Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East - II dodatek do HoMM V

261 postów w tym temacie

Z tym powrotem do Erathii to była raczej moja optymistyczna świąteczna wizja rzeczywisty pomyślik :D
Ale szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać tego dodatku mimo że właśnie katuje się z SAM-WIESZ-KTÓRĄ misją w SAM-WIESZ-GDZIE xD Ech nie wiem czemu ta misja mnie tak wykańcza ale może tym razem się uda :D No w końcu do grudnia tyle czasu... He he a co do dodatku skomentuje to tak :
Powrót orków/barbarzyńców ,podobnie jak krasnoludów był dość łatwy do przewidzenia.Wystarczyło sobie porównać co było w III a co zostało do V :D
Ciekaw jestem czy będzie jakaś wzmianka o naszym kochanym,uwielbianym,żywej legendzie - Crag Hack''u (jak to się odmienia ? xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 18:53, skaybay napisał:

Z tym powrotem do Erathii to była raczej moja optymistyczna świąteczna wizja rzeczywisty pomyślik
:D
Ale szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać tego dodatku mimo że właśnie katuje się z SAM-WIESZ-KTÓRĄ
misją w SAM-WIESZ-GDZIE xD Ech nie wiem czemu ta misja mnie tak wykańcza ale może tym razem
się uda :D No w końcu do grudnia tyle czasu... He he a co do dodatku skomentuje to tak :
Powrót orków/barbarzyńców ,podobnie jak krasnoludów był dość łatwy do przewidzenia.Wystarczyło
sobie porównać co było w III a co zostało do V :D
Ciekaw jestem czy będzie jakaś wzmianka o naszym kochanym,uwielbianym,żywej legendzie - Crag
Hack''u (jak to się odmienia ? xD)


kurcze zapomniałem "niż" dopisać między świąteczna a wizja i takie nie wiadomo co wyszło :D ech...
i zwrot katuje się z też jest przypadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 18:44, windows00 napisał:

Skąd go wytrzasnąłeś?


Co by za dużo nie "of-topić", odpowiem w skrócie: Narysowałem go ;)
Po szczegóły odsyłam w pewne miejsce, którego tu reklamować nie można xD

Odnośnie powrotu do Erathii, nie kojarze co się z nią stało, ale czy NWC jej nie zniszczyli?
Mieliśmy przecież później kolejny świat, chociaż powiązany z Erathią fabularnie, który chyba przetrwał.
A Ashan i tak wydaje się ciekawym światem z dużym potencjałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 18:53, skaybay napisał:

Ciekaw jestem czy będzie jakaś wzmianka o naszym kochanym,uwielbianym,żywej legendzie - Crag
Hack''u (jak to się odmienia ? xD)

Nie będzie, bo już była :P:P:P
Izabela, podczas kampanii Haven w podstawce, mówiła: popędzimy "jakby nas gonił sam Crag Hack". A skoro ona tak mówił, to znaczy, że Crag Hack jest już historią/legendą i nie ma co marzyć na jego realny powrót do gry. No chyba że w jakichś Orkowych przekazach i opowieściach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh a mnie okropnie drażni kilka rzeczy...

1. Ma to być ostatni dodatek do HoM&M V. Żal i szkoda, że na podstawie obecnego wyglądu spraw można stwierdzić że w części piątej nie zagramy Behemotami i "rdzennymi" Barbarzyńcami. Bo orków za takich nie uważam.

2. Mapa dodana do EK. W dolinie Ranaar rzeczywiście nie ma żadnego miasta, stolicy - to co było kiedyś mówione, chyba na homm5.gram.pl - Orkowie będą lekko "koczowniczą" rasą. Ale: Karthal i Stonehelm. To też było kiedyś gdzieś mówione, że jeśli Krasnoludów osadzono ze stolica w Tor Myrdal, to dwa pozostałe miasta też pewnie staną się stolicami nowych ras. A jeśli ma być to ostatni dodatek, to szkoda że nie dowiemy się kto zamieszkuje powyższe miasta. Niekonsekwencja ze strony twórcy/ów mapy. Żal.

3. Charakter Orków. Co za szaleńcza krzyżówka. Szkoda że Nival wciska na siłę nowości, zamiast zostać przy docenionych i lubianych przez graczy starych rozwiązaniach. Orki, Centaury, jakiś Pao Kai(w DM nie grałem, wybaczcie), indiański szaman i bohater na turze? Czarno to widzę :/

Ale żeby nie było, że tylko krytykuję nowy dodatek, to bardzo, ale to bardzo podoba mi się pomysł alternatywnych ulepszeń - nowość w HoM&M, ale poczekajmy aż zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

BTW. Co do samodzielności dodatku... Czy to znaczy że nie będzie do niego potrzebna nawet wersja podstawowa? Czy CDP wyda Edycję Kolekcjonerską? (z tym drugim to lekka ironia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:05, Daimon_Frey napisał:

Co by za dużo nie "of-topić", odpowiem w skrócie: Narysowałem go ;)
Po szczegóły odsyłam w pewne miejsce, którego tu reklamować nie można xD

A zaglądnę, zaglądnę (mam nadzieje, że są jakieś nowe tapetki). Jedyną tapetkę jaką pokazałeś na forum, ustawiłem sobie na pulpit, bo piękna jest ^^

Dnia 08.04.2007 o 19:05, Daimon_Frey napisał:

Odnośnie powrotu do Erathii,

"Odnośnie do" (nie mogłem się powstrzymać :P)

Dnia 08.04.2007 o 19:05, Daimon_Frey napisał:

nie kojarze co się z nią stało, ale czy NWC jej nie zniszczyli?
Mieliśmy przecież później kolejny świat, chociaż powiązany z Erathią fabularnie, który chyba
przetrwał.

W intrze czwórki było pokazane, że Erathia (no chyba ona, bo jaki inny świat) niszczy się. Poza tym to się wszystko stało w wyniku złączenia dwóch mieczów: Ostrza Armageddonu i tego drugiego (którego nazwy nie pamiętam xD ostzre mrozu może, ale nie wiem).

Dnia 08.04.2007 o 19:05, Daimon_Frey napisał:

A Ashan i tak wydaje się ciekawym światem z dużym potencjałem ;)

Racja, racja. No i to jedyne uniwersum, które znam od podszewki xD Może się w nim dziać i z 5 (albo więcej) kolejnych części :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:05, windows00 napisał:

> Ciekaw jestem czy będzie jakaś wzmianka o naszym kochanym,uwielbianym,żywej legendzie
- Crag
> Hack''u (jak to się odmienia ? xD)
Nie będzie, bo już była :P:P:P
Izabela, podczas kampanii Haven w podstawce, mówiła: popędzimy "jakby nas gonił sam Crag Hack".
A skoro ona tak mówił, to znaczy, że Crag Hack jest już historią/legendą i nie ma co marzyć
na jego realny powrót do gry. No chyba że w jakichś Orkowych przekazach i opowieściach...


Pamiętam ale mówiąc o wzmiance mam na myśli coś w historiach bohaterów tak jak z Sandro itd ;)
No w końcu chciało by się dowiedzieć czegoś o naszym ulubionym barbarzyńcy na cywilizowanym zachodzie :D
Co do tego że pojawi się w postaci bohatera czy kogoś takiego nawet nie marzyłem ale mówię : Niech będą o nim wzmianki w historiach bohaterów,opisach miast itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:06, Lfdracon napisał:

2. Mapa dodana do EK. W dolinie Ranaar rzeczywiście nie ma żadnego miasta, stolicy - to co
było kiedyś mówione, chyba na homm5.gram.pl - Orkowie będą lekko "koczowniczą" rasą.

To ja to mówiłem ;]

Dnia 08.04.2007 o 19:06, Lfdracon napisał:

Ale: Karthal
i Stonehelm. To też było kiedyś gdzieś mówione, że jeśli Krasnoludów osadzono ze stolica w
Tor Myrdal, to dwa pozostałe miasta też pewnie staną się stolicami nowych ras.

A to też ja powiedziałem :P :P :P

Dnia 08.04.2007 o 19:06, Lfdracon napisał:

A jeśli ma być
to ostatni dodatek, to szkoda że nie dowiemy się kto zamieszkuje powyższe miasta. Niekonsekwencja
ze strony twórcy/ów mapy. Żal.

Albo takie urozmaicenie :} Stonehelm to miasto ludzi, którzy pozostali wierni Sylathowi i jest ważne w fabule DM, więc to może takie wskazanie ważnego miejsca. A Karthal może jeszcze spełni swą rolę w dodatku. W końcu Fabrice mówił, ze czekają nas spodziewane i niespodziewane wydarzenia wokół HoMM v ;]

Dnia 08.04.2007 o 19:06, Lfdracon napisał:

3. Charakter Orków. Co za szaleńcza krzyżówka. Szkoda że Nival wciska na siłę nowości, zamiast
zostać przy docenionych i lubianych przez graczy starych rozwiązaniach. Orki, Centaury, jakiś
Pao Kai(w DM nie grałem, wybaczcie), indiański szaman i bohater na turze? Czarno to widzę :/

Wybaczamy, wybaczamy. Ale szaman jest fajny xD

Dnia 08.04.2007 o 19:06, Lfdracon napisał:

BTW. Co do samodzielności dodatku... Czy to znaczy że nie będzie do niego potrzebna nawet wersja
podstawowa? Czy CDP wyda Edycję Kolekcjonerską? (z tym drugim to lekka ironia...)

Prawda, nie będzie potrzebna podstawka nawet. A co do EK - n/c :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prównująć orki z DM i z najnowszego dodaktu do heroesów to... Niestety blado. Ale DM jest grą brutalną i krawwa. Heroes stara się być grą "familijną"? A co dto ostatniego dodatuk. Ten dodatek ma ZAKMYKAĆ sage o DEMONACH i o walce z nimi. W każdym razie tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Nival nie ma wielkiego wpływu na to co wprowadza do gry. Artyści przygotowują rysunki, Art Director wybiera najlepsze i pasujące do już istniejących stworzeń/ miejsc/ bohaterów i Nival wysyła to do Ubisoftu. Tam uznają, że to się nie nadaje i zaczyna się od początku. Co więcej duża część załogi pracującej nad grą się zmieniła (to normalne w wielu firmach, że podstawową wersję tworzą najdroższe ekipy żeby ją wypromować, a potem zajmuje się tym ktoś inny) to też wiele zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:19, Evil Khan napisał:

Ktoś wie kiedy dokładnie będzie wydany ten dodatek ?


Kiedyś było wspomniane że 28 września, ale nie wiem jak to będzie w rzeczywistości bo nikt takiej daty nie potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 14:49, DexterBFME napisał:

(...)


A to dla tego, że wszystko z logiem Might and Magic musi być zgodne z "M&M Bible", którego posiadaczami jest Ubisoft.

Dnia 05.05.2007 o 14:49, DexterBFME napisał:



Oj nie mogę się z tobą zgodzić. Na YouTube jest udostępniony filmik prezentujący gameplay z dodatku i zaprezentowano w nim ulepszenia orków (obie wersje) i trzeba przyznać, że jedna z linii ulepszeń daje naprawdę demonicznie wyglądające jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:32, Azuredragon napisał:


Oj nie mogę się z tobą zgodzić. Na YouTube jest udostępniony filmik prezentujący gameplay z
dodatku i zaprezentowano w nim ulepszenia orków (obie wersje) i trzeba przyznać, że jedna z
linii ulepszeń daje naprawdę demonicznie wyglądające jednostki.



To trzeba przyznać fajnie jednostki wyglądają tylko że ten gameplay jest po chińsku i trochę trudno zrozumieć co koleś dokładnie opowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 14:49, DexterBFME napisał:

to normalne w wielu firmach, że
podstawową wersję tworzą najdroższe ekipy żeby ją wypromować, a potem zajmuje się tym ktoś
inny) to też wiele zmienia.


tak było ze słynnym dubbingiem heroes5 PL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:05, windows00 napisał:

> Ciekaw jestem czy będzie jakaś wzmianka o naszym kochanym,uwielbianym,żywej legendzie
- Crag
> Hack''u (jak to się odmienia ? xD)
Nie będzie, bo już była :P:P:P
Izabela, podczas kampanii Haven w podstawce, mówiła: popędzimy "jakby nas gonił sam Crag Hack".
A skoro ona tak mówił, to znaczy, że Crag Hack jest już historią/legendą i nie ma co marzyć
na jego realny powrót do gry. No chyba że w jakichś Orkowych przekazach i opowieściach...

Jednak kampania orków dzieje się o wiele wcześniej przed wojnami Izabeli, więc wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby ożywić temat:

http://www.celestialheavens.com/images/news/boxshot_uk_large.jpg

Na Celestial Heavens zamieszczono okładkę nowego dodatku. IMO chyba najciekawsza ze wszystkich, jeżeli chodzi o markę Heroes of Might and Magic V. Kompozycja ta sama: pierwszy plan heros, drugi bitwa, a wtle miasto wprowadzone przez dodatek. Co o tej grafice sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować