• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Chyba jak bym nie spardził nie widocznych folderów to bym nie pisał że nie mam nie ja wogule nie mam tego Application Data nie wiem o co chodzi mam xp z 2002 roku następnym razem sie zastanowie żeby kupic gre już wole pirata sciągnąc i zobaczyc niż miec problemy i nawet nikt nie chce pomuc ani doradzic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No bo masz po polsku i masz folder Dane Aplikacji. A tak poza tym to uzywaj funkcji odpowiedz i licz sie ze slowami, bo:
Co jest zabronione:
Piractwo

* propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
* wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No tak u mnie jest Application Data, bo mam Win xp media center edition 2005 (nie był całkowicie po polsku jak go kupowałem) michał166 u ciebie będzie Dane Aplikacji czy jakoś tak, fifomaniak ma racje.


PS prawdopodobnie ten problem z wiedźminem się tak samo zrobi jak z TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co wy myslicie że mam pirata bo nie zkumałęm do końca jak coś to moge udowodni że mam orginała TDu i wiedzimna też od kumpla także wiecie
nie stety w dane aplikacji nie mam tego folderu;/ o co biega z tym błedem POMOCY!!!!!! aha spoko chodzi o to żebym nie sciagał uwierzcie mi że nie chce ale co zrobic jak orginały nie działaja przecież nie będę na darmo hajsu wydawał ale niech ktoś pomoże plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.03.2008 o 15:47, MIchał166 napisał:

Co wy myslicie że mam pirata bo nie zkumałęm do końca jak coś to moge udowodni że mam
orginała TDu i wiedzimna też od kumpla także wiecie
nie stety w dane aplikacji nie mam tego folderu;/ o co biega z tym błedem POMOCY!!!!!!
aha spoko chodzi o to żebym nie sciagał uwierzcie mi że nie chce ale co zrobic jak orginały
nie działaja przecież nie będę na darmo hajsu wydawał ale niech ktoś pomoże plz

a włączyłeś pokazywanie plików ukrytych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.03.2008 o 16:13, sig. napisał:

> Co wy myslicie że mam pirata bo nie zkumałęm do końca jak coś to moge udowodni że
mam
> orginała TDu i wiedzimna też od kumpla także wiecie
> nie stety w dane aplikacji nie mam tego folderu;/ o co biega z tym błedem POMOCY!!!!!!

> aha spoko chodzi o to żebym nie sciagał uwierzcie mi że nie chce ale co zrobic jak
orginały
> nie działaja przecież nie będę na darmo hajsu wydawał ale niech ktoś pomoże plz

a włączyłeś pokazywanie plików ukrytych?

Tak i wyszukiwałem i nic Nie stety nie mam ;/ nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. 3 dni temu wystąpił u mnie problem: gdy wychodzę z garażu (dodam, że mam profil online i jeszcze nigdy podobny błąd u mnie nie wystąpił) i przejadę około 500 metrów, kiedy gra się zacina, dźwięk urywa, a po ok. 5 sekundach "budzę się" na poboczu albo na innym aucie. Ok, jadę dalej. Przejadę może 300 metrów, a gra znów się zawiesza, tym razem wychodzi do pulpitu i wyskakuje raport o błędach. Co robić? Proszę Was, pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Weź kupuje się orginalną gre ma sie problem i raptem 1 osoba pomaga ale nic to nie daje to mam wyjebane kupywac i przepłacac widzialem jak kilka osób ten problem ma i nikt nie pomaga;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.04.2008 o 16:58, fifomaniak napisał:

Napisz do pomocy technicznej

No pisze teraz do pomocy technicznej co mam napisac o błedzie dla producenta i co to pomoże liczyłem że wy mi pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.04.2008 o 18:52, fifomaniak napisał:

Daj najlepiej screen i szczegolowe info, moze oni cos wiecej pomoga niz my. Wyprobuj
tez swoja gre na kompie np. kolegi, moze plytka jest wadliwa? płyta ok kumpel instalował i byłem przy tym i chodziła tylko on mial spzret słabszy to na srednich detalach umnie cś jest a tu screena itp dałem a ty chcesz żebym to napisał gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aha;p ale co oni mi pomogą?? powiedzą żebym kompa zmienił bez sensu jak speniam wymagania a ten emeil jest na pudełku gdzieś bo szukac mi sie niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować