• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.03.2008 o 21:20, emp napisał:

Na forum atari pojawilo sie oficjalne info o car packu dla wersji PC [ponad 40 pojazdów
]
Całość bedzie kosztować 9.99euro . Bedzie mozna kupić w cdrprojekcie ? czy za pośrednictwem
gram.pl ?
Czy moze tylko paypal ?



łeeee płatne? 35 zł? Lipa. To drugie tyle ile gra teraz kosztuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zobaczymy czy bedzie 35 zeta kosztowac, jeszcze polskiej ceny nie znamy. Moze gram.pl zrobi jakas promocje ;) Bo nie mam konta pre-paid i nie zamierzam miec i w ten sposob placic, moge sobie zamowic na cd-ku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.03.2008 o 21:52, fifomaniak napisał:

Zobaczymy czy bedzie 35 zeta kosztowac, jeszcze polskiej ceny nie znamy. Moze gram.pl
zrobi jakas promocje ;) Bo nie mam konta pre-paid i nie zamierzam miec i w ten sposob
placic, moge sobie zamowic na cd-ku. :P



na to bym nie liczył "DOWNLOADABLE MEGAPACK" sie nazywa ale zobaczymy mam nadzieje ze ktos z ekipy gram.pl sie tym zainteresuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na forum Atari dostalem odpowiedz od Tenebry, ze Megapack bedzie chodzil bez problemu na polskich wersjach, co oznacza ze nie musimy czekac na lokalizacje jak w przypadku patcha :))
Akashi - tak dla double-check''a, jestes w stanie to potwierdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wysłałem w tym temacie zapytanie bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za TDU u nas, ja jestem tylko w PT i tego typu informacji nie mam niestety :)

Jak będę miał jakąś informację potwierdzoną w 100% oczywiście dam znać.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2008 o 12:06, Akashi napisał:

Wysłałem w tym temacie zapytanie bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za TDU u nas,
ja jestem tylko w PT i tego typu informacji nie mam niestety :)

Jak będę miał jakąś informację potwierdzoną w 100% oczywiście dam znać.

pozdrawiam


Git :) czekam niecierpliwie, aczkolwiek mam nadzieje ze Tenebra sie nie pomylila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety jest to legendarny już problem który nVidia miała naprawić w sterownikach ... aczkolwiek poza informacjami iż Atari wraz nVidia pracują nad rozwiązaniem nic nowego się nie pojawiło w tym temacie.

Czasami pomaga instalowanie sterowników w wersji Beta np. 174.20 czy starsze 158.19

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

najfajniej by bylo jakby za wPLN mozna bylo kupić megapack :)

Coraz wiecej aut potwierdzonych na forum atari .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nom, byłoby fajnie, gdyby można za carpack płacić wPLN''ami, ale nie liczyłbym na to niestety. Raczej nie jest to możliwe, aby wszyscy płacili 9.99 euro, a tylko my, Polacy 35 wPLN. Aczkolwiek byłoby miło ;D


Akashi, czy CDP jako wydawca gry, zna może chciaż przybliżoną datę wydania owego packa, czy jesteście w stanie powiedzieć tyle samo co ATARI, że "jakoś w kwietniu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ku...wa mam problem mam orginała i instaluje ok potem właczam ładuje sie i.......dupa wysakuje testdriveunimited.exe wyśli raport nie wysyłąj błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!

Athlon 64x2 2,11gh 4000+
2gb ram
radeon x1800GTO

20080327213104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nadal w tej w kwestii nie określiło się jeszcze, z informacji jakie dostałem od LC to patch będzie multi to w kwestii instalacji na wersji PL z datą wydania zazwyczaj ciężko bywa bo zazwyczaj dowiadujemy się z 2-3 dni wcześniej, że wszytko jest ok i patch się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1. wyłącz napędy wirtualne.
2. zainstaluj catalyst 8.3
3. ustaw regułę w NIS by nie skanował aplikacji podczas uruchamiania
4. jeżeli problem będzie występował dalej wyślij do nas zgłoszenie za pomocą formularza zgłoszeniowego do PT

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to tak wyłączam deamon tools,instaluje catylast 8.3 no i to samo ładuje sie ładuje i testdriveunlimited.exe;/ nie moge normalnie a gra orginał w 100% proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam również problem z grą, jak ją zainstalowałem i po wczytaniu tych filmików gra się wyłącza i pokazuje błąd TestDriveUnlimited.exe. Tak samo jak u MIchał''a166.

Zakupiłem grę w wersji TOPSELLER
Posiadam:
Intel core 2 CPU 6300 2X 1,86 GHz (3,72 GHz),
1 GB RAM
GeForce 7300 GS 512MB

Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No super pożyczyłem od kumpla wiedzmina orginalnego i dupa to samo thewitcher.exe wyśli raport nie wysyłaj błagam o pmoc tak nie może by może sp3 zainstalowac?? albo jakieś programy Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znalazłem rozwiązanie mojego problemu. Otóż:
1. Wchodzimy w:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data
2. Sprawdzamy czy jest tam folder "Test Drive Unlimited"
3. jeśli jest to go usuwamy :) i oto cała filozofia

Gra wtedy dopiero się włączyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja nie miałem tego folderu także gra i tak nie działa niech ktoś pomoże jeżeli mój komputer spełnia minimalne wyagania gra musi działac a nie działa i mam prawo prosic o pomoc zainstalowałem catylas 8.3 i wyłączyłem programy emulacyjne no i to samo a w Nortonie nie mam w opcjach nic takiego jak reguła w której sie ustawia żeby nie skanował aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować