• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam pewne pytanko. Gram dzisiaj sobie w TDU, wszystko śmiga bez zwiechy a tu nagle gra mi staje i tylko Ctrl+ Alt+ Delete ratuje. Po rozpoczęciu gry od nowa zawiesza sie w ten sam sposób po 5 minutach grania. Po wczytaniu też. Usunąłem katalog Test Drive Unlimited z ,,Danych Aplikacji" , i pomogło, ale tylko na około 3h. Czy tak co 3h bede musiał ten katalog usuwać czy problem w końcu ustanie ?
Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.12.2007 o 17:25, Sebo7 napisał:

Patcha ściągnąłeś ?.


Mam TDU z TopSellera . Do niego są juz dołączone patche. Wszystkie poinstalowałem (za wyjątkiem Visty, bo mam XP :P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.12.2007 o 17:24, Markoo napisał:

Mam pewne pytanko. Gram dzisiaj sobie w TDU, wszystko śmiga bez zwiechy a tu nagle gra mi staje
i tylko Ctrl+ Alt+ Delete ratuje. Po rozpoczęciu gry od nowa zawiesza sie w ten sam sposób
po 5 minutach grania. Po wczytaniu też. Usunąłem katalog Test Drive Unlimited z ,,Danych Aplikacji"
, i pomogło, ale tylko na około 3h. Czy tak co 3h bede musiał ten katalog usuwać czy problem
w końcu ustanie ?
Prosze o pomoc


Mam dokładnie ten sam błąd , z tym że ja muszę odinstalowywać całą grę ze wszystkim ... ( myślałem że to wina Visty , ale skoro na Xp jest tosamo ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.12.2007 o 21:56, fifomaniak napisał:

To dzieje sie w jakims szczegolnym momencie (np. przy wychodzeniu z garazu) czy w roznych momentach?
Pytam sie was obu, Markaa tez


Głownie przy ładowaniu (wtedy kiedy pojawia się napis Test Drive Unlimited) , ale podkreślam głownie to nie znaczy zawsze bo zdarzało się i po prostu w czasie jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam dokładnie ten sam problem co wyżej, gra nagle zawiesza się i jedyne wyjście to ctrl alt del. wersja z topseller. Co ciekawe gram od 3 dni i było ok, zaczeło się dopiero dzisiaj. Zawiesza się głównie w czasie zwykłej jazdy. Zauważyłem też, że w niektórych rejonach wyspy zawiesza się częściej, ale może to przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mnie to zawiesza sie najpierw podczas wyścigu, a później to już po około 5 miunutowej grze i to niezależnie od tego, czy gram od nowa czy na uprzednim sejwie. Ponadto po tym zacięciu nie da się usunąć gry z poziomu paska( tylko poprzez dodaj\usuń programy) . Nie wiem czy ma to jakiś związek z ww. problemem, ale tak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mozna rozmawiac z innymi graczami tylko trzeba wlaczyc minkrofon i tyle. Zapraszam do mojego klubu jest ton podpisany kubapolskatbg. wystarszy wejsc do klubu i sie dolaczyc moje imie w grze to quba123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.

Ponownie mam problem z TDU. Cały czas sie wiesza. Próbowałem już tego sposobu z przechodzeniem do innego garazu i wychodzeniem, ale to nie pomaga. Zna ktoś moze jakieś rozwiazanie.
Mam zainstalowany Patch 1.66A PL i wczezniej gierka smigała az miło, potem odstawiłem ja na jakiś czas a teraz jaK chce do niej wrócić to cay czas jest jakis problem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Możesz spróbować ściągnąć TDU Save Protector i wyłączyć ptaki i śmieci, szczegóły włącz na wysokie, zmniejsz rozdzielczość, wyłącz AA, a jak nie pomoże to spróbuj defragmentacji dysku - TDU lubi porządek na dysku (naprawdę), a jeżeli to nie pomoże zrób reinstal gry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2007 o 14:46, Martin93 napisał:

Możesz spróbować ściągnąć TDU Save Protector i wyłączyć ptaki i śmieci, szczegóły włącz na
wysokie, zmniejsz rozdzielczość, wyłącz AA, a jak nie pomoże to spróbuj defragmentacji dysku
- TDU lubi porządek na dysku (naprawdę), a jeżeli to nie pomoże zrób reinstal gry. Pozdrawiam



Mam włączone wszystko na max w 1280x1024 a defragmentacje robiłem w zeszłym tygodniu, ale spróbuje pokombinować z różnymi ustawieniami grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować