Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie drugi dodatek do HoMM V

62 postów w tym temacie

No i będziemy mieli odpowiednik "Shadow of Death" z trzeciej części. Mam tylko nadzieję, że tego nie spartaczą bo frakcja orków zapowiada się całkiem ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy go wogóle kupić :/ HoMM V oraz KP dość szybko mi się znudziły, ale jeszcze się zobaczy.
PS.Mam nadzieję że wkońcu zrobiąjakieś przyzwoite wydanie ,a nie tak jak ostatnio *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ale ja czekam az pierwszy dodatek stanieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 10:55, Be-Yacz napisał:

ale ja czekam az pierwszy dodatek stanieje :)

Był w noworocznej promocji na 29,90 - trzebabyło wciągać go wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 10:46, Angar0pl napisał:

Hmmm.... Jeśli dobrze rozumiem to wszystkie jednostki będą mieć 3 poziomy rozwoju

Nie sądzę...
W oficjalnej zapowiedzi ( http://mightandmagic.uk.ubi.com/) możemy przeczytać: "Every creature in the Heroes V universe will get a an alternative upgrade level", czyli na nasze: "Każda jednostka w świecie HoMM V otrzyma alternatywne ulepszenie."
Myśle, że będzie to coś w stylu alternatywnego rozwoju jednostek z Disciples, tzn. będzie można wybudować jedno z dwóch dostępnych ulepszeń. Ale może Nival nas zaskoczy i będzie można wybudować oba ulepszenia i na bieżąco wybierać, kogo chcemy mieć w armii. W końcu - może Nival zaskoczy nas czymś nowym?
Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować