Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Ankieta mikołajkowa: Co dziś dostaliście (albo dostaniecie) od Mikołaja?

811 postów w tym temacie

Age of empires 3 (rok temu dostałem dodatek^^ to w tym roku podstawkę)
3 paczki cukierków (toffiefee, mikołajkowe opakowanie^^)
i kartę WiFi (ale to od samego siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słodycze +
GTA 4 i Civ4 Complete Edition ( sam sobie kupiłem,żeby nikt się nie czepiał, że rodzice burżuje). Niestety paczka dojdzie dopiero w poniedziałek. Ach ta nasza kochana Poczta Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A było się w empiku więc co nie co wybrałem (choć nie dużo). Tak dostałem nową płytę Kazika - Silny Kazik pod wezwaniem oraz poradnik brandygames do GTA IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Zazdroszcze tym co piszą że dostali GTA 4 czy inną grę lub od biedy nawet książkę.
Ja standard toffiefie i mikołaja czekoladowego…. Trudno na gwiazdkę też nie spodziewam się jakiegoś EXTRA prezentu. Powiedziałem mojej mamuśce że mikołaj :-) [tradycja] w tym roku może mi nic nie przynosić pod choinkę. Gdybym rano obudził się sięgną pod poduszkę i wyciągną dajmy na to Fallouta 3 chyba zwaliłbym się w gacie ze szczęścia. Ehh.. zazdroszcze. W sumie trzeba się cieszyć tym co się ma ale…Eh… bez komentarza.
Chociaż planuje sam zrobić sobie mikołajkowo-gwiazdkowy prezent FALLOUTA 3 BUHAHAHAHA ŁAHAHA… no starczy. Pozdrawiam wszystkich gramowiczów trzymajcie się ramy to się nie posramy…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem tylko paczkę pełną słodyczy. Zamówiłem sobie kilka gier na PC w formie prezentu , ale Poczta Polska jak zwykle zawiodła i muszę czekać na ten prezent do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się co do prezentu pomyliłem ^^.Około 21.00 dostałem jeszcze bardzo fajny zestaw głośników z Logitecha.Teraz tylko z mojego pokoju słychać Rockowe dźwięki ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na mikołajki dostałam pokrowiec na moją gitarę, dwie kostki do gry, skrzyneczkę na skarby ( pytanie dlaczego rodzice zawsze dostają lepsza prezenty od dzieci? moja mama dostała większą i porządniejszą skrzyneczkę ode mnie) i słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obchodzę tylko szkolną wersje tego święta (mikołajek, nie dalszego swieta), no może z wyjątkiem tego roku. Nie udało sie tego zorganizowac, nie mam pojecia czemu.
Rok temu kupiłem koledze portfel, ale że on przyszedł do szkoły tylko 3 razy i tylko we wrześniu to mogłem go sobie zostawić. Do dziś używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 00:46, Damianuss1 napisał:

Dostałem super czajnik elektryczny :D, szybko grzeje, ale jest głośny jak samolot.

Czajniki elektryczne tak już mają, to woda bulgocze, a fizyki nie oszukasz :)

Ja po cichu liczę, że dostanę tai fajny komplecik - dwa podnośniki do motocykla, na przód i na tył, żeby sobie Kawka wygodnie zimę spędziła "w przestworzach nie dotykając ziemi" :D A jak nie, to może jakiegoś Assassin''s Creeda 2 się uda wycyganić ^_^ A pewnie będzie w końcu tak, że dostanę tylko kilka banknotów i sam sobie będę musiał prezent skombinować (czyli pójdzie to na konto, żeby na wiosnę było za co ubezpieczyć jednoślad :)

Zazdroszczę wszystkim tym, którzy dostali/dostaną słodycze - ja zapowiedziałem mamie, żeby nawet nie próbowała mi nic słodkiego dawać, bo staram się ograniczyć, a docelowo wyeliminować, słodycze z mojej diety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dostałem?
Szczoteczkę automatyczną na baterie i baterie do tego. Oczywiście nie obyło się również bez słodyczy. Miło - nie spodziewałem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować