Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie drugi dodatek do HoMM V

62 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 11:41, Aule napisał:

Z piątką jest jeden problem. Niby świetnie zrobiona tylko brak jej epickiego rozmachu poprzednich
części. Mapki małe, nie pozwalają budowę potężnych, wysokopoziomowych armii. Misje w kampanii
bardzo liniowe. Całość szybko się nudzi.


No dokładnie. Heroes III to było naprawdę coś. Wizyty u kumpli w czterech i gramy w trójke w trybie wieloosobowym i się kłócimy kto ma być kim...Achh...gdzie te czasy? :D Piątce brakuje tej magii, która głównie czyniła "Hirołsów" czymś ponadczasowym jak Diablo...
Piątka jest bardziej efekciarska...=( a mogli postawić na fabułę :(...I tak według mnie to saga Heroes od części czwartej włącznie leci na łeb :( A szkoda...Bo to naprawdę było coś epokowego. Dodatki tylko mnie utwierdzają w tym...Że chcą wydusić teraz jak najwięcej pieniędzy...Oby szóstka (o ile będzie) uratowała klimat, bo inaczej będzie kiepsko, wręcz tragicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Yes, yes, yes!"
Nareszcie zapowiedziano! Właśnie mi brakowało orków w HV. Jedyne co boli to data wydania = "pod koniec bieżącego roku". Ciekawe też będzie oznaczać "alternatywny poziom rozwoju". Coś ala Heroes IV????!!!! Map też troszkę mało, ale co tam i tak kupię. Tylko jak wytrzymać te pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:47, Oskar24 napisał:

No dokładnie. Heroes III to było naprawdę coś. Wizyty u kumpli w czterech i gramy w trójke
w trybie wieloosobowym i się kłócimy kto ma być kim...Achh...gdzie te czasy? :D Piątce brakuje
tej magii, która głównie czyniła "Hirołsów" czymś ponadczasowym jak Diablo...
Piątka jest bardziej efekciarska...=( a mogli postawić na fabułę :(...I tak według mnie to
saga Heroes od części czwartej włącznie leci na łeb :( A szkoda...Bo to naprawdę było coś epokowego.


ja na poczatku mialem identyczne odczucia jak Ty...
też grywałem hotseat po nocach... i to jeszcze w h2... h3 to byla dla mnie i qmpli rewolucja...
po wielkim rozczarowaniu h4 do piatki podchodzilem bardzo sceptycznie - po kilku m-cach grania sprzedalem swoj egzemplarz LEK - bo myslalem tak jak Ty... ale w okolicach pojawienia sie dodatku znow powrocilem do piatki
- obecnie twierdze, że piątka trzyma poziom trójki - chociaż jeszcze trochę patchy trzeba - podoba mi się polityka ubi (cdp juz mniej) w kwestii heroesow.. caly czas patche.. poprawa balansu itd.

Obecnie nie gram już w H3 tylko non stop w H5 - nie wiem jak będzie za pół roku - ale na teraz, to nie mam zamiaru wracac do h3 - i to mowi stary wyjadacz :D maniak h3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 13:17, moonman napisał:

ja na poczatku mialem identyczne odczucia jak Ty...
też grywałem hotseat po nocach... i to jeszcze w h2... h3 to byla dla mnie i qmpli rewolucja...
po wielkim rozczarowaniu h4 do piatki podchodzilem bardzo sceptycznie - po kilku m-cach grania
sprzedalem swoj egzemplarz LEK - bo myslalem tak jak Ty... ale w okolicach pojawienia sie
dodatku znow powrocilem do piatki
- obecnie twierdze, że piątka trzyma poziom trójki - chociaż jeszcze trochę patchy trzeba -
podoba mi się polityka ubi (cdp juz mniej) w kwestii heroesow.. caly czas patche.. poprawa
balansu itd.

Obecnie nie gram już w H3 tylko non stop w H5 - nie wiem jak będzie za pół roku - ale na teraz,
to nie mam zamiaru wracac do h3 - i to mowi stary wyjadacz :D maniak h3


Ja też już w trójke nie gram (za stara:D), ale piątka mnie zawiodła. Miało byc pięknie, ale było "zaledwie"(no i aż) ładnie...Miał być znakomity polski dubbing, wyszedł średnio...Miały być super kampanie - są liniowe =/ (zbierz i pokonaj albo odszukaj)...Dodatku nie kupiłem jak już wspomniałem wcześniej, bo szkoda mi sześć dych...Wolałem sobie kupić EK Mediaval II: Total War (które jest perfekcyjne, znakomite, fenomenalne :D)...Trójki "Hirołsów" nigdy nie zapomne...Jak już zacząłem pierwsze dziesięć tur to w tym samym dniu doszedłem do np. 250 ;)...Moje archanioły najlepsze...Wszystko pokonały :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawe też będzie oznaczać "alternatywny poziom rozwoju". Coś

Dnia 06.04.2007 o 13:08, 4YoU napisał:

ala Heroes IV????!!!!


Raczej bardziej coś na kształt Disciples. Tam każda alternatywna jednostka była tego samego typu.
W czwórce nie było przecież ulepszeń, a alternatywne jednostki mogły się między sobą różnić jak ogień i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 12:47, Oskar24 napisał:

Dodatki tylko mnie utwierdzają w tym...Że chcą wydusić teraz jak najwięcej pieniędzy...


jasne.. 3DO miało zupełnie inną politykę :D
zauważ, że jest tak samo jak bylo z trójką o której piszesz
H3RoE-H5podst.
H3AB - H5FoH
H3SoD (nie wymaga podstawki) - H5TotE (nie wymaga podstawki)
:)

w h3 były też beznadziejne kroniki (w sumie OSIEM dodatków), był kruzajder, były legendy - i kto tutaj odcina kupony? ;)

a w ogóle to po co te gry porównywać... można grać w h3 i w h5 -> link masz w podpisie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale news! (?) My już na ten temat dyskutujemy od 2 dni:P ale ciesze się, że Barbariany powróciły - tak jaklby, ale to zawsze coś. Pozdro dla fanów HoMMa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Będzie Plemiona Wschodu, Klany Wschodu czy może Wschodnie Klany? Bo innych możliwości nie widzę. Zaproponujcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wymagana podstawka, beda postacie z Dark Messiah, bedzie to zakonczenie scenariusza HoMM5...Czyli to ostatni dodatek do tej gry tak? Hmmm...Ciekawe, poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila... Nie jestem pewien czy to dobrze zinterpretowałem "Samodzielny add-on będzie podsumowaniem rysu fabularnego <<ostatniej części serii.>>" Czyli to już ostatni Heroes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:26, ppajak27 napisał:

Chwila, chwila... Nie jestem pewien czy to dobrze zinterpretowałem "Samodzielny add-on będzie
podsumowaniem rysu fabularnego <<ostatniej części serii.>>" Czyli to już ostatni
Heroes???

Wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatni dodatek. Jednak nie oznacza to końca serii :P

@ Kamil.i.Maciek
A co? Spodobały się rycerki (jak to ktoś powiedział - "żelazne dziewice" :P ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra chyba nigdy nie umrze. Zawsze będą powstawać kolejne części, a następnie dodatki. I oby tak dalej. Mam nadzieję że ten dodatek będzie tak dobry jak sama podstawka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tylko cierpliwie wyczekiwać premiery i zbierać te pięć dyszek. A swoją drogą to ja jeszcze nie skończyłem kampani w Kuźni Przeznaczenia, więc muszę się sprężyć, bo koniec roku mnie zastanie a ja jej nie przejdę. ;P
PS: Może jednak kupię Dark Messiah żeby poznać te "postaci znane z...". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dodatek - kolejna porcja patchy i kolejne holendarne spolszczenie - patrząc na poziom Kuźni Przeznaczenia, niczego dobrego po kolejnym spolszczeniu kolejnego dodatku spodziewać się nie można.

Poziom spolszczeń kolejnych odsłon HoMM jest proporcjonalny do ilości wymaganych patchy.

Tak, jest to złośliwe, ale również (niestety) prawdziwe. Któryś raz z kolei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w każdą część Heroesów i nie narzekam ponieważ bardzo mi się to spodobało. Heroes V, KP są świetne ale najlepszą cześcia pozostanie III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko modlmy sie by glosy postaciom podkladal ktos normalny (o normalnym glosie). Dlaczego nie mozna bylo zatrudnic tych samych aktorow w dodatku HoF co w podstawce? Tylko ten Raelag z pijacka zadyszka... No C''MON! Tak byc nie moze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować