Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie drugi dodatek do HoMM V

62 postów w tym temacie

No i jeszcze teraz z podstawką kosztuje 129,90 zł w empikach. Dodatek się zapowiada nawet nawet, ale ja chyba sobie go nie sprawię. Jeszcze nawet nie kupiłem podstawki i poprzedniego dodatku. Z kasą ostatnio coś cienko idzie, grałem tylko u kumpli. No, ale jak przypływ gotówki będzie to... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i orkowie to nowość...(całkiem fajna zresztą), ale raczej nie kupię. Byłem fanem Heroesów od trzeciej części...W nią to po prostu grać i grać bez przerwy można :D...Ale teraz wolę gry (strategie) bardzije dynamiczne. Heroes V przykuł mnie do monitora ze słowem "wow", ale tylko przez jakieś dwa tygodnie. Według mnie Heroesa III nie przebił. Dodatku już nie kupiłem (no sory, sześćdziesiąt zeta za jedną frakcje?). I tego też raczej nie kupię. Najnowszemu Heroesowi brakuje tej magii co w trójce, którą uwielbiałem...Takie niestety jest moje zdanie, ale wiem, że jest rzesza ludzi, którzy lubują w piątce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest tak jak z poprzednimi częściami: podstawka i 2 dodatki. Ja muszę sobie dopiero pierwszy dodatek kupić a później dopiero 2. Oczywiście jak wystarczy kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z piątką jest jeden problem. Niby świetnie zrobiona tylko brak jej epickiego rozmachu poprzednich części. Mapki małe, nie pozwalają budowę potężnych, wysokopoziomowych armii. Misje w kampanii bardzo liniowe. Całość szybko się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 11:33, kindziukxxx napisał:

to już wiadomo dlaczego to miało powrócić do tradycji 3 2 dodatki XD

Czwarta część też miała dwa dodatki... I o czym to świadczy? O niczym.
W obecnych czasach dwa dodatki to standard, więcej się zytnio nie opłaca, a jeden to trochę za mało.
Istnienie dwóch dodatków, to może być też nawiązanie do czwartej części gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie info o drugim dodatku ;) Ale trzeba czekać tyle czasu ale na pewno warto ;)
Wreszcie będę mógł zagrać orkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIech nikt nawet nie próbuje do polonizacji wziąść tego człowieka, który podkładał głos Raelagowi, bo inaczej podjade pod firme i na waszych oczach rozwale Heroes v + dodatki, a na ebayu kupie normalna angielska wersje. Raelag z Kuźnia Przeznaczenia to jedna wielka kpina!

A dodatek ciekawie sie zapowiada, trzy poziomy każdej jednostki? Jak pokemony. Ale w sumie w Heroes II była jednostka którą można było rozwijać 2 razy zamiast standardowego jednego ulepszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno pytanko. Nie jestem raczej znawcą piątej serii ''''Heroesów'''' bo grałem jedynie w podstawkę i to też nie za dużo. Chodzi mi o to, że słyszałem że w pierwszym dodatku z krasnoludami nie można było nimi grać w zwykłej potyczce; byli dostępni wyłącznie w kampanii. Czy to prawda? A jeśli tak to czy to samo chcą zrobić z orkusami?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po kiego tłuc dodatki ? nie można zrobić następnej części ? oczywiście że nie, bo z graczy trzeba zerżnąć tyle kasy ile się da .A ty graczu ciesz się ochłapem za 70,00 zł gdzie dostaniesz jedną rasę i kilka zaklęć , kilka map dla zamydlenia oczu. Kilka postów wyżej ktoś napisał że dwa dodatki to standard - oczywiście bo trzeciego już nikt by nie kupił ( czysty marketing )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:25, tosz napisał:

po kiego tłuc dodatki ? nie można zrobić następnej części ? oczywiście że nie, bo z graczy
trzeba zerżnąć tyle kasy ile się da .A ty graczu ciesz się ochłapem za 70,00 zł gdzie dostaniesz
jedną rasę i kilka zaklęć , kilka map dla zamydlenia oczu. Kilka postów wyżej ktoś napisał
że dwa dodatki to standard - oczywiście bo trzeciego już nikt by nie kupił ( czysty marketing
)


A wiesz, że te same słowa można zastosować do tworzenia kolejnej części?
Nie wiedzą co robić, nie mają pomysłu to robią kolejną część aby tylko kasę od ludzi wyciągnąć. Czysty marketing.
Dodatek ma jednak tę zaletę, że kosztuje znacznie mniej niż pełna nowa część. A dodatkowo może znacznie rozbudować grę, bardziej niż zwykłe patche. A przy odrobinie pracy, programiści i spółka mogą dużo w grze zmienić.
Ja z nowego dodatku się cieszę, bo czekam na niego już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować