Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Polska gra roku

199 postów w tym temacie

Jak dla mnie to najlepszą Polską grą roku jest Wiedźmin, wiele za tym przemawia ciekawa fabuła przy ładnej grafice, zróżnicowane questy, charyzmatyczne postacie i spory świat. Ma parę nie dociągnięć, ale końcowy wynik jest bardzo dobry, co jest przeciwieństwem Gothic 3 <o zgrozo>, obie gry były oczekiwane i dostały spory kredyt zaufania ode mnie (kupiłem bez wahania, nie czytając recenzji), ale tylko Wiedźmin mnie nie rozczarował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadujcie... Tak, jest to Wieśmin ;) Co prawda grałem tylko u kolegi trochę (ehh, za słaby komp :(( ) ale gra mi się strrrrasznie spodobała :P Jeden z powodów dla którego zbieram kaskę na upgrade kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że już to ktoś zauważył, ale nie uważacie że ten temat to jest temat doskonały do SPAMu? Przecież wiadomo co odpowie 99% osób. Powiedzą że to Wiedźmin. Temat wygląda na jakby stworzony do nabijania postów i zwiększania swojego licznika. Ludzie w pośpiechu do następnej rangi zakładają byle jakie tematy nie przemyślając tego. Nawet ludzie tu uzasadnień nie piszą... Ja osobiście musiałbym uznać Wiedźmina za POLSKĄ grę roku... bo innej lepszej POLSKIEJ od niego nie ma... choć muszę i tak przyznać że według mnie Wiedźmin jest mocno, ale to bardzo mocno przereklamowany. Tyle na temat tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 23:07, Tyraf napisał:

Mam nadzieję że już to ktoś zauważył, ale nie uważacie że ten temat to jest temat doskonały
do SPAMu? Przecież wiadomo co odpowie 99% osób. Powiedzą że to Wiedźmin. Temat wygląda na jakby
stworzony do nabijania postów i zwiększania swojego licznika. Ludzie w pośpiechu do następnej
rangi zakładają byle jakie tematy nie przemyślając tego. Nawet ludzie tu uzasadnień nie piszą...
Ja osobiście musiałbym uznać Wiedźmina za POLSKĄ grę roku... bo innej lepszej POLSKIEJ od niego
nie ma... choć muszę i tak przyznać że według mnie Wiedźmin jest mocno, ale to bardzo mocno
przereklamowany. Tyle na temat tego tematu...

No, dobra. Też uzasadnię swoją odpowiedź. Jak też słusznie (nawet bardzo) zauważyłeś że ten temat jest bez sensu, bo Wiedźmin to jedyna polska gra warta uwagi. No to zacznę od zalet Wiedźmina (brzmi jak recenzja, wiem...): ładny dźwięk, fabuła, GRYWALNOŚĆ, dobra grafika oraz co najlepsze, dialogi i walka (tu chociaż pewien minusik się należy). Minusy: trochę głupia sprawa z co chwilowym ładowaniem gry i modele postaci (tacy sztywni trochę). I to tyle. Uzasadnione? Uzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 23:07, Tyraf napisał:

Mam nadzieję że już to ktoś zauważył, ale nie uważacie że ten temat to jest temat doskonały
do SPAMu? Przecież wiadomo co odpowie 99% osób. Powiedzą że to Wiedźmin.


Ja też powiem że Wiedźmin, bo żadnej innej polskiej gry nie kojarzę. Wiedźmin - gra bardzo dobra, ale konkurencji nie ma więc w czym tu wybierać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 23:07, Tyraf napisał:

Mam nadzieję że już to ktoś zauważył, ale nie uważacie że ten temat to jest temat doskonały
do SPAMu? Przecież wiadomo co odpowie 99% osób. Powiedzą że to Wiedźmin. Temat wygląda na jakby
stworzony do nabijania postów i zwiększania swojego licznika. Ludzie w pośpiechu do następnej
rangi zakładają byle jakie tematy nie przemyślając tego. Nawet ludzie tu uzasadnień nie piszą...
Ja osobiście musiałbym uznać Wiedźmina za POLSKĄ grę roku... bo innej lepszej POLSKIEJ od niego
nie ma... choć muszę i tak przyznać że według mnie Wiedźmin jest mocno, ale to bardzo mocno
przereklamowany. Tyle na temat tego tematu...

Gdyby Painkiller Overdose robili Polacy (DreamCather) uznałbym to jako mocny FPS polskiej produkcji. Ale trudno... Drugi dodatek robią Czesi. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować