bo wcześniej nie miałem dostepu do neta). W sumie jestem nawet zadowolony że w ogóle coś wygrałem, ale jednak jakiś tam niedosyt pozostaje. W poprzednim etapie wygrałem pendrive''a więc było trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wysyłka gier będzie później niż wysyłka innych nagród. Wysyłką gier zajmuje się Bardzo Sympatyczna Osoba, która wyjeżdża na zasłużony wypoczynek i wraca w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:07, akne napisał:

Tym razem wysyłka gier będzie później niż wysyłka innych nagród. Wysyłką gier zajmuje się Bardzo
Sympatyczna Osoba, która wyjeżdża na zasłużony wypoczynek i wraca w sierpniu.

A kiedy wysyłka tego "mniejszego sprzętu" ? xD Np. pendrive-a ? Bo ja jutro wyjeżdżam i wracam dopiero 1 sierpnia i bym najwyżej powiedział sąsiadom by odebrali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:07, akne napisał:

Tym razem wysyłka gier będzie później niż wysyłka innych nagród. Wysyłką gier zajmuje się Bardzo
Sympatyczna Osoba, która wyjeżdża na zasłużony wypoczynek i wraca w sierpniu.

a ja wlasnie siedze w anglii i mam nadzieje, ze nei zrobilo by to wielkiego problemu gdyby mozna bylo wyslac nagrody na adres mojego kolegi? jak cos to napisalem maila wraz z objasnieniem sytuacji oraz jego danymi. Z gory dzieki, a kamerka mnie tymbardziej cieszy bo po powrocie mialem aparat nowy kupic, a tak juz mam pare stow zaoszczedzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 17:07, akne napisał:

Tym razem wysyłka gier będzie później niż wysyłka innych nagród. Wysyłką gier zajmuje się Bardzo
Sympatyczna Osoba, która wyjeżdża na zasłużony wypoczynek i wraca w sierpniu.


To bardzo szkoda, że tak późno no ale trudno jakoś się wytrzyma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 19:45, akne napisał:

Jeśli uda mi się pokończyć Bardzo Ważne Sprawy w tym tygodniu, to w przyszłym zacznę wysyłać
cenniejsze nagrody (monitory, procki, grafy, kamery).
Termin wysłania gier: 8 sierpnia. Inne nagrody - sukcesywnie, najwcześniej next week.

Te Bardzo Ważne Sprawy to zapewne zdjątka na nagrody specjalne.:) Aż tak dużo ich jest , że ciężko Ci się wyrobić? No to widzę, że konkurencja jest baardzo dużo, ale ja i tak bym pewnie wygrał, jeżeli byłoby nadesłanych tylko 5 zdjęć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 18:56, cichy10 napisał:

Te Bardzo Ważne Sprawy to zapewne zdjątka na nagrody specjalne.:) Aż tak dużo ich jest , że
ciężko Ci się wyrobić? No to widzę, że konkurencja jest baardzo dużo, ale ja i tak bym pewnie
wygrał, jeżeli byłoby nadesłanych tylko 5 zdjęć... :/


Hmm, jakby to powiedzieć... Bardzo Ważne Sprawy to m.in. kolejny numer eXtra Gry i nowe rzeczy w seriach.
No i nowe promocje :-)

Jury już wstępnie przejrzało prace na zadanie specjalne. Powinniśmy zdążyć z ogłoszeniem wyników w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 20:47, akne napisał:

Hmm, jakby to powiedzieć... Bardzo Ważne Sprawy to m.in. kolejny numer eXtra Gry i nowe rzeczy
w seriach.
No i nowe promocje :-)

Jury już wstępnie przejrzało prace na zadanie specjalne. Powinniśmy zdążyć z ogłoszeniem wyników
w poniedziałek.

No tak, zapomniałem o tych nowych gierkach. Będzie w końcu coś naprawdę interesującego w XKN (oczywiście dla mnie). :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 21:37, cichy10 napisał:

No tak, zapomniałem o tych nowych gierkach. Będzie w końcu coś naprawdę interesującego w XKN
(oczywiście dla mnie). :)))


Hmmm, jak to mówi Mario: "zbierzcie 100k podpisów, a wydamy każdą grę"
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować