• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.01.2008 o 18:02, metlife napisał:

jadę sobie czy
to normalnie, czy to w wyścigu i nagle uderzam w coś niewidzialnego na drodze. Po ilości gwiazdek
wnioskuję, że to radiowóz. Po rozejrzeniu się wokół nie widzę żadnego samochodu policyjnego,
więc co jest grane? Z góry dziękuję za pomoc.

Tak, spotkałem się. Wkurzające. Ze zwisami opisanymi wcześniej nie. Ogólnie przerzuciłem się na Dirta bo mnie ta sceneria zielona dobija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 09.01.2008 o 16:51, Mychaa napisał:

Jak wcześniej pisałem wszystkie te zabiegi wykonałem łącznie z defragmentacją i nawet formatem
dysku.
Mój dysk twardy to: Maxtor DiamondMax 21 320 GB (ATA/300, 8MB, 7200, NCQ, RoHS) STM3320820AS
Więc poprostu załamka

No tak - dysk (Serial) ATA/300 to jest TO o czym "marzylem" ;) ,ale jak "widze" nawet to co najnowsze-najnowoczesniejsze nie zawsze sprawia nam frajde .. Ale to fakt - troche dziwne by wydawalo sie taki dobry dysk i po formacie i defragmie tak slabo odczytywal dane na nim zapisane .. Moze trzeba by go "przebadac" jakims programem testujacym ... i jesli cos nie tak "oddac" go w ramach gwarancji .. i zmienic jednak na Seagate Barracuda (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z TDU - zaraz po wybraniu samochodu (na początku gry) wyświetla mi się ekran Zapisywania i ... to wszystko mogę czekać i czekać(napisy są jakby jeszcze nie dokończa wyświetlona [szare]). Przeinstalowanie gry nie pomaga ... Z góry dziękuję za pomoc.
Mam zainstalowany Patch 1.66a pl - żeby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć. Mam problem z TDU. A mianowicie - mam profil internetowy, podczas grania po jakimś czasie gra zawiesza się i wychodzi do Windowsa. Wyświetla się raport o błędach:
Sygnatura błędu:
AppName: testdriveunlimited.exe
AppVer: 1.1.66.1
ModName: testdriveunlimited.exe
ModVer: 1.1.66.1

Przed wyłączeniem się gry pojawia się ramka w około 2/3 ekranu po lewej stronie (a raczej jej prawy bok). Przypuszczam że to może być jakiś problem z internetem, bo zawsze jak gram nie widze żadnych innch internetowych kierowców i w tym momencie gdy pojawia się ramka, numerek 1 obok GPS''a (1 = widać tylko mnie) zmienia się na 2 (czyli ktoś sie pojawił = stąd ramka, jak przypuszczam).
Na koniec podaje konfiguracje komputera (żeby nie było że nie było):
Procesor: Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz
Karta graficzna: Galaxy GeForce 7900 GS
RAM: 1GB ( do wymiany :P )
Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.01.2008 o 17:25, Rexaw napisał:

Mam problem z TDU - zaraz po wybraniu samochodu (na początku gry) wyświetla mi się ekran Zapisywania
i ... to wszystko mogę czekać i czekać(napisy są jakby jeszcze nie dokończa wyświetlona [szare]).
Przeinstalowanie gry nie pomaga ... Z góry dziękuję za pomoc.
Mam zainstalowany Patch 1.66a pl - żeby nie było :)



Mam dokładnie ten sam problem,tylko nie koniecznie od razu po wybraniu samochodu,czasami jak ukończę wyścig albo jak zrobię cokolwiek co wymaga zapisania stanu gry. Wcześniej tego nie było,bo dopiero od niedawna mam takie problemy. Jeśli byś mógł,to zerknij na mojego długiego posta ze strony 170. Mógłbyś sprawdzić, czy u Ciebie działa poprawnie ten obszar w którym mi się gra zawiesza.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2008 o 10:46, Rexaw napisał:

Tak tylko przez to ja jeszcze w życiu żadnego obszaru nie widziałem .... :/

Rozumiem,u mnie na razie da się grać,ale jak jest zapisywanie stanu gry,to się tylko modlę,by gra się nie powiesiła.Też przeinstalowałem TDU i nic to nie pomogło,zdefragmentowałem wszystkie partycje i też nic to nie dało.Może coś nie tak z serwerami jest,w sumie ostatnio też,często mi zrywa połączenia z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wielkie dzięki - pomogło :) Normalnie jakbyś miał gramsajta to dodałbym Cię do znajomych ;) Yszcze raz dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

siemka mam problem z tdu i nie wiem co zrobić jak wejść do salonu z motorami odkryłem chyba wszystkiem odkryte salony (mam orginała i jeżdziłem z mapką dołączoną do gry)i co z salonem lexusa też nie moge do niego wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zobacz sobie w mapce w grze pod "M" czy masz ktorys z salonow troche ciemniejszy niz pozostale (tak jak w windowsie, gdy przycisk jest nieaktywny), jesli jest taki to musisz dojechac do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2008 o 14:34, Linux M napisał:

Próbowałeś tego sposobu? http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1722
Możliwe, że pomoże. ;)



Potwierdzam,mi też pomogło.Wczoraj sprawdziłem i gierka już się nie wiesza.Aczkolwiek nie sprawdziłem jeszcze tego ferelnego obszaru,o którym pisałem na stronie 170. Dzięki wielkie za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko.Wiem,że po prześledzeniu wszystkich postów bym pewnie znzlazł ale szukam i szukam i nic.Otóż nie grałem troche czasu bo grałem w WOWa.Ale wracają stare nawyki:) I zacząłem grać w Test drive''a problem polega na tym: zresztą opisałem go na 3 stronie tego wątku.Posiadam kartę nvidia 8800 gts 640ram. I gra przycina.Po prostu przycina.W maju miał wyjść patch ale przestałem śledzić rozwój sytuacji(uzależnienie od WOW) Jestem ciekaw gdzie można znaleźć ów patch... Bardzo bym prosił o jakiś link...
Pozdrawiam i zapraszam na serwery World of warcraft:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z Twojego linka:
* It could be caused by a Virus, please close all programs which are running in the background and run an in-depth virus, trojan and spyware scan.
* If the problem persists, please re-install the original file which was included in the setup of your application.

Zamknij wszystki eprogramy dzialajace w tle i przeskanuj kompa w poszukiwaniu wirusa. Jesli problem wciaz bedzie, przeinstaluj gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam Takie Coś Gdy Prowadzę i Pod koniec Wyścigu Jaguarów To Mi Się Gra Zawiesza I Wychdzi Do Pulpitu A Wszystko inne chodzi Super,Jaka Jest Tego Przyczyna?? Zwracam Się Z Prośbą do Adminów O Jakiegoś Patcha Lub Wersje Ulepszoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.01.2008 o 22:47, Chicken07 napisał:

Mam Takie Coś Gdy Prowadzę i Pod koniec Wyścigu Jaguarów To Mi Się Gra Zawiesza I Wychdzi Do
Pulpitu A Wszystko inne chodzi Super,Jaka Jest Tego Przyczyna?? Zwracam Się Z Prośbą do Adminów
O Jakiegoś Patcha Lub Wersje Ulepszoną.


Z tego co piszesz,wnioskuję że masz problem z obszarem Pu''uloa. Zainstaluj tego patcha to powinno pomóc:
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/test_drive_unlimited/patch/test_drive_unlimited_pl_patch_pu''uloa_fix.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować