• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.04.2007 o 22:21, Ecko09 napisał:

Trzeba czekać na tego patcha. Wiadomo coś kiedy wyjdzie?

Patch ma podobnie wyjść dopiero w maju... Którego, nie wiadomo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 22:13, MasterOfBlaster napisał:

(WIEM ZE NI POWINIENEM SIE POWTARZAC)
Mam problem bo gdy stworze konto sieciowe w TDU i wybiore je to wyskakuje mi napis abym sprawdzil
swoje poloczenie czy cos takiego.
Co mam zrobic?

(Firewalle mam wylonczone)

Kliknij OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 22:38, cooper232 napisał:

> (WIEM ZE NI POWINIENEM SIE POWTARZAC)
> Mam problem bo gdy stworze konto sieciowe w TDU i wybiore je to wyskakuje mi napis abym
sprawdzil
> swoje poloczenie czy cos takiego.
> Co mam zrobic?
>
> (Firewalle mam wylonczone)
>
Kliknij OK

Jak kliknolem ok to wlonczyla mi sie tabelka z wybieraniem profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Athlon 2.4, 512ram w dc, radeon x800gt, po uruchomieniu gry na chwilę robi się czarny ekran a potem z powrotem do windy...znam już 4 osoby, które tak mają, a wszyscy używają radeona x800gt...o co chodzi??!! mam najnowsze sterowniki ze strony ati.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 22:39, MasterOfBlaster napisał:

> > (WIEM ZE NI POWINIENEM SIE POWTARZAC)
> > Mam problem bo gdy stworze konto sieciowe w TDU i wybiore je to wyskakuje mi napis
abym
> sprawdzil
> > swoje poloczenie czy cos takiego.
> > Co mam zrobic?
> >
> > (Firewalle mam wylonczone)
> >
> Kliknij OK
Jak kliknolem ok to wlonczyla mi sie tabelka z wybieraniem profilu



Serwery szwankują nikt się nie może połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam dziwny błąd. Myślałem że ominie mnie problem z zepsutym save''em, ale niestety dzisiaj on wystąpił. Zaczęły pojawiać się te wszystkie komunikaty o osiągnięciach. Pomyślałem sobie że to nie problem bo zrobiłem niedawno kopię save''a. No to wgrywam kopię i nic - ten sam problem z grą. Gra tak jakby niszczy każdy wgrany save. W profilu offline wszystko jest OK. Nie wiem o co chodzi. Może gra zdążyła już wysłać jakieś info na serwery gamespy i uruchamiając mój profil online odbiera te informacje i za każdym razem niszczy save? Jest jakieś na to rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem wybrałem sobie to id, pisałem hasło i nick, ale jak jeżżde po wyspie to się okazuje że jest pusta. Czy to znaczy że trzeba zaznaczyc jakas opcje? bo online jestem cały czas na tym koncie.
HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2007 o 23:14, nym1 napisał:

Athlon 2.4, 512ram w dc, radeon x800gt, po uruchomieniu gry na chwilę robi się czarny ekran
a potem z powrotem do windy...znam już 4 osoby, które tak mają, a wszyscy używają radeona x800gt...o
co chodzi??!! mam najnowsze sterowniki ze strony ati.com


Nie ma na to rady. Mój kolega tak miał, ale jak włancza gre i pojawia mu się czarny ekran to naciska flage między CTRL a ALT i czeka tak z 20 sekund aż te reklamy przelec i później włancza gre, i czeka tak z 10 sek. aż mu się ekran pojawi, i tym sposobem gra i ma już 56% gry. Ja tam nie mam żadnych problemów z grą, a o do serwerów to ostatnio często padają. Wczoraj 3 razy nie można było się połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na profilu niby pisze, ze jakis wysylaja, ale to w takim razie jak sie laczy z serwerem pisze ze podałem zly login, a jest on taki sam jak ten podany na gamespy''u :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2007 o 02:22, mj12agent napisał:

A ja mam dziwny błąd. Myślałem że ominie mnie problem z zepsutym save''em, ale niestety dzisiaj
on wystąpił. Zaczęły pojawiać się te wszystkie komunikaty o osiągnięciach. Pomyślałem sobie
że to nie problem bo zrobiłem niedawno kopię save''a. No to wgrywam kopię i nic - ten sam problem
z grą. Gra tak jakby niszczy każdy wgrany save. W profilu offline wszystko jest OK. Nie wiem
o co chodzi. Może gra zdążyła już wysłać jakieś info na serwery gamespy i uruchamiając mój
profil online odbiera te informacje i za każdym razem niszczy save? Jest jakieś na to rozwiązanie?


Jak przekopiowujesz save to pamiętaj żeby nie wlepi profilu do profilu (np: kopiujesz profil max do wnętrza profilu max)
Spróbuj zamieni miejscami te dwa foldery. UWAGA: Gra może nie odczytac tych podmienionych.
Najlepiej sprawdz jak kopiowałeś.

Ps.Wiem bo sam to miałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wyspa jest bardzo dużo i czasem musisz przejechać trochę kilometrów, aby spotkać chociaż jedną osobę. Aby upewnić się, czy rzeczywiście inni gracze są na tej wyspie, wciśnij klawisz mapy i zobacz na niej czy ktoś z graczy online po niej jeździ... :)

Palmerex - No i właśnie to jest twój problem, bo nie trzeba podawać takiego samego loginu w obu przypadkach.
Pisze, że jest zły, bo pewnie już ktoś taki ma i musisz sobie go zmienić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest stary patch. Nie było jeszcze naszej wersji.
Ściągnąłem go ale nie zainstalowałem. Wyżej zapomniałem dopisać
pytanie. Czy po zainstalowaniu nie stracę savów, ale to już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2007 o 09:37, cooper232 napisał:

> Athlon 2.4, 512ram w dc, radeon x800gt, po uruchomieniu gry na chwilę robi się czarny
ekran
> a potem z powrotem do windy...znam już 4 osoby, które tak mają, a wszyscy używają radeona
x800gt...o
> co chodzi??!! mam najnowsze sterowniki ze strony ati.com

Nie ma na to rady. Mój kolega tak miał, ale jak włancza gre i pojawia mu się czarny ekran to
naciska flage między CTRL a ALT i czeka tak z 20 sekund aż te reklamy przelec i później włancza
gre, i czeka tak z 10 sek. aż mu się ekran pojawi, i tym sposobem gra i ma już 56% gry. Ja
tam nie mam żadnych problemów z grą, a o do serwerów to ostatnio często padają. Wczoraj 3 razy
nie można było się połączyć.



Mógłbyś dokładniej napisać jak twój kumpel odpala grę? Bo chyba źle to robie skoro nadal nie mogę włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2007 o 13:25, nym1 napisał:

> > Athlon 2.4, 512ram w dc, radeon x800gt, po uruchomieniu gry na chwilę robi się czarny

> ekran
> > a potem z powrotem do windy...znam już 4 osoby, które tak mają, a wszyscy używają
radeona
> x800gt...o
> > co chodzi??!! mam najnowsze sterowniki ze strony ati.com
>
> Nie ma na to rady. Mój kolega tak miał, ale jak włancza gre i pojawia mu się czarny ekran
to
> naciska flage między CTRL a ALT i czeka tak z 20 sekund aż te reklamy przelec i później
włancza
> gre, i czeka tak z 10 sek. aż mu się ekran pojawi, i tym sposobem gra i ma już 56% gry.
Ja
> tam nie mam żadnych problemów z grą, a o do serwerów to ostatnio często padają. Wczoraj
3 razy
> nie można było się połączyć.


Mógłbyś dokładniej napisać jak twój kumpel odpala grę? Bo chyba źle to robie skoro nadal nie
mogę włączyć.

Włonczas gre, pojawia ci sie czarnu ekran!!! i wtedy wiskasz tą flage między CTRL i ALT i czkasz tak z 30 sekun aż te reklamy wszystkie przejda, potem podświetlasz gre i czekasz tak z 10 sekund aż ci się ekran pojwia
Wpisujesz kod zakładasz kotno na GameSpy i nara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sory za drugi post :(
Dawajcie screeny z jazdy motorem :)
[URL= http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7d30c6d73aa2dc2.html][IMG] http://images22.fotosik.pl/100/c7d30c6d73aa2dc2m.j pg[/IMG][/URL]
NIe wiem czy wiecie ale prawy SHIFT to pochylenie zawodnika na motorze co zmniejsza opory powietrza i większą prędkość max :) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2007 o 14:27, cooper232 napisał:

Sory za drugi post :(
Dawajcie screeny z jazdy motorem :)
[URL= http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7d30c6d73aa2dc2.html][IMG] http://images22.fotosik.pl/100/c7d30c6d73aa2dc2m.j
pg[/IMG][/URL]
NIe wiem czy wiecie ale prawy SHIFT to pochylenie zawodnika na motorze co zmniejsza opory
powietrza i większą prędkość max :) ;p


A z czym masz problem, że piszesz to w dziale pomocy technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować