Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy gier na PC zwiastują koniec konsol

124 postów w tym temacie

Cóż. Nie pozostaje mi nic innego jak z szyderczym uśmiechem pomachać na dowidzenia konsolom :]
Fajnie że byłyście, świetnie że was nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że zaraza dotarła na nasza stronę barykady.... ciekawe kiedy do fanatyków z obu stron dotrze że część gier lepiej się sprawdza na pc a część na konsolach wskutek czego żadna z tych platform nie zniknie (ew połączą się w jedną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak wy, ale ja nie mogę zdzierżyć sterowania padem... Nie ma szans! Ja muszę mieć klawiaturę i mysz... Przyzwyczaiłem się już i nie mogę się odzwyczaić! :P Possdro!
PS. Ja chcę Wii!! :) "Ta konsola nie ma pada? Ja to chcę!" :) Chociaż dodatkowo do niektórych gier też jest potrzeby... Ale co tam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Osobiście uważam, że dni konsol są policzone. Czeka nas jeszcze jedna ich generacja, i na tym się skończy"

Tak, dwadziescia lat panowania na rynku skonczy sie po pstryknieciu palcem.

Tak zalosnych haselek marketingowych nie slyszalem od czasow Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pewność siebie. Koniec konsol jest zapewne tak samo bliski jak i koniec PC.
Na temat nadchodzących rozwiązań. Wszystko zależy od zdolności szybkiej ich implementacji i samej opłacalności. A jakoś na Pc jeszcze nie widziałem takiego rozwiązania jak wiilot od Nintendo. A jak dotąd nie widze szerokiego zastosowania w grach dwurdzeniowości procków, nie mówiąc już o zapowiadanych 4 i 8 rdzeniach.
No ale każdy będzie zachwalał swoje i krytykował cudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>uprości obsługę i usunie konieczność instalacji gier (nie rozumiem,

Dnia 05.04.2007 o 15:56, lampak napisał:

czemu jeszcze tego nie zrobiono, skoro dało się na konsolach).


Bo na konsolach nie ma Windows from Microsoft ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahyhahahyhyhy... no to mnie koleś powalił. Żenująca zagrywka :P Dlaczego aż tyle ludzi patrzy na sytuację na rynku gier konsol i PC przez pryzmat tego zadupia europy jakim jest masz kochany Kaczogród. W Europie zachodniej, USA i cywilizowanych krajach Azji kosole jednak przeważająPC ( gdzie i tak większość światowego dochodu to WoW )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha ale śmieszna wypowiedź tego pana. Rynek PC NIDGY nie zdominuje konsol, a to z racji tego, że coraz więcej ludzi graczy przesiada się na konsole, ponieważ nie muszą jej co pół roku upgrade''ować sprzętu by pograć sobie na maksymalnych ustawieniach. Ten pan po prostu boi się tego, że konsole coraz bardziej zabierają rynek gier PC i stąd ta wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, ze komputery majarozne konfiguracje to producenci nigdy nie będą w stanie zoptymalizowac kodu tak jak na konsole bo zawsze ktos bedzie mial slabszy komputer. NIe mogą zrobic gry tylko na komputer o konfiguracji takiej i zadnej innej np. na athlona 64x2 4000+ i Geforce''a jakiegos tam powiedzmy ze 8800 i np 1.5 gb ramu poniewaz zawsze ktos bedzie mial 1 gb lub nawet 512. Gra bedzie miala opcje detali przez co u kogos moze wygladac gozej lub lepiej tak wiec gry na kompa nie bedą w stanie byc calkiem zoptymalizowane wizualnie i co do konfiguracji. Gdyby Komputery HP byly i gry na pc bylyby produkowane tylko pod np. najslabysz model HPPC to wtedy ten PC stalby sie konsolą z mega mozliwosciami no ale STALBY SIE KONSOLĄ. Tyle na ten temat :D PC = RTS + FPS KONSOLA = wszystko (gorsze co dla niektorych sterowanie) :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, ze komputery majarozne konfiguracje to producenci nigdy nie będą w stanie zoptymalizowac kodu tak jak na konsole bo zawsze ktos bedzie mial slabszy komputer. NIe mogą zrobic gry tylko na komputer o konfiguracji takiej i zadnej innej np. na athlona 64x2 4000+ i Geforce''a jakiegos tam powiedzmy ze 8800 i np 1.5 gb ramu poniewaz zawsze ktos bedzie mial 1 gb lub nawet 512. Gra bedzie miala opcje detali przez co u kogos moze wygladac gozej lub lepiej tak wiec gry na kompa nie bedą w stanie byc calkiem zoptymalizowane wizualnie i co do konfiguracji. Gdyby Komputery HP byly i gry na pc bylyby produkowane tylko pod np. najslabysz model HPPC to wtedy ten PC stalby sie konsolą z mega mozliwosciami no ale STALBY SIE KONSOLĄ. Tyle na ten temat :D PC = RTS + FPS KONSOLA = wszystko (gorsze co dla niektorych sterowanie) :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 16:28, K0M4R napisał:

Buhahaha ale śmieszna wypowiedź tego pana. Rynek PC NIDGY nie zdominuje konsol, a to z racji
tego, że coraz więcej ludzi graczy przesiada się na konsole, ponieważ nie muszą jej co pół
roku upgrade''ować sprzętu by pograć sobie na maksymalnych ustawieniach.

Tak chcę tylko zauważyć co do tych "maksymalnych ustawień", że maksymalne ustawienia na konsoli parę lat po premierze wyglądają gorzej niż najniższe ustawienia na pececie. To mniej więcej tak, jakby twórcy gier na pecety stali w miejscu z grafiką: też nie musisz upgradować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba koles nie widzial jak sie sprzedaja dinozaury technologii: wii i ds ;)
Poza tym to już nie pierwszy fałszywy prorok, który nie rozumie, ze nie chodzi o mozliwosci, tylko o same gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że to prawda bo po wprowadzeniu kart z direxem 10 to graficznie pc bedą dorównywać konsolą a nawet je przewyszać i dla firm tworzących gry bedś większe możliwości przecież gry na konsole są tworzone na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować