• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jak masz poziom mistrza to w głównym menu klikasz tryb hardkor i masz.
Z tego co wiem, to jak masz tryb hardkor włączony nie możesz wejść do wyścigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2007 o 06:51, janki41 napisał:

> 4. A jak chcę włączyć grę to pojawia się czarne pole i wywala mnie do pulpitu. Genialna
Vista
> oczywiście napisała że program przestał działać: "Zamknij program", a druga opcja to:
"Wyszukaj
> rozwiązanie problemu w trybie online i zamknij program" próbowałem już parę razy przeinstalować

> grę i nic. POMOCY!!

Miałem tak samo...
Po instalacji wszystko ładnie pięknie, ale przy uruchamianiu APPCRASH i dowidzenia :(
Przeinstalowałem system i zapodałem na nowo sterowniki od audio i grafiki, po czym zainstalowalem
na nowo TDU i... to samo !!
W sklepie na kompie z wystawy wszystko działało idealnie, więc zacząlem patrzeć co też za sterowniki
mi się poinstalowały.
Wyszło na to, że sterowników audio mam 2 sztuki (1 z visty a 2 z płyty) oraz od grafiki oprócz
samych sterowników zainstalowały się jeszcze jakieś programy od OSD i do poprawy jakości obrazu.
Po wywaleniu tego wszystkiego gra odpaliła :D

Nie instaluj nic z płyt które są razem ze sprzętem !!
Jedyny wyjątek to wtedy, kiedy vista nie może sama znaleźć sterowników (ale wtedy instaluj
same sterowniki bez jakichkolwiek dodatków).


A jak rozpoznałeś? Bo ja jeszcze nie instalowałem żadnych nowych sterów do sprzętu. A że jestem noobem to nie wiem nawet gdzie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prosze to pomorzecie mi czy nie bo jak nrazie to nikt się tym nie zainteresował
wiem że wy możecie w to grać ale ja nie i
słyszałem od kumpli że ta gra jest za*****ta mam nadzieje że jest :( :(

20071223115016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko czy ktoś nie wie jak stuningować auta w plikach (taki HANDLING jak w GTA SA), jak ktoś wie to proszę o odp. Wesołych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sprawia, ze gra nie wywala Ci sie do Windowsa podczas wjazdu na ten obszar. Tym samym mozliwe jest bezproblemowe przejechanie wszystkich drog na wyspie oraz ukonczenie, bodajze, wyscigu Jaguara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to teraz ja się pożalę... Otóż mój problem polega na tym, że gdy np przejdę jakiś wyścig i gra się zapisuje to się zawiesza... Piszę mi zapisywanie i nic się dalej nie dzieje tylko gra łapie zawiasa. Dziwne jest to o tyle, że wcześniej takiego problemu nie miałem i na innych profilach gra działa dobrze. Przeszedłem już 20% gry i nie chciałbym zaczynać jej od nowa. Mój konfig : GF 8800GTS 320MB, 2GB RAM, AMD Athlon 4200+, Win XP SP 2. Dodatkowo mam zainstalowanego patcha 1.66PL. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może zadziała:


1. Otwórz "Mój komputer".
2. Kliknij: Narzędzia. Wybierz: Opcje Folderów.
3. Wejdź w zakładkę widok.
4. Rozkład zaznaczeń (ptaszków) i pustych pól powinien być następujący:


Pliki i Foldery:
TAK
NIE
NIE
TAK
TAK
NIE
NIE -> zwróć uwagę, że po zaznaczeniu tego, pojawią Ci się pliki systemowe, włącznie z poszukiwanym przez nas plikiem. Jeśli obawiasz się, że możesz zepsuć coś, to pamiętaj, by zaznaczyć tę opcję po wykonaniu operacji.
NIE

Ukryte Pliki i Foldery:
NIE
TAK

NIE
TAK
TAK
TAK
TAK
NIE
NIE

Zarządzanie parami stron i folderów sieci Web:
TAK
NIE
NIE


Kiedy już to zrobisz:

Documents and Settings (jest na jednej z partycji twardziela) --> All users --> Dane Aplikacji --> Test Drive Unlimited

Powinieneś mieć 3 pliki:
a. Buddy Cache
b. CD-KEY
c. Radial.cdb

Nie przejmuj się a i b. Zrób kopię zapasową radiala (skopiuj go gdzieś na pulpit), po czym usuń go z katalogu. Odpal TDU - powinno działać po takiej operacji.


Nie gwarantuje czy pomoże, znalazłem rozwiązanie na jakimś forum. Podobno jednak pomaga. :)

Chyba sam spróbuje, bo mi TDU rzadko, ale jednak zdarzy się zawiesić. :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem bo gra mi sie normalnie zainstalowala ale jak uruchamiam grę to mi wyskakuje małe okienko czarne potem sie powiększa potem caly ekran czarny i się wyłancza co mam zrobic ? Grę zakupiłem z wydawnictwa TOPSELLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukałem odpowiedzi na moje pytanie, ale nie znalazłem. :(

Gra działała mi normalnie, ale od pewnego czasu wiesza się przy zapisywaniu. Mam zainstalowane Patche: TDU Patch 10 i Patch 1.66. Co mam zrobić, żeby gra się nie wieszała?

_________________
Mój komputer:
Porcesor: Pentium D 805 (2x 2,66)
Karta graficzna: GeForce 7600GT (256 MB)
Ram: 667 MHz 1GB
Dysk twardy: 320GB
Windows xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem jak włączylem TDu po zainstalowaniu to proszą mie o klucz, a ten który mam to jest zły?Może to jest klucz na serwer czy co?
Jak ktoś ma dobry klucz niech do mnie na papisze na GG:2565390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pewnie coś źle wpisałeś, np. O zamiast 0 itd. sprawdź dokładnie każdą literę bądź cyfrę, i spróbuj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Frajera szukasz? Klucz jest na tylnej okladce instrukcji, jak cos to pisz do CDP, ale nie licz ze ktos Ci ot tak da swoj klucz do gry, za ktora placil wlasnymi pieniedzmi... Tak jakby na ulicy lezaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować